Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.10.2014, 23:18
guelkurusu

Standard

Sessizce icimi saran huzur....
Alt 07.10.2014, 23:34
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Kafam agriyor , bütün gün yagmur bütün gün bura baktim. Simdi akdenizin sularinda yüzmek varken. Yazik bana, yazik her saniyeye burda kaybettigim
Alt 07.10.2014, 23:39
___EZEL___

Standard Keske!

Su an tek ve en büyük sorun bu olsaydi,akdenizin sulari!
Alt 07.10.2014, 23:57
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

bilmemki sanki güzel bir ak$am gibi...
Alt 07.10.2014, 23:58
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Su an tek ve en büyük sorun bu olsaydi,akdenizin sulari!
Bu akdenizin sularini, topragini paylasamadiklarindan degilmi bu akilan Kanlar? Binlerce yil birlikte yasayan birbirine akraba insanlar birbirini öldürüyor. Kac defa dedim: bati eski silahlarini dökecek yer ariyor ve müslümanlarin üstüne döküyor. 4. Skandal yaziyordu almanlar eski, bozuk silahlari yolluyor diye. Ne kadar türk kürt kavgasi etsekte bize batidan fayda yok ancak zarari var bunu anlayinca kan akmaz
Alt 08.10.2014, 00:05
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bir i$ kari$tiriyorsun bence yok ba$ka bir ihtimalin..
Alt 08.10.2014, 00:06
___EZEL___

Standard Bati

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Bu akdenizin sularini, topragini paylasamadiklarindan degilmi bu akilan Kanlar? Binlerce yil birlikte yasayan birbirine akraba insanlar birbirini öldürüyor. Kac defa dedim: bati eski silahlarini dökecek yer ariyor ve müslümanlarin üstüne döküyor. 4. Skandal yaziyordu almanlar eski, bozuk silahlari yolluyor diye. Ne kadar türk kürt kavgasi etsekte bize batidan fayda yok ancak zarari var bunu anlayinca kan akmaz
Ahmet arifin bir siiri var,havva anan dünkü cocuk sayilir,anadoluym ben biliyormusun...diye,bizler,anadoluda yasayan cesitli milliyetlerden türkiye halklari,bu batililarin ne menem mahluklar oldugunu biliyoruz....Bizim icimizde,memleketimizde cok alcakca bir kültür gelisiyor,suriyde ki Katiller ordusu,20 gündür agir silahlar la saldiriyor,bütün dünya,ancak yorum yapiyor..Soruyoruz,bu adamlarin hic cephanesi bitmiyor mu diye,cevap yok,tek bir yerden lojistik destek alabilirler suanda o da türkiyeden,zaten bu nu herkes biliyor,sirf demokratik konumundan dolayi,Rojawaya saldiriyorlar...Neyse ya cok uzun hikaye,bu türkiyeye,bu anadoluya yakismadi........
Alt 08.10.2014, 00:14
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ya cok yanli$ zamanda kar$ila$tik,yada hic kar$ila$mamasi iki insandik..
Alt 08.10.2014, 00:25
___EZEL___

Standard Kirli silah!

Kirli silahlar,sahibini vurur derler!Suan türkiye üzerinde oynanan oyunun birinci derecede sorumlusu;Gerici yobaz Rant lordlari toplulug Erdogan gürühunun ürünüdür!9 kisi yasamin yitirdi yüzlerce yarali var,insan oldugunu düsünen herkesin,bu gürühu lanetlemye cagiriyorum..!!!
Alt 08.10.2014, 13:51
ask_sehidi

Standard

Yüce Allah'im sana sonsuz kere sükürler olsun! Her tuttugumu altin ediyorsun! Bana hayir, bereket ve risk kapilarini aciyorsun. Sana ne kadar sükür etsem azdir!
Bu sene Amasya'da vekaletten lokma dagittirdim ve seneye insallah Hacibektas ilcesinde kendim muhtac canlara dagitacagim!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche