Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.05.2014, 13:32
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Serefsızler ımparatorlugu!

Serefsizler imparatorlugunda degisen hic birsey yok!
Yandas,yalaka boyali basinin,günlerdir yaptigi alcakca demogoji,koskocaman bir yalan oldugu anlasildi!Ugur kurt`un katili polis oldugu nihayet ilan edildi!
Tanrilari icin kurban verenler ve yavsak yandaslari simdi ne diyecek bakalim!
Alevi kurumlarini,bu fasist iktidara karsi cektigi restten dolayi kutluyorum!
Tarih sizlerin adini,türkiye halklarinin yaninda zülme karsi direnenler diye yazacak,bunu asla unutmayin!
Yalaka,yandas ve yavsaklara!
ZULMÜN VE ZORBALIGIN OLDUGU BIR YERDE,ISYAN ETMEK MESRUDUR!!!

Geändert von __CENK__ (29.05.2014 um 13:36 Uhr).
Alt 29.05.2014, 13:38
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ugur Kurt'un esi, annesi ve akrabalari gereken cevabi verdi.

ugur'u kullanarak prim yapmak isteyen provokatörleri istemiyoruz. defolun gidin dediler!!!
Alt 29.05.2014, 13:47
Erfahrener Benutzer

Standard Baslik!

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
Ugur Kurt'un esi, annesi ve akrabalari gereken cevabi verdi.

ugur'u kullanarak prim yapmak isteyen provokatörleri istemiyoruz. defolun gidin dediler!!!
Serefsizler imparatorlugunda degisen birsey yok dedik ya,sende o imparatorluktansin!
Ne dedi ailesi,polis iyiki uguru öldürdü,ölmüsse gecmistir mi dedi!
Aile nin ne dedigi beni cokta ilgilendirmez,bu toplum davasidir,sonuna kadarda sahip cikariz!Karin agrisi olan yazilarimizi okumak ve cevap yazmak zorunda degil!
Yandas,yalak ve yavsaklar sacmaliklarini baska sekilde sürdürsün!
Alt 29.05.2014, 13:53
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Serefsizler imparatorlugunda degisen birsey yok dedik ya,sende o imparatorluktansin!
Ne dedi ailesi,polis iyiki uguru öldürdü,ölmüsse gecmistir mi dedi!
Aile nin ne dedigi beni cokta ilgilendirmez,bu toplum davasidir,sonuna kadarda sahip cikariz!Karin agrisi olan yazilarimizi okumak ve cevap yazmak zorunda degil!
Yandas,yalak ve yavsaklar sacmaliklarini baska sekilde sürdürsün!
gayet basit ve anlasilir sekilde ailesinin söyledigini yazdim.

onlarda bunlari söylerken provokatörler anlamadigi icin bagirarak DEFOLUN GIDIN dedi.

ugur'un ailesi gibi cok akli selim kardeslerimiz var. bizler oldukca provokatürler sadece molotof atip ugur gibi kardeslerimizi kurban edebilirler ama kardesligimizi bozamazlar.
Alt 29.05.2014, 14:02
Erfahrener Benutzer

Standard Aptalca yazmak!

Zitat:
gayet basit ve anlasilir sekilde ailesinin söyledigini yazdim.

onlarda bunlari söylerken provokatörler anlamadigi icin bagirarak DEFOLUN GIDIN dedi.

ugur'un ailesi gibi cok akli selim kardeslerimiz var. bizler oldukca provokatürler sadece molotof atip ugur gibi kardeslerimizi kurban edebilirler ama kardesligimizi bozamazlar.
Ezber oldugun her yerden belli!
Ugurun bulundugu yerle,eylemci olarak gösterilen insanlar arasinda yaklasik 600 metre var,yani bilerek isteyerek ates aciyor ve ates acan polis direk zirhli araca bindiriliyor!
Burdan anlasiliyor ki provakatörler polis,fasist kan emici diktatör ve sizsiniz!
Yemedi degil mi?
Rest görünce Türkiye gündemini,iki dakikada degistirdiniz!
Kurtulus olarak sarilin siz bu yalana!
Battikca batiyorsunuz !
Alt 29.05.2014, 14:13
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ezber oldugun her yerden belli!
Ugurun bulundugu yerle,eylemci olarak gösterilen insanlar arasinda yaklasik 600 metre var,yani bilerek isteyerek ates aciyor ve ates acan polis direk zirhli araca bindiriliyor!
Burdan anlasiliyor ki provakatörler polis,fasist kan emici diktatör ve sizsiniz!
Yemedi degil mi?
Rest görünce Türkiye gündemini,iki dakikada degistirdiniz!
Kurtulus olarak sarilin siz bu yalana!
Battikca batiyorsunuz !
biraz önce ailesini hic sayip beni ilgilendirmez diyordun, simdi dönüp yalan diyorsun.

yargi sucluyu bulup yargilayacaktir bundan süphen olmasin.
Alt 29.05.2014, 14:37
Erfahrener Benutzer

Standard Aile!

Zitat:
biraz önce ailesini hic sayip beni ilgilendirmez diyordun, simdi dönüp yalan diyorsun.

yargi sucluyu bulup yargilayacaktir bundan süphen olmasin.
Esinin katledilmesine sessiz kaliyorsa biri,benim icin hictir!
Halktan biri ölüyor ve insanlar seszsiz kaliyorsa,onlarda benim icin hictir!
Ben halkimin yanindayim ve elimden geldikce bu kan emici zorbalarin gercek kimligini,insanlarin gözünün icine soka soka gösteririm!
Alt 29.05.2014, 14:43
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Esinin katledilmesine sessiz kaliyorsa biri,benim icin hictir!
Halktan biri ölüyor ve insanlar seszsiz kaliyorsa,onlarda benim icin hictir!
Ben halkimin yanindayim ve elimden geldikce bu kan emici zorbalarin gercek kimligini,insanlarin gözünün icine soka soka gösteririm!
benim gözümde sen bir hicsin cünkü yalan söylüyorsun.

ugurun bulundugu yerle göstericilerin bulundugu yer arasinda 600 metre var diyerek pervasizca yalan söylüyorsun.

provokatörler bilerek cemevinin önünde toplanip orada polis aracina molotof atti.

görgü taniklari bunlari tek tek anlatiyor.

haa simdi görgü taniklarina inanmiyorum diyeceksin ama aralarinda taniklik yapanin cogu alevi kardeslerimiz.

arkadaslar bu tür provokelere gelmeyin. yalanlarla düsman yaratmak istiyor yalancilar. arastirip gercekleri kendinizin ögrenmesinde yarar var.
Alt 29.05.2014, 14:52
Erfahrener Benutzer

Standard Yalaka yandas yavsaklar toplulugu!

Zitat:
benim gözümde sen bir hicsin cünkü yalan söylüyorsun.

ugurun bulundugu yerle göstericilerin bulundugu yer arasinda 600 metre var diyerek pervasizca yalan söylüyorsun.

provokatörler bilerek cemevinin önünde toplanip orada polis aracina molotof atti.

görgü taniklari bunlari tek tek anlatiyor.

haa simdi görgü taniklarina inanmiyorum diyeceksin ama aralarinda taniklik yapanin cogu alevi kardeslerimiz.

arkadaslar bu tür provokelere gelmeyin. yalanlarla düsman yaratmak istiyor yalancilar. arastirip gercekleri kendinizin ögrenmesinde yarar var.
Senin yandas basinin daha önce,uguru vuran silahin göstericilere ait oldugunu söylüyorlardi!
Sen bana inansan sasardim!
Yandas yalaka yavsaklar,asla inanmazlar!
Kadana beygiri gibi,islam kimligi adi altinda zorba kanemici zümrenin takipcilerine asla birsey antamazsiniz arkadaslar!
Adamlarda ar namus olmadigindan,birde papazlar gibi günah cikardiklarindan,hic ugrasmayin!
Onlara göre islama giden yolda her yol mübah!
Gercketende erdogan cikip fahiseligi övse,önce bu vaybee de ben zaten o. cocuguyum diyecek insanlar cok!
Alt 29.05.2014, 15:20
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bizim Inancimizda bir sucsuz insani öldürmek Bütün insanlari öldürmek kadar cirkindir vebaldir suctur.

Herkim öldürdüyse en agir ceza verilmeli..Hatta idam cezasi geri gelmeli.en caydirici ceza Idam cezasidir.
Buraya bir nokta koyduktan sonra
Derim ki;
POlis teskilati tepeden tirnaga elden gecirilmeli.
Görevde olan basbakan hakkinda bircok suc isnat edip Dosya hazirlayip eski basbakan diye dosya hazirlayabiliyorsa, bu polislerin mevcut hükümeti düsürmek icin yapamiyacagi hic birsey yoktur.
Bahsi gecen Vatandas sayet polis kursunuyla öldürüldüyse, Hükümeti zora sokmak icin paralel yapinin kuklasi polisler tarafindan bilncli vurulmus olabilir.Ayni yapi gezi olaylari öncesinde göstericilerin cadirlarini yakarak milleti sokaga dökmeyi basarmisti.

Türkiyede olan polisiye olaylari iyi analiz etmek gerekir.Zira Dünyada ilk kez siyonist devleti özür dilemeye zorlayip köseye SIKISTIRAN Tek ülke Türkiye olmustur.
Bunun acisini cikarmak icin beynel-minel bir karalama kampanyasi baslatilmis, bazi vatandaslarimizda bu oyuna gelmektedir.

Akilli insanlar nedenlere takilip kalmamali olaylarin arkasini basiretle irdelemeli
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche