Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.10.2013, 13:16
xAurumx

Lächeln

Salih, der gläubige moslem ist wieder damit beschäftigt seine hobbies nachzugehen. Über Frauen die ihm querkommen und widersprechen, gute nacht geschichten über dritte zu verbreiten. Das nenne ich ultra religiös.

Mit meine vermutung über sein charakter und seine freunde lag ich schon richtig. Er ist ein durchschnitts musel türke mit komplexen. Die habe ich ihm wohl zertrampelt.
Träumt nur weiter, ich mag keine muselmänner, weder lasse ich euch in meine nähe.

Geh doch mit zerrecik essen, die hats nötiger als ich und benekalice.
Alt 09.10.2013, 14:13
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Beitrag Hahahah

YA NEDEMEZSIN ,BENDEN KAHRIMDAN ÖLDÜM GEBERDIM SENINLE BIR YEMEGE CIKAMAYACAGIZ DIYE..

Sen kahvaltini yapmisin , karnin toktur dimi !
Monopoly oyununu kim kazandi o gece ! Cok merak ettim :-)

Yahu aurum, inanki sen tas kafalisin, illaki kendine yakistirmalar bulmama calisiyorsun!

Ben sana ben söyle müslümanim böyle alimim böyle hocayim diye bir söz ettim mi !
Hatta yanilmiyorsam kendimin namaz kilmadigini oruc tutmadigini ifade etmistim burda.

ben sadece bildigim ISLAM ALLAH gercegi hakkinda , yapmis oldugun yalan propagandalara kizdigimi belirtmistim.

ki defalarca , dogru bildigini yaz ama , bazi kisiler böyle yaziyor, bazi devletler böyle yapiyor diye ISLAM ve ALLAH adina hakaretler veya yalanlar söylememeni rica ettim !

yok sen daha yalanlari savundun!

HEM senin o otel odasinda monopoly oynadigin kisinin yalancisiyim.
O kisi söyledi bende sadece onun yazdiklari yalanlari kopyaladim yapistirdim :-)

hosuna gider düsüncesiyle, anilarini tazelersin diye !
yoksa hic bir baska cikarim yok yani !

Birde sunu söyleyim, yani profilim de resmim var !
Yani en azindan kendime güvenim sonsuz.
kendimi koruyacak kadar akilliyim.

Ama senin bukadar acik dürüst ve hatta laik ileri görüslü olmana ragmen, profilinde bir resmini yayimlamaman senin benim zaten eksenimde dolasamayacak kadar cirkin olabilecegini gösteriyor !

söyle güzel bir atasözü ile lafimi bitireyim :

KEDI ,ULASAYAMAYACAGI ETE , MINDAR DERMIS !!

MINDAR (mundar) = yenilmesi yasak olan et !!

Bu arada benim arabulucukla kiz aradigim yok !
Ben biraz yenicagda uygar bicimde cikacagim bayani kendim seciyorum!

yani bana cöpcatanlik yapman gerekmez !

salih

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Salih, der gläubige moslem ist wieder damit beschäftigt seine hobbies nachzugehen. Über Frauen die ihm querkommen und widersprechen, gute nacht geschichten über dritte zu verbreiten. Das nenne ich ultra religiös.

Mit meine vermutung über sein charakter und seine freunde lag ich schon richtig. Er ist ein durchschnitts musel türke mit komplexen. Die habe ich ihm wohl zertrampelt.
Träumt nur weiter, ich mag keine muselmänner, weder lasse ich euch in meine nähe.

Geh doch mit zerrecik essen, die hats nötiger als ich und benekalice.
Alt 09.10.2013, 14:26
xAurumx

Standard

Boah schon wieder soviel geschrieben. Wer soll das alles lesen?

Dazu sage ich nur eins; bla bla bla. Ab jetzt nenne ich dich so.
Alt 09.10.2013, 14:47
Erfahrener Benutzer

Standard Sen Okumusundur !!

ama, cevap olarak verecek bir seyin kalmadi sanirim !!

kedi misali mindar et yemezsin sen degilmi ?? ( baglanti bir önceki yazimda )

:-)))

Zitat:

Alt 09.10.2013, 14:48
Erfahrener Benutzer

Standard Kýsa Yazayým !!

bilinen gece bilinen otel odasinda , oynadiginiz monopoly oyununu kim kazandi ?

HOCA mi , ? Sen mi ??

Zitat:

Alt 09.10.2013, 17:03
xAurumx

Standard

Bilmem, ben orda degildim. Oyunlari pek sevmem, öyle seylere zamanim yok. Herhalde sen ordaydin ki, kimin ne oynadigini biliyorsun.

Peki sen kazandinmi? Yoksa hocadan ders mi aldin? :-) Zerrecikte ordaymis. Anlat ne yaptiniz oyundan sonra?
Alt 09.10.2013, 18:31
zerrecikler

Standard hadini asiyorsun!

Zitat:
Bilmem, ben orda degildim. Oyunlari pek sevmem, öyle seylere zamanim yok. Herhalde sen ordaydin ki, kimin ne oynadigini biliyorsun.

Peki sen kazandinmi? Yoksa hocadan ders mi aldin? :-) Zerrecikte ordaymis. Anlat ne yaptiniz oyundan sonra?
sen orda degilmiydin? pes! hey gerizekali kadin seni, aylar önce sen forumda bizlere, toni ile bulustugunu uzun uuuuuuzun yazmamismiydin !? yazdin tabi! nerde o yazin? sildin mi?

sen gercekten cok pislik bir kadinsin. neyini kurtarmaya calisiyorsun?
daha önceki yazdiklarimda ben ve diger arkadaslar söylemislerdi, senin toni ile ne yaptiklariniz bizleri ilgilendirmez. sizler anlattiniz, bizlerde ister istemez bilgilendik.

aramizdaki fark nerde biliyormusun, ben bugüne kadar senin kendi agzinla burada yazdiklarina ve hareketlerine karsi (hakli bi sekilde) hakaretlerde bulundum. sen ise, karsima iftira atarak ciktin. ve halen iftira atarak bana camur atmaya calisiyorsun.

bir insan bu kadar mi yüzsüz olur. toni yerden göge kadar hakliymis. insallah yakinda gelirde, sana tekrardan anyayi ve konyanin nerede oldugunu gösterir.
Alt 09.10.2013, 18:47
xAurumx

Standard

Senin gibi her gecen trene atlamiyorum, nede her anlatanilan herseye inanmiyorum, sirf dedikodu yapmak icin. Sonra ordaymis gibi konusup duruyorsun. Birde önüme cikmis, bana camur atiyor diyorsun. Ben degil, sen benim pesimde geziyorsun, bana durmadan laf atiyorsun. Anormallik var sende. Yada lezsin. :-)

Senin icin de uzun bir hikaye yazabilirim istersen, salihle nereye gittigini. Bir insan bu kadar mi laf pesine düser.

Sana bir tane koca lazim. Diyorum ya, salih tam sana göre, maillesiyorsunuz zaten benim sayemde. Tesekkür etmen lazim aslinda. O da sana anyayi konyayi gösterir merak etme.

Geändert von xAurumx (09.10.2013 um 18:49 Uhr).
Alt 09.10.2013, 18:47
Cakabeyy

Standard

Aurum bilir, onu hic bir zaman onaylamadim...
Bana ettigi hakaretlere cogu kez dogru düzgün cevap vermedim. onun bana ettigi gibi hakaretlerde bulunmadim.
Lakin, yine de, böylesine seyler yaptigini ortada sergilemeyelim lütfen.
istedigi kadar saldirsin, hakaret etsin, insanlarin inandigi degerleri kötü gösterip uzaklastirmaya calissin, yine de baska bir cevap sekli bulunmalidir. bu mümkün..
Alt 09.10.2013, 18:54
zerrecikler

Ausrufezeichen

Zitat:
Senin gibi her gecen trene atlamiyorum, nede her anlatanilan seye inanmiyorum, sirf dedikodu yapmak icin. Birde önüme cikmis, bana camur atiyor diyorsun. Ben degil, sen benim pesimde geziyorsun, bana durmadan laf atiyorsun. Anormallik var sende. Yada lezsin. :-)

Senin icin de uzun bir hikaye yazabilirim istersen, salihle nereye gittigini. Bir insan bu kadar mi laf pesine düser.

Sana bir tane koca lazim. Diyorum ya, salih tam sana göre, maillesiyorsunuz zaten benim sayemde. Tesekkür etmen lazim aslinda. O da sana anyayi konyayi gösterir merak etme.
ay ay ay, her trene atlamiyormus. gözlerimiz ama baska seyler görüyor/okuyor. salaksin iste. zerre kadar beyin yok sende.

sen burada o cirkef oyunlarini oynadigin müdetce, bende senin o pesini birakmayacagimmmm.
buranin pisligini temizlemekle görevliyim! :-)))

yine benim yazdiklarimdan hic bir sey anlamamissin. sen kendin bizlere ne haltlar yedigini anlattin. SALAK KADIN
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche