Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.07.2015, 11:59
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

20 degil ..35 yil cile cektik

... silahlar susun ...

TBMM de konu$alim hep beraber ..
Alt 03.07.2015, 17:51
Benutzerbild von communist
communist communist ist offline
Benutzer

Standard

Bence diyorsunda; bence rasyonel oldugunu iddia eden biri icin cok fazla zirvaliyorsun.
Atatürk olsaydý ne mi yapardi? BILD'e degil, birazda tarih kitaplarina bakman gerekecek kompradorlara, eskiyalara, cetelere nasil davrandigini ögrenmen icin. Onlarla masaya mi oturmus, yoksa celik yumrukla baslarini mi ezmis görürsün.

Devaminda dinler, özellikle islam konusunda vahset, cani, barbar gibi elestirilerde bulunuyorsun. Ayni tutumu eli kanli, halk düsmani bir terör örgütü icin gösteremiyorsun. Benim acimdan ciddiye alinacak hicbir tarafin kalmamistir.

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
hayir Mustafa Kemal ....hätte heute nicht anders reagiert ...

denke ich ...
Alt 03.07.2015, 23:01
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

olur!

baska emrin var mi? Apoyla sana cay kahve de getirelim mi?
Alt 07.07.2015, 04:51
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
Abdullah Öcalan serbest kalsin ...

bence artik "Versöhnungszeit" (türkce sini bulamadim)

viele EU Länder haben die PKK aus der "Terror-Liste" gelöscht

ama tabi bu benim dediim gercekle$irse eger ...
MHP %5 bile gecemez ...

Mr. Pisküvet o yüzden direniyor

kimse nin daga cikip eline silah almasini tasvip etmiyorum !!

cogu Türkiye li Kürt ..TR den ayrilmak gibi gibi bi dü$ünce si yok bence

neden ki zaten ....hap yap ..para kazan ..
gözünü sevdigimin memleketi ...
Sen Turk de degilsin, musluman da degilsin. Ne idugu belli olmayan bir canlisin. Tek hucreli olma ihtimalin var, amip misin yoksa? Terorist sevdalisi seni.

AKP-MHP koalisyonu harika olacaktir, HDP teroristleri ''AKP tek basina iktidar olamadik'' diye sevinirken basina AKP-MHP belalarini alirsa super olacaktir zira MHP, AKP'yi sozde cozum surecinden vazgecirmek icin elinden geleni yapacak, sureci yavaslatacak, ve PKK'yi tekrar bombalatmaya baslayacaktir.
Alt 11.07.2015, 07:16
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Apo, yani Öcalan. Bu adamin ideolojisi YPG adi altinda kahramanlik destani olarak dünya tarihine islerken. biz Türklerin, Cin'in Sincan uyugurlarina yaptigi "sözde" baski salakligiyla alay konusu olmaya devam ediyoruz.

Öcalan serbest kalirsa Türkiye gelisir, bu adam bizim topraklarimizin yetistirdigi yegane ve esi benzeri bulunmaz bulunmaz nitelikte kürt halkini arti olarak türkiyeyi demokratiklestirebilecek kisidir.

Bosphorus, sen yalandan yasayan ve sümüklü burnun ile nefret sacmaya devam et. Artik ne yalan ne de fasizm para ediyor. insanlari uygur türklerine yapilan baskiyla sokaga dökersin ama yine de öyle sümüklü sümüklü yasarsin. Biz de, türkiye'nin, türklerin yigitligiyle önplana cikmasi icin caba sarfederiz.
Alt 11.07.2015, 11:07
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Biz , türkiye'nin, türklerin yigitligiyle önplana cikmasi icin caba sarfederiz.

Kusura bakma, ortalik kendini '' yigit '' sanan '' sahte yigitlerle '' kendini '' adam '' sanan '' sahte adamlarla '' kayniyor.

Türkler icin söylenenler dahi beni etkilemez! Biz Akrabalardan bile ihanet görüldügü bir zamani yasiyoruz. o yüzden sormak gerek. Yigitlik, Adamlik nedir?

Bunu tanimadigimiz kisilere ve taniyoruz zannettigimiz kisilere sormamiz lazim ki, bizim gibi düsünmediklerini kendimize belgeleyelim...

insanin basina ne gelirse herkesi kendi gibi zannettiginden gelir...dikkat etmeli..
Alt 11.07.2015, 12:04
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

yigitlik; egri de otursan dogru konusmaktir.
sagci veya solcu, ulusalci ya da muhafazakar insanlar, siyasi düsünceleri ve duruslari ne olursa olsun. dogru dogru yanlis ise de yanlistir.
ben siyaseti seven ve anlayan birisi olarak söylüyorum. öcalan, bu cografyanin yetistirdigi yegane düsünebilen, toplum yönetip tarihi degistirebilen kisidir. bu adamin tutuklu olarak cezaevinde olmasi, veya illegalestirilip kandile yollamak türkiyenin kaybidir.

bakin basbakan basdanismani ne demisti öcalan icin:
https://www.youtube.com/watch?v=OdlgkNg3GPI

yigit olmak istiyorsan cogunlugun seni bilgilendirdigince degil, dogru görebildigince sesini yükselt.
Alt 11.07.2015, 14:38
Nur_Banu

Daumen runter

les kargasi seni

sen dikkat cekmek icin degil vatanini KENDINI BILE SATARSIN

Zitat:
sagci veya solcu, ulusalci ya da muhafazakar insanlar, siyasi düsünceleri ve duruslari ne olursa olsun. dogru dogru yanlis ise de yanlistir.
ben siyaseti seven ve anlayan birisi olarak söylüyorum. öcalan, bu cografyanin yetistirdigi yegane düsünebilen, toplum yönetip tarihi degistirebilen kisidir. bu adamin tutuklu olarak cezaevinde olmasi, veya illegalestirilip kandile yollamak türkiyenin kaybidir.

yigit olmak istiyorsan cogunlugun seni bilgilendirdigince degil, dogru görebildigince sesini yükselt.
Alt 12.07.2015, 00:46
Benutzerbild von communist
communist communist ist offline
Benutzer

Standard

CIA ve Mossad stratejiyi belirler, lojistik destegi saglar, silahlarla donatir, katliam timlerini masum halkin üzerine salir ve asagalik bir emperyalist köpegi bu durumdan zeka ve yigitlik kotarir.

Kim inanir? Kadir inanir

Zitat:

Alt 12.07.2015, 06:12
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Sen Turk de degilsin, musluman da degilsin. Ne idugu belli olmayan bir canlisin. Tek hucreli olma ihtimalin var, amip misin yoksa? Terorist sevdalisi seni.

AKP-MHP koalisyonu harika olacaktir, HDP teroristleri ''AKP tek basina iktidar olamadik'' diye sevinirken basina AKP-MHP belalarini alirsa super olacaktir zira MHP, AKP'yi sozde cozum surecinden vazgecirmek icin elinden geleni yapacak, sureci yavaslatacak, ve PKK'yi tekrar bombalatmaya baslayacaktir.
MHP = AKP Light ...
önce insan olmasini ögrenicekler ...

Bosphorus ...pickurusunun ba$isin ..
hala mi seni ALmanyalara yollucak bi gaci bulucam diye ugrasiyorsun ?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche