Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.07.2014, 17:10
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Nach der Hitzefrei trolle ich bisschen bei Vaybee rum Ich glaub, es ist das Beste was man
bei so ne Hitze machen kann
Alt 18.07.2014, 19:18
Ask_Sehidi

Standard

Bugün cok garib bir gün. Hava cok güzel günesli. Ama galiba günes cok fazla bastiriyor..
Kendimi Jack the Ripper sanmaya basladim, ya da Brutus. Gib dem Caesarr was des Caesar's ist..
Es muss wohl Brutus gewesen sein, der seinen Dolch dem Caesar hinterücks reingestossen hat
.. Aber was hat das mit mir zu tun

Geändert von Ask_Sehidi (18.07.2014 um 19:26 Uhr).
Alt 18.07.2014, 19:44
Ask_Sehidi

Standard

Yaw burdakilerin de hepsi yalanci olmus be!
Alt 18.07.2014, 19:51
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Yaw burdakilerin de hepsi yalanci olmus be!
erdal simdi senin burada iftira attigin bayanlari saysam bitmez.

onmyown, gelincik, tuvtuv, damia ve su an aklima gelmeyen bir sürü kadin sana özelden yazdigin maillere cevap verince hemen burada acikliyorsun.

calikusu hikayesini unutmamissindir. defalarca burada sarkintilik yaptiktan sonra kiz sana korb verince hakaretler yagdirmistin.

ertesi gün yazdiklarini silip birsey olmamis gibi hakaretlerini inkar etmistin.

erdal nedense hep baskalari yalan söylüyor dimi.

bunu kimse yutmaz bu saatten sonra. bence sen cok büyük bir iftira atan mahluksun.

kadinlara saldiracagina erkek gibi gelip benimle kozlarini paylas.

bak adresimde var elinde. burada bayanlara attigin iftiralar icin o kulaklarini cekip burada resmini paylasacagim.
Alt 18.07.2014, 20:10
Ask_Sehidi

Standard

Onlarin hepsi aslinda sana diyeceklerini birakmadilar. Onlarin hepsi beni seven ve sayan insanlar.. Du bringst die falschen Beispiele
Erwähne mal Rotzlöffel und Aurum Bana en cok onlar isyan ettiler
Alt 18.07.2014, 20:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Onlarin hepsi aslinda sana diyeceklerini birakmadilar. Onlarin hepsi beni seven ve sayan insanlar.. Du bringst die falschen Beispiele
Erwähne mal Rotzlöffel und Aurum Bana en cok onlar isyan ettiler
erdal hep yalan söylüyorsun ve iftira atiyorsun.

bak bana olan iftiralarina birsey demiyorum ama bayanlara yaptigin iftiralara tepkimi görüyorsun.

alevi birine yakisiyormu böyle serefsizlikler?

böyle mi oluyor edipci ve yasar nuriciler??? kemalist zihniyeti niye hep bayanlara iftira atar???
Alt 18.07.2014, 20:16
Ask_Sehidi

Standard

Noch hülle ich mich in Schweigen, aber gleich kann ich es mir mal anders überlegen..
Kommt er er mir mit tatli bela und benekalice und onmyown an.. Bestimmt hat die Lara sich auch noch über mich ausgekotzt oder abla, oder keine Ahnung wer..
Manbee du bist einfach nur lächerlich..
Aber ich will auch noch lachen. Wir haben noch Zeit..
Alt 18.07.2014, 20:20
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Noch hülle ich mich in Schweigen, aber gleich kann ich es mir mal anders überlegen..
Kommt er er mir mit tatli bela und benekalice und onmyown an.. Bestimmt hat die Lara sich auch noch über mich ausgekotzt oder abla, oder keine Ahnung wer..
Manbee du bist einfach nur lächerlich..
Aber ich will auch noch lachen. Wir haben noch Zeit..
erdal so ist das leben nunmal, die frauen sagen gerne ihre meinung über dich.

ich gebe allen frauen recht indem was sie behauptet haben. seninle bir kere özelden yazan niyeyse hep pisman oluyor

versuch mal deinen komischen tr-dialekt loszuwerden, vielleicht hast du dann mehr erfolg mit deinen "lass uns doch treffen" gesprächen
Alt 18.07.2014, 20:25
Ask_Sehidi

Standard

Sana ne iftirasi atmisim yalancin önde gideni? madem o kadar dogrusun hadi Kur'an'a el basiyorum diyerek benim yalan konustuguma dair yemin et..
Bekliyorum..
Sen o bayanlara tek tek benim hakkimdaki fikirlerini sor.. Fazla uzaga gitme actigin thread'te bile biraz oku kazin ayagini anlarsin..
Aslinda senin Rotzlöffel ve Aurum'a ettigin küfürler beni sasirtmadi.. Bir ciftciye anani da al git lan a. k. cogu diyen bir basbakani yere göge sigdiramiyorsun..
Bayanlarin benim ilgimi cekmeye calismasina bakma sen. O bayanlarin yapisinda vardir. Bir sekilde bir erkegin ilgisini elde etmek. Ama seni henüz 17'i bitirmedigin icin bunlari bilemesin..
AKP'li iste ne olacak. Hic el ele asik olup birisiyle dolastin mi? Onu kollarinin arasina alip döner dolap yaparak sahilde gezdin mi? Iste sizin zihniyet insana, aska, ve insani insan yapan herseye karsi.. Öyle olanlarin arkasindan da ancak iftira ve yalan atarsiniz.. Ama ne yaparsaniz yapin siz, yok olmaya mahkum bir zihniyetin mensuplarisiniz...

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal hep yalan söylüyorsun ve iftira atiyorsun.

bak bana olan iftiralarina birsey demiyorum ama bayanlara yaptigin iftiralara tepkimi görüyorsun.

alevi birine yakisiyormu böyle serefsizlikler?

böyle mi oluyor edipci ve yasar nuriciler??? kemalist zihniyeti niye hep bayanlara iftira atar???

Geändert von Ask_Sehidi (18.07.2014 um 20:38 Uhr).
Alt 18.07.2014, 20:38
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sana ne iftirasi atmisim yalancin önde gideni? madem o kadar dogrusun hadi Kur'an'a el basiyorum diyerek benim yalan konustuguma dair yemin et..
Bekliyorum..
Sen o bayanlara tek tek benim hakkimdaki fikirlerini sor.. Fazla uzaga gitme actigin thread'te bile biraz oku kazin ayagini anlarsin..
Aslinda senin Rotzlöffel ve Aurum'a ettigin küfürler beni sasirtmadi.. Bir ciftciye anani da al git lan a. k. cogu diyen bir basbakani yere göge sigdiramiyorsun..
Bayanlarin benim ilgimi cekmesine sen bakma. O bayanlarin yapisinda vardir. Bir sekilde bir erkegin ilgisini elde etmek. Ama seni henüz 17'i bitirmedigin icin bunlari bilemesin..
AKP'li iste ne olacak. Hic el ele asik olup birisiyle dolastin mi? Onu kollarinin arasina alip döner dolap yaparak sahilde gezdin mi? Iste sizin zihniyet insana, aska, ve insani insan yapan herseye karsi.. Öyle olanlarin arkasindan da ancak iftira ve yalan atarsiniz.. Ama ne yaparsaniz yapin siz, yok olmaya mahkum bir zihniyetin mensuplarisiniz...
war das alles??? ich dachte jetzt kommt was interessantes wenn du dein schweigen brichst. aber alles wieder nur heisse luft

erdal ben birsey demiyorum sadece bayanlarin senin hakkinda dediklerini onayliyorum hatta bayanlara hak veriyorum.

sen bu tür iftira propagandani ilk defa yapmiyorsun. nedense senin gercek yüzünü burada aciklayana karsi nefret ve kin kusarak baska seyler imaa etmeye calisiyorsun.

tekrarliyorum kendimi o bayanlar senin hakkinda yazdiklariyla cok hakliydi ve senin bu tür bayanlara saldirmani siddetle kiniyorum.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche