Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.11.2008, 04:34
Falcon3535

Ausrufezeichen !!!!Avrupa da eglence yerleri inceleme elestiri !!!

Baslikta belirtigim gibi avrupadaki eglence mekanlarindaki kalite nedir gitmis oldugunuz party,disco,halaycafe,live music olan RESTORANT türk isletmecilerin yapmis oldugu hizmetler den memnun musunuz. beklentileriniz size cevap verip vermedikleri, bize sunulanlar dan memnunmusunuz deneyimleriniz bu konu altinda paylasalim kaliteyi artirmak adina tsk

Geändert von Falcon3535 (26.12.2008 um 16:59 Uhr). Grund: düzeltme
Alt 20.11.2008, 00:10
gelincik02

Standard

Sirf türk müzigimizi sevdigim icin yilda bir-iki defa ancak gidiyorum türk diskosuna fakat o atmosfer pek hosuma gitmiyor acikcasi. Insanlarda cok tuhaf tipliler. Diskoya her hafta gidenler cok belli oluyor. Asiri derecede solaryuma girip kapkara oluyorlar...kiz veya erkek farketmiyor; hicbirisi dogal degil... Ayrica erkeklerin beyaz, dügmelerini gögüslerine kadar actiklari o beyaz gömlekleride gercekten cok igrenc duruyor... hele beyaz pantolonlarina ne demeli? Kizlarda saclari iyice kabartmislar tüyü kabarmis tavuk gibi Birde solaryumda artik bronz denilemeyecek sekilde kararmislar, bir karis mini etekleriyle ve bayagi bayagi hareketleriyle.... Üzülüyorum genclerimizi görünce, mahvetmisler kendilerini ve o sekilde ck güzel/ yakisikli olduklarini düsünüyorlarya..... artik buna onlari kim inandirdiysa bilmiyorum ama Lütfen normal olun!
Alt 23.11.2008, 18:18
Benutzerbild von nazlibebek
nazlibebek nazlibebek ist offline
Benutzer

Standard mit einem wort:

Asozıal!
Alt 26.11.2008, 13:26
Falcon3535

Standard

mesaj 135 defa izlenmis ama kimse bir yere gitmiyor galiba iki arkadas cevaplamis konu ile ilgili gitmis oldugunuz yerlerin kalitesi yada tersi benim deneyimimdeki gibi mesala hicmi bir aniniz yada gözleminiz yok pes dogrusu
Alt 18.12.2008, 05:55
Benutzerbild von niemalsnie
niemalsnie niemalsnie ist offline
Neuer Benutzer

Standard benimde katkim olsun:)

hangi eglence olursa olsun hemen hemen her yerde tuhaf tuhaf tiplere rastlamak mümkün.. ama onlarda eglenmek istiyorlar süphesiz.. benim tavsiyem eger gercek anlamda rahatsiz edilmeden eglenmek istiyorsaniz ya kendi partynizi organize edin(bizde geliriz)yada türk diskolara degilde ,ayda bir organize edilen eglencelere gidin.. genelde bu gibi yerlerde fazla sorun olmuyor.. hersey öz veri ile hazirlanmis oluyor.. tabii bir kac eksiklikler olabilir.. ama zaten oraya gitmenin amaci önemli amac ise EGLENMEK

biz etrafdaki insanlara yorum yapmak icin gitmedigimiz icin.. kendi aramizda gayet hos ve güzel eglenebiliyoruz
Alt 24.12.2008, 19:43
Benutzerbild von takanic
takanic takanic ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Epeydir diskoya gitmedim ama, herhalde bir iki satir yazabilirim :-)

Bir kere diskodan keyif almak, eglenmek, arkadas ortamina, kisinin zevkine ve yasina, diskodaki atmosfere baglidir. DJ konusunda seciciyimdir. Gittigim diskoda hangi DJ nin sahne aldigini önceden ögrenirim. Ya da, behenmedigim bir DJ nin sahne aldigi diskoya gitmemeye gayret ederim.

Stuttgart civarindaki diskolardan MGM (Ludwigsburg-Kornwestheim), hem disko hem de canli müzik secenegiyle benim hosuma gidiyor. Yildiz Tilbe konseri varken canli müzik bölümünü Yildiz Tilbe ye tercih etmisligim vardir. Ortam gayet hos. Ayrica bir de House müzik yapilan kisim var. Calisanlar efendi ve saygili, sadece isini yapmaya calisan kisiler. Güvenlik olay aninda asiri sertlige basvuruyor. Daha insancil davranilabilir. Güvenligin görevi adam dövmek olmamali. Olay cikaran kisiyi tutup disari cikaracak güc hepsinde var. Tuvaletler sürekli orada bulunan bir görevli tarafindan temizleniyor.Ortam müsait oldugunda eglenebileceginiz, zevk alacaginiz bir yer olabilir. Yalniz, kendini cok yakisikli bulup herkesin ona hasta oldugunu düsünen tipler burada da mevcut. Dikkatli olunmasinda fayda var.

Geändert von takanic (24.12.2008 um 19:46 Uhr).
Alt 03.01.2009, 16:16
FettsackBaby

Lächeln Stuttgart'da Charisma

adinda bir Restaurant var, tam Stuttgartgart Carsi ici yani. O Restaurant'a bayiliyorum, Garsonlari cok efendi, ayni zamanda da güler yüzler. Internet sayfadan Reservasyon yapilabilir ve Programa da bakilabilir: bazen canli müzik, bazen dansöz. Canli müzik de illahiki türk olmasina mecbur degil, yabanci müzisyenler de yer almakatadirlar. Yer olarak da mukemmel, cünkü araba park edebilmek icin con yerler mevcut, ayni zaman iyi otobüs ve tramvay baglantilari var.
Alt 03.01.2009, 18:25
gunesinkizi75

Standard

Zitat:
Zitat von FettsackBaby Beitrag anzeigen
adinda bir Restaurant var, tam Stuttgartgart Carsi ici yani. O Restaurant'a bayiliyorum, Garsonlari cok efendi, ayni zamanda da güler yüzler. Internet sayfadan Reservasyon yapilabilir ve Programa da bakilabilir: bazen canli müzik, bazen dansöz. Canli müzik de illahiki türk olmasina mecbur degil, yabanci müzisyenler de yer almakatadirlar. Yer olarak da mukemmel, cünkü araba park edebilmek icin con yerler mevcut, ayni zaman iyi otobüs ve tramvay baglantilari var.
iste böyle bir ortam ariyorum bende frankfurtta ama yok nerde kiro yerler disko veya türkü barlar onlar kayniyor yerden mantar gibi ama malesef kaliteli söyle kiz kiza da rahat takilabilecegin bir ortam yok bence hessen bölgesinde. aradigim güzel fasil ortami, karisik canli müzik calan kaliteli bir yer. birde kölnde gibi villarocka tarzi sirf türk rock mekani olsa süper olurdu ama sanirim organizatörler acisindan pek is yapmaz cünkü hessen bölgesinde kitlenin cogu ya arabeskci ya da popcu o yüzden hic fazla kazanli gelmez isletmecilere.
Alt 04.01.2009, 01:09
Benutzerbild von nevinbayern
nevinbayern nevinbayern ist offline
Neuer Benutzer

Daumen hoch hannover´de kumkapi

merhaba arkadaslar,

hannover merkezinde (carsi) cok harika bir balik restoran i var...
cok cesit balik..izgara..tava..malzemesi bol salatalar...corbalar..et yemekleri

büyük bir arti olarakda:

cuma ve cumartesi aksam-geceleri...canli müzik...yani tam bir taverna havasi...
(türk sanat müzigi agirlikli)
fiyatlar uygun..ortam iyi...oynamak...ve...sadece müzik esliginde afiyetle bir yemek
yemekde mümkün..

bayan arkadaslarimizin kesinlikle yalnizda gidebilecegi bir karadeniz ortami

bekleriz
Alt 12.06.2009, 00:25
Benutzerbild von kuscan
kuscan kuscan ist offline
Neuer Benutzer

Standard hannover´de mükemmel bir müzikli ve et ve balik restaurant

Herkese Merhabalar; Gecenlerde Bremenli bayan arkadaslar olarak toplandik ve hep beraber bir dostumuzun bize tavsiye etmis oldugu Hannoverin merkezi STEINTOR am marstall da bulunan meshur EXCELENCE KÖ-BACK ET ve BALIK RESTAURANT´da gittik.Hakikaten arkadasimizin bize tavsiye ettigi kadar varmis.O ne lezzetli ve görkemli yemekler ve ayrica orada bir sanatci dinledik vallahi hepimiz sasirdik kaldik.Efendim Türk Sanat Müzigi bu kadar güzel ve duygulu söylenir.Adeta dinlemeye doyamadik.Sanatcinin ismini ögrendik sizlere de bildirelim,bildrelim ki mutlaka gidip dinleyin inanilmaz güzel bir ses ve yorum (bu duygulu sesin sahibi ENGIN DOGRUL) Yani sizin anlayacaginiz Hannover de doyasiya eglendik ama eglenirken adeta kendimizi vatanimiz Türkiye de hissettik.Haaa sunu da ilave edeyim bu restaurant da sadece oturup müzik dinlemiyorsunuz,dans edebiliyor ve halay da cekebiliyorsunuz.Helal olsun bu hizmeti ve bu sanatciyi Almanya ya getirenlere.....Hannovere bir gün yolunuz düserse mutlaka ama mutlaka EXCELLENCE KÖ-BACK RESTAURANT da ugrayip,bu müthis sesin sahibi engin dogrul dinleyin,inaniyorum ki bizlere cok hak vereceksiniz....
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche