Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Bosphorus_ Ve Isid propagandasi! (http://localhost/forum/showthread.php?t=12539)

Man_Bey 13.10.2014 11:51

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2094787)
Sizler "At izi ile, it izini birbirine karıştıranlardansiniz"Keyfine bak kardeş, benim irkci soven onsanlarla işim olmaz! Irkci fasistler, kanla beslenenler benden uzak dursun! Bu yazıyı okuduktan sonra yazma bana...

amacim sana yazmak degil, sadece senin yalanlarini düzeltmek.

pkk yillarca kadin cocuk katletti, isid sadece bir kac aydir bunu yapiyor. üstelik cocuk ve kadin katletmiyor sadece asker ve teröristleri öldürüyor.

fark burada.

13.10.2014 12:03

Zitat:

Zitat von Man_Bey (Beitrag 2094790)
amacim sana yazmak degil, sadece senin yalanlarini düzeltmek.

pkk yillarca kadin cocuk katletti, isid sadece bir kac aydir bunu yapiyor. üstelik cocuk ve kadin katletmiyor sadece asker ve teröristleri öldürüyor.

fark burada.

Bu yalanda cok baydi ha:))))Hep ayni terane, Isid adli katiller ordusunu desteklemek icin hep aynı yalana sarılıp, kendinizi tatmin edin:))))Yazma bana, git kendi yalanlarini baska yerde yaz! Sanki senin kim olduğunu bilmediğim mi saniyorsun:))) bunuda bloklim, baska hangi nick karsima cikacak merak ettim:)))))

Man_Bey 13.10.2014 12:29

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2094791)
Bu yalanda cok baydi ha:))))Hep ayni terane, Isid adli katiller ordusunu desteklemek icin hep aynı yalana sarılıp, kendinizi tatmin edin:))))Yazma bana, git kendi yalanlarini baska yerde yaz! Sanki senin kim olduğunu bilmediğim mi saniyorsun:))) bunuda bloklim, baska hangi nick karsima cikacak merak ettim:)))))

yazdiklarimi okusan hicbir terör örgütünü onaylamadigimi anlardin.

pkk-pyd sivil, kadin ve bebek öldürüyor. isid pkk-pyd teröristlerini öldürüyor.

pkk ve pydlileri öldürmesi seni niye bu kadar rahatsiz ediyor?

13.10.2014 13:39

:)))

Blokladigim halde bu adamlarin yazma merakini biri bana anlatabilir mi?:))))

13.10.2014 14:24

Isid propagandistlerinin farkli niklerle faaliyeti devam ediyor! Isidei,insanligin özgürlük savascilari kafasina vura vura geri püskürtme çalışmaları devam ediyor!

Man_Bey 13.10.2014 14:42

pkk propagandistlerinin farkli niklerle faaliyeti devam ediyor!

pkk özgürlük savasci örgütse isid dünya özgürlügü icin savasan örgüttür. :D

13.10.2014 15:00

dikkat!

Burda sözde anti pkk li olan, bos, 1insan ve man isimli isid destekcilerine dikkay edin bayanlar! Sizi tuzaga düşürüp 100 dolara satabilirler.....
Bu yazdigim nickler gercekte tek kişi. .....Demedi demeyin?

Man_Bey 13.10.2014 15:05

paranoyak

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2094829)
Burda sözde anti pkk li olan, bos? 1insan ve man isimli isid destekcilerine dikkay edin bayanlar! Sizi tuzaga düşürüp 100 dolara satabilirler.....
Bu yazdigim nickler gercekte tek kişi. .....Demedi demeyin?

pkk propagandasi yapmak seni paranoyak yapmis.

buradaki üyeler pkk'nin kadin ve cocuk katili oldugunu iyi biliyor ve teröristlere hic bir zaman gecit vermezler.

isid gibi teröristler pkk gibi teröristleri öldürürse ben bu isi memnuniyetle seyrederim.

13.10.2014 15:07

:)))

Kuyruk acisi olanlar nasilda zipliyorlar:)))))

Man_Bey 13.10.2014 15:13

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2094829)
... anti pkk li olan, bos, 1insan ve man isimli isid destekcilerine dikkay edin bayanlar! Sizi tuzaga düşürüp 100 dolara satabilirler.....
Bu yazdigim nickler gercekte tek kişi....

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2094832)
Kuyruk acisi olanlar nasilda zipliyorlar:)))))

cocuk gibisin. hem bana iftira atiyorsun hemde cevap hakkimi kullanmami istemiyorsun.

pkk propagandani patlattigim icin simdi iftira atarak karalama politikayami gectin?

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 00:11 Uhr.