Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.07.2014, 16:59
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Manbee,

kimsenin beni ciddiye almamasi galiba senin en icten dualarindan birisi olmasi gerek. Ama üzgüm öyle bir durum söz konusu degil. Beni burda herkese ciddiye aliyor ve en cok ciddiye alan da sensin.. Bunu gizlemek icin David Copperfield sihirbazlik yetenekleri bile yetmez cünkü Mount Everest'i gizleyecek kadar uzun boylu Mahmut degil yani
Geleleim Ekmeleddin beyin yurt disinda yetismesine ve basbakanin ona bunun üzerinden yüklenip onu "ötekilestirmesine" ve yabanci uyruklu olarak lanse etmesine. Aslinda bu ciddiye alinmayacak bir durum, ama Türkiye'de bunu söyleyen bir basbakan ise iste o zaman durum vahim demektir...
Milletin gözünü acip aydin ve cagdas bir Türkiye'nin yol almasi icin kollarini sivayip onu Cankaya'da degil YÜCE DIVAN'A yollamasi gerekir!
erdal,

uno arkadasimizin dedigi gibi ask_sehidi gibileri görünce solcu oldugumdan utaniyorum demesini simdi daha iyi anliyorum. sen aklinca ciddi aliniyormus zannet. burada kukla gibi oynatiyorum seni ama farkinda bile degilsin

kilicdaroglu üstüne basa basa ekmel bu topraklarin cocugu demesi üzerine Basbakan Recep Tayyip Erdogan bunun öyle olmadigini söyledi.

nedenleri cok ama en kücükten istiklal marsini bilmemesini söylesem bile yetmesi gerekir.

bula bula istiklal marsini bile bilmeyen adami nasil cumhurbaskan yapmak istersiniz????

Istiklal Marsi'ni bilmeyen Türkiye Cumhuriyetin ilk Cumhurbaskanini secmek istiyorsunuz.

vahh muhalefetin haline...

MHPye gönül vermis arkadaslarada sesleniyorum. birazcik vatan sevgisi varsa oyunuzu Recep Tayyip Erdogan'a verirsiniz, ama onada vermem diyorsaniz gecersiz oy verin. Yoksa tarih sizi affetmez!!!
Alt 30.07.2014, 18:05
Ask_Sehidi

Standard

Hep iki de bir Dersim'imis CHP imis iyi de.. Basbakan hangi zihniyete mensup? Irakta ve Suriye' alevi bebeklerini kitir kitir kesen I$ID'IN AVUKATI VE EN BÜYÜK DESTEKCISI KIM?
Basbakan Alevileri bu kadar umursuyor da, Dersim icin agitlar yakiyor da o zaman 3.cüncü Bogaz Köprüsü'nün adini niye Alevi katliami yapmayla ünlenen YAVUZ SULTAN SELIM koyuyor?

Birak bu ucuz populizimi.. Bizim düsüncemizde ki cagdas insanlar cemaatla dini itifak yapmadilar.. Biz onlarla insani itifak yaptik. Cünkü onlar magdur.. Biz her zaman magdurdan yanayiz.. Farki görebiliyormusun?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal,

uno arkadasimizin dedigi gibi ask_sehidi gibileri görünce solcu oldugumdan utaniyorum demesini simdi daha iyi anliyorum. sen aklinca ciddi aliniyormus zannet. burada kukla gibi oynatiyorum seni ama farkinda bile degilsin

kilicdaroglu üstüne basa basa ekmel bu topraklarin cocugu demesi üzerine Basbakan Recep Tayyip Erdogan bunun öyle olmadigini söyledi.

nedenleri cok ama en kücükten istiklal marsini bilmemesini söylesem bile yetmesi gerekir.

bula bula istiklal marsini bile bilmeyen adami nasil cumhurbaskan yapmak istersiniz????

Istiklal Marsi'ni bilmeyen Türkiye Cumhuriyetin ilk Cumhurbaskanini secmek istiyorsunuz.

MHPye gönül vermis arkadaslarada sesleniyorum. birazcik vatan sevgisi varsa oyunuzu Recep Tayyip Erdogan'a verirsiniz, ama onada vermem diyorsaniz gecersiz oy verin. Yoksa tarih sizi affetmez!!!

Geändert von Ask_Sehidi (30.07.2014 um 18:30 Uhr).
Alt 30.07.2014, 20:06
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hep iki de bir Dersim'imis CHP imis iyi de.. Basbakan hangi zihniyete mensup? Irakta ve Suriye' alevi bebeklerini kitir kitir kesen I$ID'IN AVUKATI VE EN BÜYÜK DESTEKCISI KIM?
Basbakan Alevileri bu kadar umursuyor da, Dersim icin agitlar yakiyor da o zaman 3.cüncü Bogaz Köprüsü'nün adini niye Alevi katliami yapmayla ünlenen YAVUZ SULTAN SELIM koyuyor?

