Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.07.2014, 19:31
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Mezhepciligi ve ayrimciligi basbakan Erdogan yapiyor. Basit hesaplar pesinde. Ama tutmayacak.
Suriye'ye gelince, ordaki savasi ERdogan ka$idi, Erdogan! Bütün terröristlere kimlik ve hatta yesil passaport bile verdi. Hakan Fidan hatta oraya bir kac adam gönderirim ve üc bes roket attiririm Türkiye'ye diye senaryolar bile cizdi..
Ama artik milletimiz böyle "deli sacmalarini" yutmuyor. ISID denen terröristler Kabe'yi yikacaklarmis, hatta Istanbul'u fethedeceklermis.. Bu zihniyeti destekleyenerde AKP!
Öyle degilse bunlar da terrörist desinler!
du bist lernresistent. sirf yalanlar ortaya atip ispatlayamadigin konulari bu yalanlarla dogrulamak istiyorsun.

cabalarin bos.

Basbakan'i bir cok alevi dernegi destekliyor sen hicbir seyden haberdar degilsin.

biz her kesimi kucaklayan davanin talebeleriyiz. senin gibi iki de bir sünnileri kötülemiyoruz. senin bu sünnilere besledigin kini hepimiz görüyoruz.
Alt 11.07.2014, 19:36
Ask_Sehidi

Standard

Bana ne? kim desteklerse desteklesin hepsi yanlis yoldalar. Bir hirsiz desteklenmez..
Ama bir Ekmelledin Ihsanoglu desteklenir.. Sünnilere kin besliyormusum. Yalani birak manbee. Benim karsi ciktigim mesele madem seriat istiyorsunuz, alin size Afghanistan'da ve ISID'de "gül" gibi seriat..
Kötü ise, niye destekliyorsun ve istiyorsun madem iyi niye oraya gitmiyorsun....
Sen kafani bu soruya yor!

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
du bist lernresistent. sirf yalanlar ortaya atip ispatlayamadigin konulari bu yalanlarla dogrulamak istiyorsun.

cabalarin bos.

Basbakan'i bir cok alevi dernegi destekliyor sen hicbir seyden haberdar degilsin.

biz her kesimi kucaklayan davanin talebeleriyiz. senin gibi iki de bir sünnileri kötülemiyoruz. senin bu sünnilere besledigin kini hepimiz görüyoruz.

Geändert von Ask_Sehidi (11.07.2014 um 19:48 Uhr).
Alt 11.07.2014, 19:56
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bana ne? kim desteklerse desteklesin hepsi yanlis yoldalar. Bir hirsiz desteklenmez..
Ama bir Ekmelledin Ihsanoglu desteklenir.. Sünnilere kin besliyormusum. Yalani birak manbee. Benim karsi ciktigim mesele madem seriat istiyorsunuz, alin size Afghanistan'da ve ISID'de "gül" gibi seriat..
Kötü ise, niye destekliyorsun ve istiyorsun madem iyi niye oraya gitmiyorsun....
Sen kafani bu soruya yor!
1. sürekli sünni ayrimi yapan sensin.

2. sürekli sünniler kötü diyen sensin.

3. afganistan ve isidte seriat uygulanmiyor.

bak üc yalanini yine ortaya cikardim.

buyur söylediklerinin ispatini bekliyorum.

ps. döneklik yapip ispat yerine yeni yalanlarla gelirsen yine rezil ederim seni.
Alt 11.07.2014, 20:08
Ask_Sehidi

Standard

Bak vallah sana kizmak istemyorum. ama cahilligine cok kiziyorum. Afhganistan uygulanan HANEFI MEZHEPINE GÖRE SERIATIN TAAA KENDISI! SAFII KÜRTLER HARIC SÜNNI TÜRKLERIN HEPSI HANEFIDIR!! ONLARIN HANEFI SERIATI AYNIDIR! Sana bunlari ögretmediler mi?
ISID'de hanefidir! Yok seriat degilmis, yok öylemis böyleymis sökmez...
Ben ayrim yapmam, ama birisi ayasofya acilsin kadinlar kapansin naralari atarsa onu iste böyle rezil rüsva ederim... Bunu ama senin bilmen lazimdi..

Zitat:
1. sürekli sünni ayrimi yapan sensin.

2. sürekli sünniler kötü diyen sensin.

3. afganistan ve isidte seriat uygulanmiyor.

bak üc yalanini yine ortaya cikardim.

buyur söylediklerinin ispatini bekliyorum.

ps. döneklik yapip ispat yerine yeni yalanlarla gelirsen yine rezil ederim seni.
Alt 11.07.2014, 20:12
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak vallah sana kizmak istemyorum. ama cahilligine cok kiziyorum. Afhganistan uygulanan HANEFI MEZHEPINE GÖRE SERIATIN TAAA KENDISI! SAFII KÜRTLER HARIC SÜNNI TÜRKLERIN HEPSI HANEFIDIR!! ONLARIN HANEFI SERIATI AYNIDIR! Sana bunlari ögretmediler mi?
ISID'de hanefidir! Yok seriat degilmis, yok öylemis böyleymis sökmez...
Ben ayrim yapmam, ama birisi ayasofya acilsin kadinlar kapansin naralari atarsa onu iste böyle rezil rüsva ederim... Bunu ama senin bilmen lazimdi..
bak yine döneklik yapip 3 basit aciklamama bir ispat getiremedin.

seriatin ne oldugunu bilmedigin acikca ortada. afganistanda seriat uygulandigini bize ispat etmeni bekliyorum. sonra isidin seriati uyguladigini ispat edersin.

öyle ortaya yalan atmakla hicbir seyi ispat etmis olmuyorsun. bize kaynak göster. bende sana gereken cevabi verip yine kacmani sagliyacagim.
Alt 11.07.2014, 22:28
Ask_Sehidi

Standard

Seriati kimin bilmedigi acikca ortada.. Ögrende gel hanefi seriati, fikhini vs.. En iyi Afghanistan'da ve ISID'istan da ögrenirsin..

Zitat:
bak yine döneklik yapip 3 basit aciklamama bir ispat getiremedin.

seriatin ne oldugunu bilmedigin acikca ortada. afganistanda seriat uygulandigini bize ispat etmeni bekliyorum. sonra isidin seriati uyguladigini ispat edersin.

öyle ortaya yalan atmakla hicbir seyi ispat etmis olmuyorsun. bize kaynak göster. bende sana gereken cevabi verip yine kacmani sagliyacagim.
Alt 12.07.2014, 20:42
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Seriati kimin bilmedigi acikca ortada.. Ögrende gel hanefi seriati, fikhini vs.. En iyi Afghanistan'da ve ISID'istan da ögrenirsin..
cahil erdal,

afganistanda seriat uygulanmiyor ve isid denen örgüt sadece sii-irak ve esedin zulmünün olusumu.
Alt 12.07.2014, 21:16
Ask_Sehidi

Standard

Wie will man einem Barsch erklären, dass er nur vom Wasser umgeben ist, aber dass es noch weitere Elemente ausser das ihm bekannte es noch gibt?
b
Bak tahsilli arkadasim. Afghanistan'nin %25-ile 30'u arasi siidir diger kalan kesim ise sünnidir ve tamamen hanefidir. Hanefilerin fikhihi nerde olursa olsun aynidir. Sayin Prof. Doktor Yasar Nuri Öztürk bile bu konuda bir program yapmisti. Türkiye'de ki diyanet hanefilik light. Hardcore Hanefi seriatini görmek isteyenler iki gün bir Afhganistan'a gitsin demisti..
Hadi benim dedemin babasi sirf Molla idi. Hadi benim dinden imandan haberim yok. Zaten sizin gözünüzde sizden haric kimse ne müslüman ne dini bilgisi olabilir ama neyse.. Ama koskoca bir ilahiyat pröfesörünün de mi dinden, mezhpeten fikihtan, hanefi seriatandan haberi yok?.. El insaf manbee, el insaf..

Zitat:
cahil erdal,

afganistanda seriat uygulanmiyor ve isid denen örgüt sadece sii-irak ve esedin zulmünün olusumu.

Geändert von Ask_Sehidi (12.07.2014 um 21:22 Uhr).
Alt 12.07.2014, 21:24
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Wie will man einem Barsch erklären, dass er nur vom Wasser Umgeben ist.
Bak tahsilli arkadasim. Afghanistan'nin %25-ile 30'u arasi siidir diger kalan kesim ise sünnidir ve tamamen hanefidir. Hanefilerin fikhihi nerde olursa olsun aynidir. Sayin Prof. Doktor Yasar Nuri Öztürk bile bu konuda bir program yapmisti. Türkiye'de ki diyanet hanefilik light. Hardcore Hanefi seriatini görmek isteyenler iki gün bir Afhganistan'a gitsin demisti..
Hadi benim dedemin babasi sirf Molla idi. Hadi benim dinden imandan haberim yok. Zaten sizin gözünüzde sizden haric kimse ne müslüman ne dini bilgisi olabilir ama neyse.. Ama koskoca bir ilahiyat pröfesörünün de mi dinden, mezhpeten fikihtan, hanefi seriatandan haberi yok.. El insaf manbee, el insaf..
bist du wirklich so begriffsstuzig oder tust du nur so???

afganistan 70% hanefi 30% sii olabilir. konu bu degil cahil arkadasim. seriatla yönetiliyor diyen yalanci sensin. bende senin yalanini bulup burada seni rezil edenim.

bir daha iddiana dönelim. afganistan seriatla yönetiliyor demistin. bunu ispatla cahil arkadasim!!!

ps. yasar nuri öztürk karisini aldatan ve millete orospucocugu diyen bir sahte hocaciktir. karisi onu yakaladiginda karim delirdi diyen bu sahsiyetin ne kadar pis bir insan oldugnu kendisi göstermistir bize.
Alt 12.07.2014, 22:21
Ask_Sehidi

Standard

Bak bir insanin bir dal da uzman olmasi farkli, özel hayati farkli. Belki aradigi mutlulugu eski karisinda bulamamistir. Belki gülen gözlerde baslayan bir ask hikayesi aglayan gözlerlerin yaslariyla neticelenmistir. Bilemeyiz bir, bizi de ilgilendirmez iki!

Ona bakarsan basbakan Erdogan Nimet Cubukcu, Defne Samyeli basta olmak üzere bir kac kisiyle zina yapti. Nimet Cubukcu'nun da 25 yillik yuvasini dagitti. Kocasi onu terk etti. Emine Erdogan'nin ruh halini bilmek istemiyorum. Bak burda ilk defa yalan bir sey yazdim. Aslinda bilmek isterdim

Zitat:
bist du wirklich so begriffsstuzig oder tust du nur so???

afganistan 70% hanefi 30% sii olabilir. konu bu degil cahil arkadasim. seriatla yönetiliyor diyen yalanci sensin. bende senin yalanini bulup burada seni rezil edenim.

bir daha iddiana dönelim. afganistan seriatla yönetiliyor demistin. bunu ispatla cahil arkadasim!!!

ps. yasar nuri öztürk karisini aldatan ve millete orospucocugu diyen bir sahte hocaciktir. karisi onu yakaladiginda karim delirdi diyen bu sahsiyetin ne kadar pis bir insan oldugnu kendisi göstermistir bize.

Geändert von Ask_Sehidi (12.07.2014 um 23:04 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche