Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   HAYIRlı Ramazanlar (http://localhost/forum/showthread.php?t=7350)

14.08.2010 19:01

HAYIRlı Ramazanlar

1. Hükümete “hukuksuzluk” yetkisi veren AKP maddelerine Hayır!

2. Sosyal devleti vahşi kapitalizme yediren AKP maddelerine Hayır!

3. İşçiyi yandaş sendikaların ve patronların insafına terkeden AKP maddelerine Hayır!

4. Tayyip Sultan için Başkanlık yolunu döşeyen AKP maddelerine Hayır!

5.“12 Eylülcüleri yargılamanın yolunu açtım” yalanını savurup, cuntacıları zaman aşımıyla kurtaran AKP maddelerine Hayır!

6. Hukuksuz dinlemelere, yargısız infazlara, polis devleti uygulamalarına dokunmayan AKP maddelerine Hayır!

7. Fişlemeyi kaldırmaktan söz ederken “biraz da biz fişleyelim” diyen AKP maddelerine Hayır!

8. “Evet demeyen cehenneme gider” diyenlerin dayattığı AKP maddelerine Hayır!

9. Referandumu bir oyun haline getiren, halk iradesini paketleyip ipotek altına alan AKP maddelerine Hayır!

10. Halkı aptal yerine koyan AKP maddelerine Hayır!

DieWahrheit 14.08.2010 21:12

Yeni Anayasayi okumadan nasil 'HAYIR' dersin????

Bu yazdiklarinla ancak cocuk kandirirsin.

Referandumda "EVET" cikacak sandiklardan :D

14.08.2010 21:15

DieZortheit

Yeni Anayasayi okumadan nasil 'EVET' dersin????

DieWahrheit 14.08.2010 21:21

Zitat:

Zitat von tautou (Beitrag 2021468)
Yeni Anayasayi okumadan nasil 'EVET' dersin????

Beni rahatsiz edebilecek tek bir madde yok.

Söyle bakiim seni hangi madde rahatsiz ediyor?

DieWahrheit 14.08.2010 21:34

3 dakikada cevap verebilen kisi... madde ve icerik soruldugunda kaciyor olmasi yazik.

Simdi git oku anayasa degisikligini ve türkiye icin ne kadar faydali oldugunu kabullen.

Öyle sadece CHP, MHP veya BDP emrediyor diye 'Hayir' demek cok basit ve cahil!!!!!

Zaten CHP'nin aydinlari 'EVET' diyor :)
Zaten MHP'nin tabani 'EVET' diyor :)

Okuyun ve karar verin!!!! Öyle kör kör birileri Evet veya Hayir diyor diye yönlendirtmeyin kendinizi!!!!
Ister EVET ister HAYIR, önemli olan okuyup ve kendiniz karar vermeniz!!!!!

14.08.2010 21:42

Yalancilara kanmamali.
Ahlaksiz Fethullahcilar Makyavelist taktigi uygulamakta belki de Dünya'da en basarili tarikat. Ahlaksiz bir Fethullahci olarak DieWahrheit'in da burada yalan söylemesi dogal. Tek bir maddesini bile okumamis, ama "beni rahatsiz eden bir sey yok" diyebilecek kadar omurgasiz. Ayni salyasümük icinde kalmis Fetocan hocasi gibi. Normal. Imam osurursa cemaat sicarmis.

Simdi cemaat diyor ki, "EVET" deyin, 82 anayasasi kötüymüs. 82 anayasasi ve 12 Eylül darbesinin en cok meyvelerini yiyen islamci fasistlerden bu tür omurgasizlik normal.

Ne demis sümüklü hoca zamaninda? Ekim 1980 Sizinti dergisindeki "Son Karakol" yazisindan alinti yapalim:

"ümidimizin tükendiği yerde, Hızır gibi imdadımıza yetişen Mehmetçiğe bir kere daha selam duruyoruz"

Ertesi ay „Merhamet“ adli yazisinda ne yazmis bu american hodja?

Dün agliyorlardi Erdal Eren’in mektubuna. Ama 30 sene önce ne demis bu omurgasizlar Erdallar icin? "hem deli hem de kanlı"! Onlara karsi merhametin "mazlumlara" karşı korkunç bir merhametsizlik olacağını savunmuş ve "adalet tevzii vazifesini" [adalet dağıtma görevini] üstlenenlerin, "müteyakkız" [uyanık, tetikte] olmaları gerektiğini söylemişti.

Bugünkü tr.fgulen.com sitesinde o dönemki Sizinti yazilarinin bazi paragraflarini silmis bu sahsiyetsiz, Allahsiz, Peygambersiz ama Nurslu Saitli sahsiyetsizler.

Sizinti’daki „Son Karakol“ yazisi burada: http://www.haberveriyorum.net/icerik...hmetcige-selam

Postal yalayici Sümüklü Hoca’nin Haziran 1979 'Askerin süngüsü yüz defa iniltimizi dindirdi' yazisi ise surada: http://www.haberveriyorum.net/haber/...imizi-dindirdi

Simdi, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin belki de en asagilik kisiligi olan cuntaci Kenan Evren’in postal ve makat yalayicisi Fethullah Gülen, ve onlarin yavrusu Recep Bey 1982 Anayasasi referandumunda „EVET“ dedikleri asikar.

Aciklasinlar. Aciklamazlar! Cünkü Makyavelistler. Cünkü yalancilar. Cünkü omurgasizlar.

Peki, bu makyavelistlerin, yalancilarin, omurgasizlarin uydurdugu referanduma EVET denir mi? DENMEZ elbette!

Ancak nasil 1982 Anayasasina evet dedirttiler, II. 12 Eylül’e de elbette EVET dedirteceklerdir. DieZortheit gibi badem biyik sakirtler var oldukca, sözde demokrat, özde fasist insanlar daima muzaffer olacaktir. Cünkü bu fani dünya zalimlerindir. Bu dünyada Ahlaksiz zalimler daima kazanir.

DieWahrheit 15.08.2010 02:27

@tatou

Yine cevapta zorlanip birsey söyleyemeyince hakaretlere basvurmak, haksizlik piskolojisidir.

Iftira atmaktan ve hakaret etmekten baska birsey beceremiyorsun.

Anayasa degisikligini somut verilerle tartismak istersen benden cevap alabilirsin, ama seviyesiz sekilde EVET diyenler budur veya sudur diyeceksen, baska kapiya basvurman daha dogru olacak.

Evet diyenede Hayir diyenede saygili olacaksin, cünkü bu herkesin kisisel tercihidir.

15.08.2010 02:43

Hahaha...
kivirtma, sakirt!

senin ne amacla burada oldugunun acik itirafi sectigin nickte gizli zaten.

AKP'nin neden AK Parti denmek istedigi gibi. Karanligi belli olmasin diye "ak" olma cabasi...

Bu hesapta senin kendine DieWahrheit demen.

Somut bilgi diyorsun? Pardon? Yanlis mi okuyorum? Senden simdiye kadar somut bir sey göremedim? Tek bildigin sag tarafin en omurgasiz ve hilekar gazetesinin haber ve makalelerini yorumsuz ve kaynaksiz buraya kopyalaman. Bu somut bir sekilde tartismak degildir.

Söylesene, sen nur cemaatinin parali sanal alem mücahitlerinden misin?

Önceleri de demistim. Hak edene hak ettigi dilden yazacaksin. Senin gibi omurgasizlari desifre etmek de ülkesine ve milletine saygi duyan herkesin boynunun borcu.

Kusura bakma, badem biyik ;)

DieWahrheit 15.08.2010 02:53

Zitat:

Zitat von tautou (Beitrag 2021485)
Hahaha...
kivirtma, sakirt!

senin ne amacla burada oldugunun acik itirafi sectigin nickte gizli zaten.

AKP'nin neden AK Parti denmek istedigi gibi. Karanligi belli olmasin diye "ak" olma cabasi...

Bu hesapta senin kendine DieWahrheit demen.

Somut bilgi diyorsun? Pardon? Yanlis mi okuyorum? Senden simdiye kadar somut bir sey göremedim? Tek bildigin sag tarafin en omurgasiz ve hilekar gazetesinin haber ve makalelerini yorumsuz ve kaynaksiz buraya kopyalaman. Bu somut bir sekilde tartismak degildir.

Söylesene, sen nur cemaatinin parali sanal alem mücahitlerinden misin?

Önceleri de demistim. Hak edene hak ettigi dilden yazacaksin. Senin gibi omurgasizlari desifre etmek de ülkesine ve milletine saygi duyan herkesin boynunun borcu.

Kusura bakma, badem biyik ;)

Seviyende malesef konusamiyacagim icin beni anlamakta zorlaniyorsun.

Hani anlayana anladigi dilde söyleyeceksin.... Ama senin dilin benim konusabilecegim tarzdan degil.

Kendin gibi düsünmeyenlere bu kadar kin ve hakaretle karsilaman ne kadar aciz oldugunu ortaya koyuyor!!!

Senin gibi olmayanlar kötü, yalanci, cemaatci, v.s. oluyorsa.... bu anayasanin degismesi ne kadar mühim oldugunu gösteriyor!!!!
Isteyen herkes istedigi gibi düsünebilme ve karar verme hakkina sahip olmasi lazim!!!!

Cok basit bir mantiga sahipsin!!!!

15.08.2010 03:11

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2021486)
Isteyen herkes istedigi gibi düsünebilme ve karar verme hakkina sahip olmasi lazim!!!!

Cok dogru.
ve iste o yüzden sizin gibi omurgasizlara ve sizin pesinden kostugunuz omurgasizlarin hazirladigi 12 eylül anayasasina hayir!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:11 Uhr.