Birak bu ucuz populizimi.. Bizim düsüncemizde ki cagdas insanlar cemaatla dini itifak yapmadilar.. Biz onlarla insani itifak yaptik. Cünkü onlar magdur.. Biz her zaman magdurdan yanayiz.. Farki görebiliyormusun?

Zitat:
erdal,

okuma özürlümüsün???

ben dersim, irak, suriye köprü demedim. sen nerenden cikartiyorsun bunlari???

konumuz istiklal marsini bile bilmeyen ekmeleddini hangi yüzle türkiye cumhuriyetin basina aday gösterebiliyorsunuz.

üstelik utanmadan kk ekmel bu topragin cocugu diyebiliyor.

bak erdal bu tür kivirmalarini uno arkadasimiz gördükce solcu olmaktan utaniyor. hatta senin ismin gectiginde bu kadar cahillerin chpyi savundugu icin sogudum bu partiden demisti
Alt 30.07.2014, 20:12
Ask_Sehidi

Standard

Bak Allah'a büyük konusmuyorum ama oldugu gibi söylüyorum. burda benim aleyimde bir bayan sana aciklamada bulunduysa kendimi Rheinbrücke'den asagi atarim

Allah'a cok sükür okuma yazmasini da biliyorum. Hemde beyaz bir ekranin karsinda siyah harflerle. Öyle ilk okul talebesi kibi büyük ve renkli harflerle degil.. Haa dogruyu sen cok tahsillidyin, söyle renkli büyük harflerle yazda ben de görüyüm

Konuya gelince, ordaki baglantiyi görmek o kadar zor degil. Mesele zihniyet meselesi..

Zitat:
okuma özürlümüsün???

ben dersim, irak, suriye köprü demedim. sen nerenden cikartiyorsun bunlari???

konumuz istiklal marsini bile bilmeyen ekmeleddini hangi yüzle türkiye cumhuriyetin basina aday gösterebiliyorsunuz.

üstelik utanmadan kk ekmel bu topragin cocugu diyebiliyor.

bak erdal bu tür kivirmalarini uno arkadasimiz gördükce solcu olmaktan utaniyor. hatta senin ismin gectiginde bu kadar cahillerin chpyi savundugu icin sogudum bu partiden demisti
Alt 30.07.2014, 20:20
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak Allah'a büyük konusmuyorum ama oldugu gibi söylüyorum. burda benim aleyimde bir bayan sana aciklamada bulunduysa kendimi Rheinbrücke'den asagi atarim

Allah'a cok sükür okuma yazmasini da biliyorum. Hemde beyaz bir ekranin karsinda siyah harflerle. Öyle ilk okul talebesi kibi büyük ve renkli harflerle degil.. Haa dogruyu sen cok tahsillidyin, söyle renkli büyük harflerle yazda ben de görüyüm

Konuya gelince, ordaki baglantiyi görmek o kadar zor degil. Mesele zihniyet meselesi..
konuyu yine sahsilestiriyorsun.

uno bayan degil. 196 boyunda 120 kilo ve bir vurusunda seni yerle bir edebilcek kapasitede bir beyfendi. arada bir sparring yapariz unoyla, cok iyi bir bokscudur. erdal onun icin ayagini denk al diyorum. unoyu sinirlendirisen benim gibi seninle oynamaz. gelir bulur ve seni sokaklarda süründürür

uno kardesim bu zavalliyi affet. ben onun özür dilemesini saglarim. benim oyuncagimi döversen burada rezil edecek biri kalmaz
Alt 30.07.2014, 20:33
Ask_Sehidi

Standard

Benim cevabim uno'ya yönelik degildi. Yok sana bayanlar yazmista cizmista ona cevap verdim. Aslanlar gibi de sözümün arkasindayim!
Ama bana senin hakkinda bir cok bayan yazmisti.. Yazdiklarini bilmek istemiyorsun her halde. A'yla baslar Z'yle biter

Geändert von Ask_Sehidi (30.07.2014 um 20:47 Uhr).
Alt 30.07.2014, 20:38
Ask_Sehidi

Standard

Deniz hau ab bitte! Ich brauche dich nicht und will auch nicht den Anschein erwecken, als wären wir beide vom selben Lager.

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen

Geändert von Ask_Sehidi (30.07.2014 um 20:41 Uhr).
Alt 30.07.2014, 21:40
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

erdal deniz1008'de senin gibi chpli

simdi yine kivirmayi birakmani rica ediyorum.

chpnin adayi istiklal marsini bile bilmiyor.

türkiye cumhuriyetinin basina nasil böyle aday gösterebiliyor bu parti????

muhalefet kendisini bitiriyor
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche