Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.07.2013, 19:39
the_last_time

Standard

Kuran'a inat (3:195; 4:19,32; 9:71; 2:228), hadis, sünnet, ve çeşitli mezheblerin şeriatı gibi adlar altında sunulan kadın düşmanı öğretiler, kadınların yararlandıkları bu insan haklarının çoğunu kaybetmesine neden oldu.

Edip Yüksel (T) Yakışıklı kızgın vaiz kızları mızmızca azarlıyor

Güler olduk aglanacak halimize...

Kadinlar birazcik güzel olurlarsa pece takinmak zorundaymis kimi mezheplere göre.. Bu Allah'tan degil erkekten gelen farzlamardan birisi... Allah bütün kullarini güzel yaratir.. Ama ne yaziyorum ki ben gene..
Alt 27.07.2013, 20:06
Zulfiqar

Standard

erdal hala onurunu serefini orospucocuklugunu kurtaramadin.

burada edip yükseli kurtarmaya calisacagina önce kendini ve aile serefini kurtar.
Alt 27.07.2013, 21:18
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Tesekkürler last in time

Edip Yüksel'i bizlere tanittigin icin cok tesekkürler lasttime. Bende onu baskalarina kesinlikle tanitacagim da aydinlansinlar.

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Kuran'a inat (3:195; 4:19,32; 9:71; 2:228), hadis, sünnet, ve çeşitli mezheblerin şeriatı gibi adlar altında sunulan kadın düşmanı öğretiler, kadınların yararlandıkları bu insan haklarının çoğunu kaybetmesine neden oldu.

Edip Yüksel (T) Yakışıklı kızgın vaiz kızları mızmızca azarlıyor

Güler olduk aglanacak halimize...

Kadinlar birazcik güzel olurlarsa pece takinmak zorundaymis kimi mezheplere göre.. Bu Allah'tan degil erkekten gelen farzlamardan birisi... Allah bütün kullarini güzel yaratir.. Ama ne yaziyorum ki ben gene..
Alt 27.07.2013, 21:41
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Edip Yüksel'i bizlere tanittigin icin cok tesekkürler lasttime. Bende onu baskalarina kesinlikle tanitacagim da aydinlansinlar.
Edip abiyi ben kendi ailemenden birisi olarak algiliyorum dogrusu.. Edip abi gibi 100 tane insan Türkiye'nin her konuda aydinlanmasina canak tutar...
Alt 07.08.2013, 21:13
the_last_time

Standard

Edip Yüksel, İhsan Eliaçık Süleymaniye Vakfı Abdulaziz Bayındır Ziyareti

Fevkalede icerigi derin ve güzel bir konusma
Alt 07.08.2013, 21:14
the_last_time

Standard

Edip Yuksel Cubbeliye (Cübbeli Ahmet] Meydan Okuyor
Alt 07.08.2013, 21:14
the_last_time

Standard

Canlı yayında küfür etti

“Ey şunun bunun çocuğu”

Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için “Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz.” diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında sert Canlı yayında ateş püsküren Öztürk, Cübbeli için, “Bre insafsız Allahsız ve namussuz. 3′ü birden altını çizerek. Ben namazlarımı noter huzurunda tespit ettirip kayıt altına aldırıp da görüntülerini sana mı gönderecektim. Ey şunun bunun çocuğu” dedi.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche