Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.05.2014, 15:57
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

iMO

DINSIZSIN AMA YINEDE MEMNUN DEGILSIN !!

SANANE MILLETIN NASIL INANDIGI;

YANI 1,6 MILYAR INSAN YANLIS INANIYOR SEN INANMIYORSUN DIYE SENIN FIKRINE BU 1,6 NIN IMAN ETMELERI GEREKIYOR :::

HÜRRRRRRR LÜKTEN BAHSEDERSINIZ.... AMA HÜRRRRRRR OLAN BENIM BAAAAAK SADECE BENIM HÜR OLARAK ISLAM DININDENIM DEMEME BILE TAHAMMUL EDEMEZSINIZ !!!

SENIN LAFINA INANANIN SENDEN FARKI YOKTUR !!

ARAMIZDA KI FARK BENIM HÜR BIR MÜSLÜMAN OLMAMDIR !!

SEN HÜR BILE DEGILSIN YOKSA MUTLU OLMAMANI BENIM GIBI HÜR BIR MÜSLÜMAN DESTEKLERKEN ; SEN BENIM INANCIMA BUKADAR DÜSMANLIK YAPMAZDIN !!

SENI ALLAH ISLAH ETSIN !! NASIL EDERSE ETSIN AMA EN KISA ZAMANDA ISLAH ETSIN !!

BEN SANA ATE OLDUGUN HALDE BILE KARDESIM DIYEBILIYORSAM BU BENIM INANCIMDAN ÖTÜRÜDÜR !!

YANI ISLAM DINININ SANA VERDIGI DEGERDEN DOLAYIDIR !!

YOK EGER KENDI KANUNUM OLSA ; INANKI SENI TEK BIR KASIKTA BOGARDIM !!!

ISTE GÖR: BEN BUKADAR HÜR DÜSÜNÜYORUM AMA ISLAMLA HAREKET EDIYORUM!!

SIMDI SEN KIMI SUCLAYACAKSIN ??

HÜR DÜSÜNCEMI SANA SÖYLEDIGIMI MI YOKSA ;INSANLIGA DEGER VEREN ISLAMIYETIMI ?

SELAMETLE

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
İslam insan hayatına değer vermeyen bir din olduğu için,

işçilerin hayatı da tabii ki...degersiz kalir ...
Alt 20.05.2014, 16:22
HassoRebell

Standard

ich hab mir grad son schweinesteak reingezogen ...occch bee
Alt 20.05.2014, 16:58
Erfahrener Benutzer

Beitrag afiyet olsun

tamak tadina yakisana yiyorsun bak ne güzel !!

senin domuz yemeni elestirmiyorum,

sadece benim domuz yememi sende dogal karsilamayi ögren bence !!
niye yemiyorsun diye soracaksin ...

bak dine baglanti kurmadan bir cevap !!
ben köylüyüm , dedem ebemde yemezlerdi, anam babam da yemezlerdi, bizim oralarda bulunmazdi domuz.

Ama simdi aslinda yeme imkanim var, ama yine de yemiyorum, cünki simdide sehirli oldugum icin,
bilimi takip ederim , ne sagligim icin iyi kötü ögrenirim.

domuz etini yememi alman doktorum bizzat önerdi.
kirmizi eti genel de az tüketiyorum.

AMA SEN : ohhhhh beeee domuz yedim derken bile , arka planda neler düsünebilecegini tahmin edebiliyorum.

bence yinede oldugun gibi kal , kimse sana niye domuz yedin diyemez, tabii sadece ANAN BABAN belki üzerinde haklari bulunuyorsa , sana sorabilme haklarina sahiptirler.

yoksa kimi ilgilendirir, senin domuz yemen.

ben senin bugün ne yedigini degil, ben bugün su anda su saniyede su nefes alisimda aceba, kac cocuk aclik ceker düsüncesiyle mesgulüm.

o ac cocuklar inan senin mideni doldurdugun domuz etiyle belkide bugün acliktan ölmeyeceklerdi.

onun icin afiyet olsun, olmayanlari da yiyemeyenleride düsün !!

saglicakla

Zitat:
Zitat von HassoRebell Beitrag anzeigen

Geändert von 1978salih (20.05.2014 um 17:03 Uhr).
Alt 20.05.2014, 18:35
HassoRebell

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
tamak tadina yakisana yiyorsun bak ne güzel !!

senin domuz yemeni elestirmiyorum,

sadece benim domuz yememi sende dogal karsilamayi ögren bence !!
niye yemiyorsun diye soracaksin ...

bak dine baglanti kurmadan bir cevap !!
ben köylüyüm , dedem ebemde yemezlerdi, anam babam da yemezlerdi, bizim oralarda bulunmazdi domuz.

Ama simdi aslinda yeme imkanim var, ama yine de yemiyorum, cünki simdide sehirli oldugum icin,
bilimi takip ederim , ne sagligim icin iyi kötü ögrenirim.

domuz etini yememi alman doktorum bizzat önerdi.
kirmizi eti genel de az tüketiyorum.

AMA SEN : ohhhhh beeee domuz yedim derken bile , arka planda neler düsünebilecegini tahmin edebiliyorum.

bence yinede oldugun gibi kal , kimse sana niye domuz yedin diyemez, tabii sadece ANAN BABAN belki üzerinde haklari bulunuyorsa , sana sorabilme haklarina sahiptirler.

yoksa kimi ilgilendirir, senin domuz yemen.

ben senin bugün ne yedigini degil, ben bugün su anda su saniyede su nefes alisimda aceba, kac cocuk aclik ceker düsüncesiyle mesgulüm.

o ac cocuklar inan senin mideni doldurdugun domuz etiyle belkide bugün acliktan ölmeyeceklerdi.

onun icin afiyet olsun, olmayanlari da yiyemeyenleride düsün !!

saglicakla

Mübarek bir cümleden bukadar hava cikardin . Ich hab die weder was vorgeworfen , noch irgendwas anderes. Hättest du garkeine Vorteile gegenüber ,,Schweineessern" , würdest du garnicht so viel schreiben .
Alt 21.05.2014, 11:22
Erfahrener Benutzer

Beitrag senin bu yorumunun ne geregi vardi !!

Zitat:
Zitat von HassoRebell Beitrag anzeigen
sanirim ,bos laf olsun diye, hemen benim yazdigim yorumu ,sadece göz önünden silmek icin mantiksizca yapilmis olasiligina, senin kivrak zekandan yola cikarak , pekde inanasim gelmiyor.

bos yere yapilmis bir yorum olmadigina , senin aslinda bos bir insan olmadigini düsündügüm icin yazdim.

lakin, sen illaki ben sadece gevezelik olsun maksatiyla yazdim diyorsan ne ala!!

pekala bende gevezelik yapma diyerek senin bu zevzeklik amacli yapmis oldugun DOMUZ YEME , eylemine , adam gibi yorum getirdim.

Benden sacmasapan beyinsizce yazilmis iki kelime beklemeni anlayabiliyorum, ama bunu benim yapmayacagimi sana sadece kendi dilimle izah etmeye calistim.

sanirim yeterince anlasildim !!

BEN her konuya (beni ilgilendiren) samimi bir sekilde yaklasmaya calisiyorum .

Lütfen sende birdaha ki sefere benim yorumlarima samimi yaklas.

yok sana ve düsüncene hitap etmeyen yazilar yazarsam bunu degerlendir !!

Lakin HIC ILGISI OLMAYAN " Domuz yeme konusunu" bu konuda islemene kendin bile , bir anlam veremiyorsan , sana daha söyleyecek lafim kalmamistir !

sanirim senin ve kendim icin yeterince aciklama yaptim!

bu durumda sen simdi , kesin ohhhh be bu gün de mis gibi bir "haxe" yedim dersin !

ben önceden " AFIYET OLSUN !! " diyeyim .

selam ve selametle
Alt 22.05.2014, 05:57
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Rotes Gesicht

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
sanirim ,bos laf olsun diye, hemen benim yazdigim yorumu ,sadece göz önünden silmek icin mantiksizca yapilmis olasiligina, senin kivrak zekandan yola cikarak , pekde inanasim gelmiyor.

bos yere yapilmis bir yorum olmadigina , senin aslinda bos bir insan olmadigini düsündügüm icin yazdim.

lakin, sen illaki ben sadece gevezelik olsun maksatiyla yazdim diyorsan ne ala!!

pekala bende gevezelik yapma diyerek senin bu zevzeklik amacli yapmis oldugun DOMUZ YEME , eylemine , adam gibi yorum getirdim.

Benden sacmasapan beyinsizce yazilmis iki kelime beklemeni anlayabiliyorum, ama bunu benim yapmayacagimi sana sadece kendi dilimle izah etmeye calistim.

sanirim yeterince anlasildim !!

BEN her konuya (beni ilgilendiren) samimi bir sekilde yaklasmaya calisiyorum .

Lütfen sende birdaha ki sefere benim yorumlarima samimi yaklas.

yok sana ve düsüncene hitap etmeyen yazilar yazarsam bunu degerlendir !!

Lakin HIC ILGISI OLMAYAN " Domuz yeme konusunu" bu konuda islemene kendin bile , bir anlam veremiyorsan , sana daha söyleyecek lafim kalmamistir !

sanirim senin ve kendim icin yeterince aciklama yaptim!

bu durumda sen simdi , kesin ohhhh be bu gün de mis gibi bir "haxe" yedim dersin !

ben önceden " AFIYET OLSUN !! " diyeyim .

selam ve selametle

ne güzel Islam ...
Alt 22.05.2014, 09:11
feyzade

Standard

Zitat:

ne güzel Islam ...
Bu resmin Islamiyet ile zerre kadar alakasi yok.. Islami tanisaydin, bunu sende bilirdin..
ne yazikki her seferinde islam konusunda ne kadar bilincsiz oldugunu tekrar tekrar ispatliyorsun.
bilmedigin konulari neden sürekli sakiz gibi cigniyorsun?
Alt 22.05.2014, 09:12
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von guel_ Beitrag anzeigen
Haklisin feyzade! Ben buraya ugramayacagim artik! Bu kadar ahmaklik ve zevzeklik yeter diyorum. Islam dinini her firsatta yerden yere vuran, kücümseyen, alay konusu edenlerle polemige girmeyecegim! Bosver, bunlari kendi hallerine birakalim. Bu Arena bana göre degil, bunu anladim.
Hem ne demisler: Söz gümüsse sükut altindir. Kal saglicakla.
üzülme.. gün dogmadan neler dogar. damliya damliya göl olur.
haklisin, sükut eylemeli.. senden saglicak ile kal umarim görüsürüz.
Alt 22.05.2014, 09:58
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Rotes Gesicht .........

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Bu resmin Islamiyet ile zerre kadar alakasi yok.. Islami tanisaydin, bunu sende bilirdin..
ne yazikki her seferinde islam konusunda ne kadar bilincsiz oldugunu tekrar tekrar ispatliyorsun.
bilmedigin konulari neden sürekli sakiz gibi cigniyorsun?
erzähl das mal den Taliban ...
Alt 22.05.2014, 10:18
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Gelenekleri Islamla karistiracak kadar zavali yada cahilsiniz.

Hindistanda Afganistanda bazi Afrika ülkelerinde hatta Türkiyenin dogusundaki bazi gelenekleri Islam diye yansitmaya calisanlar Batili sömürgeciler, ve onlarin usaklaridirlar

Zira onlar Islami ocu gibi göstermekle Halklarinin islam diniyle sereflenmesini engellemeye calisoyorlar.
((korkunun ecele faydasi yok, tüm anti propagandalara ragmen, batida entelektüel kesimde islamla sereflenenler cogaliyor.))

Bu konuda o kadar ileri gitmisler ki, güney doguda, yezidilerin, zerdüstlerin,atesperst ve samanistlerin putperstlerin sacma sapan Törelerini islam diye lanse edebilecek kadar alcaliyorlar.

Peki batida sacma sapan gelenekler yokmu?
KIyamet kadar
Bazi Avrupa ülkelerinde halen kizlarini Papazlara pes kes cekme adetleri devam eden yerler var.Hiristiyanlik adina evlenmeyen papazlarin cocuklara tecavüzleri diz boyu.Daha düne kadar cadi avina cikiyorlardi.Halen bunun degisik versiyonlari devam ediyor.Musevilerin zaten tutulcak taraflari yok tahrif edilmis tevratta eski ahitte agza kaleme alinamiyacak kadar sacmalilar var
Budistlerinde bircok sapik gelenekleri var.
Ateistlerinde var, örnegin coluk cocuk ciplaklar köylerine gitmekte bir beis görmezler.Bazi sapiklari "Yetistirdigim meyvenin tadina bakmak en tabii hakkimdir" diyecek kadar alcalabiliyor.
Medeni denilen batid durum nasil?
Vergini verdikten sonra bir aksamda istedigin kadar kadin satin alinabilen, kadini ortanin mali yapan sapikilasyon bati zihniyeti, ve onlarin gönüllü köleleri
KENDILERINE BAKMALI..

Islam dini kadini yükseltmek icin onu cirkef sapik zihniyetlerin bakislarindan bile korumak icin onu bi müchever gibi örtünmeye iffetini korumaya tesvik eder.
Degil batidaki gibi 20-100 € ona sahip olma, herseyinizi versaniz onu meta olarak alip satamaz tatmin icin kullanamazsiniz.
bu aciklamadan sonra olur ki;
Akli selim insanlar neyin hürriyet oldugunu belkim bir nebze anlamistir

Zitat:

ne güzel Islam ...

Geändert von turkogluturkiye (22.05.2014 um 10:23 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche