Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

Man_Bey 18.10.2014 23:37

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2095717)
Biri bu man_bey e adam nasil olur anlatsin!
Bu kendini bir halt zannediyor sanirim......

tükürdügünü yalayan cocuk.

hani benim yorumlari bloklamistin ve okumuyordun. sözün kendin gibi 3 kurus etmiyor.

seni ve senin gibileri burada oyuncak niyetine tutuyorum.

seninle bol bol oynayacagim sonra isin bitince atilacaksin.

18.10.2014 23:46

Bu sefer

Bu sefer Man_bey e, guelkurusu na olan tavrindan dolayi kizdim,kiz burda yirtiniyor kendini anlatmaya calisiyor,adam hic orali olmuyor,bir insanin duygulariyla,onuruyla oyanamak dogru degil....Varsa öyle birsey,siddetle kiniyorum!Kiz kendine burda ne güzel yaziyordu,zararsizdi,senin yüzünden silip gitti kendini sanirim?Üzüldüm ben bu duruma simdi:(

Man_Bey 18.10.2014 23:49

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2095722)
Bu sefer Man_bey e, guelkurusu na olan tavrindan dolayi kizdim,kiz burda yirtiniyor kendini anlatmaya calisiyor,adam hic orali olmuyor,bir insanin duygulariyla,onuruyla oyanamak dogru degil....Varsa öyle birsey,siddetle kiniyorum!Kiz kendine burda ne güzel yaziyordu,zararsizdi,senin yüzünden silip gitti kendini sanirim?Üzüldüm ben bu duruma simdi:(

sen benim yüzümden daha cok kizacaksin.

ama dikkat et tansiyonun fazla cikmasin.

seninle isim bitince sende gülkurusu gibi olacaksin :)

Lara_ 19.10.2014 00:04

Gercek $uki...

Lara_ 19.10.2014 00:20

Zamanla anliyor insan;Sevdiklerinle gecen her gün bayrami$, Küsken barışmak, ayrıyken kavuşmak, suskunken konuşmak..

19.10.2014 00:28

Hic

Herkes kendine yakisani yapar,burasi tamam!Peki yaptiklariniz size yakisiyor diye karsinizdakiler bunu hak mi ediyor?Yoksa karsinizdakilere,istediginiz gibi davranma hakkini,siz mi kendinizde görüyorsunuz?Siz birilerine birseyleri reva görürken,hic düsündünüz mü siz kimsiniz,veya nesiniz?Nesiniz biliyormusunuz?Benim gönlümde hic´e saydim sizi,bende size yakisani size reva görüyorum....Sizler hic bile etmezsiniz,bunada sükredin.....Cenk

19.10.2014 00:41

Zitat:

Zitat von Man_Bey (Beitrag 2095715)
aferin, bu kadar yalan ve iftiradan sonra kendini sildin.

affettim seni ama unutmadim. bir daha böyle pislikler yapma.

artik unuttabilirsin.. cünkü ben unuttum bile.

19.10.2014 00:49

guelkurusu

Kendini silen biri nasil yaziyor anlamiyorum?Elinizde ki imkanlari böyle basit sekilde kullanmayin!Cok ahlaki bir davranis degil bu!Esefle kiniyorum sizi!
Yazik oldu kiza....Bu konuyu anlamayanlar benim ASK YASAMIN TA KENDISIR adli yazima baksin da,dogru davranmayi ögrensin!Bana birsey demeyin,benim giris niyetim farkli.......

Man_Bey 19.10.2014 00:53

Zitat:

Zitat von guelkurusu (Beitrag 2095733)
artik unuttabilirsin.. cünkü ben unuttum bile.

sen zaten yoksun benim icin, sadece cirkin hareketlerini, yalanlarini ve iftiralarini unutmuyorum :)

19.10.2014 00:59

Zitat:

Zitat von Man_Bey (Beitrag 2095737)
sen zaten yoksun benim icin, sadece cirkin hareketlerini, yalanlarini ve iftiralarini unutmuyorum :)

sen zaten benim icin hic bir zaman yoktun, malum bunu anliyamiyorsun bir türlü.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 16:13 Uhr.