Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.04.2005, 12:34
Benutzerbild von 2pac77
2pac77 2pac77 ist offline
Neuer Benutzer

Standard not

kaleci Cordoba mu macta cezaliydi ama kaleyi Murat Aktas korudu ama en önemlisi 3 puani almak,öpüldünüz kartalim.
Alt 01.05.2005, 16:18
Benutzerbild von derschwarzemann
derschwarzemann derschwarzemann ist offline
Neuer Benutzer

Standard Karaoglanlarimiz!

bizim takimdaki oynayan siyahi futbolcular, simdiye dek hep iyi cikti. bildigim ve hatirladigim hepsi süper oyuncu idi.

Les Ferdinand, hic görmedim yada tam olarak hatirlamiyom ama iyi bir oyuncu idi.

Madida, cok basit bir futbolcu tiplemesi diyilebilinir, ama Besiktasta cok is gördü.

Amokachi, benim en cok hayran oldugum Karaoglandi. Vücüt yapisi Boga gibi, Süper suratli, dinamik, ve az cok teknikliydi kendisi. cok sevmistim kendisini.

Pascal Nouma, Besiktaslilarin cogunun unutamayacagi futbolcu, deli dolu yapisiyla hepimizi kendisine hayran birakti. cünkü o bizden biriydi.

Ve en son olarak Carew. Carew Besiktasima cok yakisiyor, biraz agir kaliyormus gibi gözüksede bazn iyi hizlanabiliyor. bence zamanla dahada cok kendine hayran birakacak bizi.
Alt 02.05.2005, 16:42
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard o.T.

buna bende katiliyorum
Alt 02.05.2005, 16:43
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard Ali Tandogan Besiktas´ta

Bomba patladı!
Ali Tandoğan: "Beşiktaş gibi büyük bir camiaya gideceğim için mutluyum"

Gençlerbirliği"nin milli futbolcusu Ali Tandoğan, gelecek sezon Beşiktaş formasını giyeceğini söyledi. Ali Tandoğan, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin 40. yılı dolayısıyla, başkentin Birinci Süper Ligdeki takımlarının oluşturduğu karma ile İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri arasında yapılan dostluk maçı öncesi yaptığı açıklamada, gelecek sezon için Beşiktaş ile her konuda anlaştığını ve gelecek hafta da siyah-beyazlı kulübe imza atacağını söyledi.

Ali Tandoğan, bu transferin kendisi için çok iyi olduğuna değinerek, "Beşiktaş gibi bir camiaya gitmekten onur duyuyorum. Rıza hoca tarafından istenmek de benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu" dedi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav da "İki kulüp anlaştık. Bizim sözümüz senettir. Rıza hocayla da görüştük ve Ali Tandoğan"ın sözünü verdik. Biz verdiğimiz sözde dururuz.

Gençlerbirliği Kulübü, futbolcularına her zaman en iyi şartları sunmuştur. Başka kulübe giden futbolcuların paralarını alamadığını duyuyoruz. Umarım Ali hem Beşiktaş"ta, hem de milli takımda başarılı olur" diye konuştu.

Kaynak: karakartal.com
Alt 02.05.2005, 23:58
unknown

Standard YÖNETİM KURULU"NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA

beşiktaş yönetim Kurulu Ali tandoğan"la anlaşma yapılmadığını açıklamak zorunda kaldı. İMKB"ye bağlı bir şirket olan Beşiktaş"ın Ali Tandoğan"la anlaşmasının ortaya çıkması Yönetim kurulu"nu zor durumda bıraktı. Daha önce de Sermaye piyasası Kurulu"ndan uyarı alan Beşiktaş"ta yöneticiler Ali Tandoğan"la anlaşma yapılmadığını açıkladı. Yönetim Kurulu"ndan yapılan açıklama şu şekilde; " Gençlerbirliği futbolcusu Ali Tandoğan ile anlaştığımız yolundaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır, adı geçen futbolcu teknik heyetimizin takip ettiği isimler arasında yer almaktadır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız. Beşiktaş JK" Beşiktaşlı yöneticiler, Beşiktaş"la anlaştığını açıklayan Ali Tandoğan"ı da transferiyle ilgili konuşmaması için uyardı.
Alt 03.05.2005, 18:44
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard Youla´da Kartal oldu

Youla da Kartal...
Beşiktaş, Ali Tandoğan"dan sonra Gençlerbirliği"nin diğer bir başarlı oyuncusu olan Youla ile de anlaştı

Beşiktaş yönetimi Gençlerbirliği"nin golcü oyuncusu Souleymane Youla için Gençlerbirliği yönetimi ile görüştü. Sıkı pazarlıklar sonrasında Gençlerbirliği yönetimi Beşiktaş"ın Youla için yaptığı 1.5 milyon euro artı 2 futbolcu önerisini kabul etti. Gençlerbirilği 1.5 milyon euronun yanında alacağı iki oyuncuyu Beşiktaş"ın vereceği listeden Başkan İlhan Cavcav ile Teknik Direktör Ziya Doğan"ın vereceği rapor doğrultusunda seçecek. Gine"li oyuncunun da siyah beyazlı kulüpte oynamaya sıcak baktığı öğrenildi.

Öte yandan, dün basına Beşiktaş ile anlaştığını açıklayan Ali Tandoğan, henüz prensip olarak anlaştıklarını ve imzaların henüz atılmadığını söyledi.

Ali Tandoğan"ın hafta içinde Teknik Direktör Ziya Doğan"dan izin alarak İstanbul"a gideceği ve Beşiktaş yönetimiyle masaya oturacağı öğrenildi.

Kaynak: karakartal.com
Alt 04.05.2005, 17:35
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard Aciklama

"Youla ile ilgilenmiyoruz"

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Gençlerbirliği futbolcusu Souleymane Youla ile ilgilenilmediği açıklamasını yaptı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş."nin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"na yaptığı açıklamasında, şu görüşlere yer verildi: "Yazılı ve görsel medyada şirketimizin Gençlerbirliği futbolcusu Souleymane Youla ile anlaşmaya varıldığı belirtilmektedir. Bu futbolcu ve kulübü ile şirketimiz arasında herhangi bir anlaşma olmadığı gibi görüşmeler dahi yapılmamıştır."

Kaynak:karakartal.com
Alt 04.05.2005, 17:36
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard 2.Aciklama

Beşiktaş"a imza atmadım"
Ali Tandoğan, Beşiktaş ile transfer konusunda görüştüğünü ancak imza atmadığını söyledi

Ali Tandoğan, basında önceki günlerde Beşiktaş"a imza attığı yönünde haberler çıktığını, ancak bunun doğru olmadığını belirterek, "Etik olarak tek yapmam gereken şey mukavelemin bitiminde önce Gençlerbirliği ile masaya oturmaktır" dedi. Beşiktaş Kulübü"nün kendisini transfer etmek için istekleri olduğunu vurgulayan deneyimli futbolcu, "8 yıldır Türk futboluna değişik takımlarda hizmet vermiş bir oyuncu olarak benim de ideallerim arasında büyük takımlarda oynamak vardı. Rıza Çalımbay benim Denizli"den hocamdı. Kendisiyle büyük başarılara imza attık. Beni tanıyan, tanıdığım bir hocayla çalışmak isterim. Ancak tam anlamıyla imza atmış değilim" dedi.

Daha önce basına, Beşiktaş ile anlaştığını söyleyerek hata yaptığını ifade eden Ali Tandoğan, "Rıza hocayla Ankara"da görüştüm. Menajerim aracılığıyla da görüşüldü. Eğer Gençlerbirliği ile yapacağım görüşmelerden sonuç alamazsam, diğer kulüplerle de görüşürüm. Bunlara Fenerbahçe ve Galatasaray da dahildir. Ancak şu an için bana teklif yapan Beşiktaş"ın teklifini değerlendireceğim" dedi. iyerek sözlerini tamamladı.

Alt 05.05.2005, 12:48
Benutzerbild von berlincarsi
berlincarsi berlincarsi ist offline
Neuer Benutzer

Standard Carsiberlingrubu

Berlin-Çarşı
Berlin-Çarşı Grubu, Berlin"de 15 seneden beri devamlı olarak İstanbul"a maçlara gidip gelen Kartallar ile, Beşiktaş semtinden Berlin"e yerleşmiş tribün Kartallarının tesadüfen birbirleriyle tanışması ile kurulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Kahvede maçları seyretmekle başlayan bu GÜÇBİRLİĞİ, kendisini ilerleyen zamanlarda bizzat Beşiktaş"ın Avrupa deplasman maçlarında göstermiş olup, büyük organizasyonlarda İMZASINI atmıştır. Beşiktaş"ı bu arenada 3 senedir başarıyla desteklemekte, sahadaki futbolculara büyük MORAL kaynağı olmaktadır. Kısa zaman içinde Berlin sınırları aşılmış, Avrupanın ceşitli şehir ve ülkelerinden yeni Kartalların üye olması ile daha da büyümüştür. Bu Kartallar kendi bulundukları yöreleri çok iyi bir şekilde organize etmişler, grubun vazgeçilmez parçaları olmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Grubumuz tamamı ile MERKEZKARARGAH İstanbul ile beraber çalışmakta, Avrupada bize katılmak isteyen, kalpleri BEŞIKTAŞ aşkı ile dolu olan ve Çarşı ruhunu gurbette dolu dolu yaşamak isteyen Yoldaşlara sonsuza dek açıktır. Bu dava için Kartallarımızın siteye üye olup kendilerini tanıtmaları yeterlidir. Avrupada sabit bir güç durumuna gelmiş tribünümüzü daha da güçlendirmek için ;

HAYDİ KARTALLAR SİZLERİ BEKLİYORUZ!!!

Berlin-Çarşı Yönetimi

www.carsiberlin.net
www.carsiberlin.de
www.carsiberlin.com

Eger üye olmakta bir sorun cikarsa bana söyliye bilirsiniz...
Alt 06.05.2005, 00:34
Benutzerbild von 2pac77
Neuer Benutzer

Standard Sampiyon Besiktas

Şampiyon Beşiktaş...
Bayanlar Basketbol Ligi"nde Beşiktaş, Fenerbahçe"yi 74-56 yenerek şampiyon oldu

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisi üçüncü ve son maçında Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe"yi 74-56 yenerek, galibiyetlerde durumu 3-2 yaptı ve 2004-2005 sezonu şampiyonu oldu. Karşılaşmaya taraftarlarının büyük desteğiyle başlayan Beşiktaş, ilk dakikalarda rakibine pota altındaki üstünlüğünü kabul ettirdi ve özellikle Hicks ile bu bölgeden sayılar üretti. Fenerbahçe ise faul atışlarından sayılar buldu. Şaziye"nin skora katkısıyla çekişmeli geçen ilk periyodu sarı-lacivertliler 20-19 önde geçti.

İkinci periyotta dış şutlarda isabet bulamayan Beşiktaş, Hicks"in, periyodun hemen başında üçüncü faulünü almasıyla sayı bulmakta zorlandı. Fenerbahçe de hücumda sayı bulmakta zorlanınca, periyodun başlarında kopma olmadı. Bu çeyreğin ikinci bölümünde, hızlı hücumlarda bulduğu sayılarla yeniden öne geçen ve oyuna ağırlığını koyan siyah-beyazlılar, Esmeral"ın etkili oyunuyla, farkı bir ara 10 sayıya (34-24) kadar çıkardı ve devreyi 38-31 önde kapadı.

İlk yarı sonunda Beşiktaş rakibine, ribauntlarda 28-10 üstünlük sağlarken, Fenerbahçe kazandığı 9 faul atışını da sayıya çevirip, yüzde 100 ile oynadı.

Üçüncü periyodun son bölümünde, rakibine oranla daha etkili olan Beşiktaş, dış şutlardaki isabetiyle son anlarda farkı 16 sayıya kadar çıkardı ve bu periyodu 55-39 önde geçti.

Son periyodun başlarında, Stinson"un üst üste 2 tane 3 sayılık basketiyle aradaki farkı 20"ye çıkaran (61-41) Beşiktaş, kalan bölümde bu avantajını iyi kullandı.

Olaylar

Karşılaşmanın son bölümünde salonda olaylar yaşandı. Maçın bitimine 1 dakika 7 saniye kala, şampiyonluk kutlamaları için taraftarlara dağıtılan konfetiler sahaya atılınca oyun durdu. Sahanın temizlenmesinin ardından oyun başlarken, bu kez de pota arkasındaki taraftarlarla, Fenerbahçe yedekleri arasında gerginlik yaşandı. Beşiktaşlı bir grup taraftar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım"a küfür ederken, siyah-beyazlı yöneticiler ve Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, saha içine kadar girerek taraftarları susturmaya çalıştı. Bu sırada, taraftarların, Fenerbahçeli yedeklerin üzerine attığı yabancı maddeleri, Fenerbahçeli oyuncu Nilay"ın tribünlere geri gönderdiği gözlendi. Bunun üzerine gerginlik iyice artarken, polis, bu bölümdeki taraftarları coplayarak dağıttı.

Beşiktaşlı taraftarlar sahaya bir koltuk, davul tokmağı, bayrak sopası ve bozuk para attı. Bu cisimlerden biri, Şükran"ın kafasına gelirken, saha karıştı. Fenerbahçeli oyuncular, soyunma odasına gitti.

Yaklaşık 15 dakikalık duraklamanın ardından ortam sakinleşince, Fenerbahçeli oyuncular sahaya çıktılar. Kalan sürede hücum yapılmayınca Beşiktaş, Fenerbahçe"yi 74-56 yenip, 2004-2005 sezonunu şampiyon olarak kapattı ve 20 yıllık hasretine son verdi.

Bu arada, Beşiktaşlı yöneticiler, yaşanan olaylar nedeniyle Fenerbahçelilerden özür dilediler.

Diğer yandan, Beşiktaş kaptanı Arzu, anonsla taraftarları centilmenliğe çağırdı.

Salon: BJK Akatlar

Hakemler: Mustafa Can, Ufuk Akyüz

Beşiktaş: Esmeralx 17, Stinson 22, Hicks 9, Mactabene 2, Arzu 4, Yaseminx 11, Tuğba 9, Esra, Aysun, Melike, Derya

Fenerbahçe: Nilay 5, Şaziye 11, Johnson 15, Zanze 8, Ferdinand 9, Nazlı 2, Esra 2, Müjde 2, Serap, Nalan 2

1. Periyot: 19-20

İlk yarı: 38-31

3. Periyot: 55-39

5 Faulle Çıkanlar: Dk. 33.32 Arzu (Beşiktaş), Dk. 38.12 Nilay (Fenerbahçe)

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche