Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı bilmiyor ama ülkeyi yönetmeye aday ;-) (http://localhost/forum/showthread.php?t=12368)

uno 10.08.2014 20:12

manbee, senden bi balkon konusu bekliyoruz ;)

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2090439)
12. Cumhurbaskanimiz hepimize hayirli ugurlu olsun :)

Lara_ 10.08.2014 22:54

Sonuclar neden süpriz gibi dü$ünülüyor??Bu kadar çabuk ve basit mi olacaktı?İnsanların hayata bakış açısını değiştiremezsiniz.Hele ki Türkiye gibi bir ülkede!Bugün ve öncesinde AKPnin aldığı oylar için en az 10 yıllık çalışma yapıldı.Ekilenler biçiliyor...
Türkiye'de henüz demokrasi olmadığını kanıtlayan seçim gösterisi, sonucu,toplumun kültürel ilkelliğini kanıtladı.Ülkenin politik radyografisi olarak Türkiye'yi dünya kamuoyunda yaraladı.Bu oyun,bütün oyuncularıyla insanı yerin dibine sokan bir durum olarak Türkiye tarihine girecek,alnımıza vurulan bir geri kalmışlık damgası.

Bosphorus_ 11.08.2014 02:44

Ben Ekmelededdin Ihsanoglu icin uzuluyorum, yasli basli adam, hic bu maraton icin uygun degil. CHP ve Fethuah Gulen icin masa oldu, kosturdu durdu, isteyerek degil. Olgun adam ama bu isler icin uygun da degil tecrubeli de degil, bos yere kirli politikalara sokulup Erdogan gibi disli rakibin karsisinda ezdirildi.

manbee 11.08.2014 08:41

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2090446)

sevgili vaybee kardeslerim.

bu secimin kaybedeni yok. türkiye halki kazandi, türkiye devleti kazandi, türkiye insani kazandi, ümmet kazandi, bosna kazandi, gazze kazandi, suriye kazandi, misir kazandi, sen ve ben kazandim.

sadece manbee, salih ve bosphorus kazanmadi bu secimi. cahil erdal, yalanci benekalice, troll deniz1008, aldatan timeraiser, oynak tatlibela, dansöz lafebesi, paralel caka ve sen uno kardesim kazandin.

kaybeden statüko oldu, kaybeden vesayet oldu, kaybeden dis mihraklar oldu!!!

bu secimde cati olarak bilinen ve sürekli yalan bilgi paylasanlarda kazandi. bu secimde fanatik propaganda yapanlarda kazandi. bu secimde cola icenler ve icirenlerde kazandi. bu secimde casanovalar ve casanovalari sevenlerde kazandi. "A"ylinden "Z"eynepe kadar hepsi kazandi.

kardeslerim bu secimle birlikte kin ve nefret duygularinizi bitirin artik. sevgi, saygi ve kardeslik hukuku icerisinde dürüst sohbetlerle vaktimizi degerlendirelim.

sevgili kardeslerim demokrasiye saygimizdan ötürü hepimizin baskomutani ve reisi cumhurumuz Recep Tayyip Erdogan vatana millete hayirli olmasi dilegiyle sözlerimi bitiriyorum.

Bosphorus_ 11.08.2014 09:31

Aman 'Gazze kazandi' deme, sonra gariban Gazzelilere karsi Arap irkciligi damarlari kabariyor. ;-)

Lafebesi, Caka ve tatlibela'nin gayrimesru tartistiklarini gormemis olsam da.

11.08.2014 09:50

Nur soll er sich nicht zu weit aus dem Balkon wagen. Yoksa düser müser, Vaybee tam sIkIcI bir hal alir :D

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2090446)

manbee 11.08.2014 10:24

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2090471)
Aman 'Gazze kazandi' deme, sonra gariban Gazzelilere karsi Arap irkciligi damarlari kabariyor. ;-)

Lafebesi, Caka ve tatlibela'nin gayrimesru tartistiklarini gormemis olsam da.

haklisin arkadas.

bak erdal (ask_sehidi) gibilerinin gercek yüzü budur:

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin.

Bosphorus_ 11.08.2014 10:27

Vaybee. Kufure bak.

11.08.2014 11:44

Az bile! Elin araplari bile dünyanin cingenesi olmus Filistinlilerden bikmislar, ama Türkiye vah Filistinli kardesim agiti yakiyor.. Israil ucaklari da Erdogan'nin veledlerinin gemicikleriyle gönderilen kerosinleri yakiyor Filistinlileri bombalamak icin..
Ama balik hafizali koyunlar bu oyunlari anlayacak kadar kognitiv zekaya sahip degildir!

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2090483)
Vaybee. Kufure bak.

manbee 11.08.2014 12:24

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2090491)
Az bile! Elin araplari bile dünyanin cingenesi olmus Filistinlilerden bikmislar, ama Türkiye vah Filistinli kardesim agiti yakiyor.. Israil ucaklari da Erdogan'nin veledlerinin gemicikleriyle gönderilen kerosinleri yakiyor Filistinlileri bombalamak icin..
Ama balik hafizali koyunlar bu oyunlari anlayacak kadar kognitiv zekaya sahip degildir!

terbiyesiz edepsiz erdal.

sana ben burada aile terbiyesi verecek degilim onu malesef ailen ögretememis.

filistinlilerin ve kürtlerin anasina avradina buradan küfür edersin ama onlarin karsisinda durdugunda yalakalik yapanlardansin.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 12:32 Uhr.