Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.09.2014, 11:53
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Yüce Rabbim bana Israillogullari ile is yaptirdi alnimin akiyla.. Türkiye'yi ve aydin Türk gencligini en güzel sekiliyle temsil ediyorum. Ne mutlu ki Atatürk gencligi var ve görev basinda...
atatürk gencligini temsil ediyorum diyenler burada üyelere küfür etmesiyle yetinmiyor, onlarin annesine ve ailesine küfür ediyor, kadinlara iftira atiyor.

böyle atatürk gencligi olmaz olsun. bunlar insanliktan nasibini alamamislar.
Alt 05.09.2014, 11:58
Ask_Sehidi

Standard

Iste Atatürk gencligi böyledir! Küfürbaza küfür ile, savasta, silah ile, mazluma da bir tebessüm ile, yüzlerindeki bir gülüs ile yaklasirlar..
Türk milleti korkmayin, gecenin en karanlik noktasi safaga en yakin olanidir.. Aydin, demokrat, icinde insan sevgisi olan, ülkesinde din, dil, irk ayirt etmeyen Atatürk gencligi gecenin karanliginda yildizlar gibidir.. Hava kararisa parlarlar...

Yolumuz devrim yolu gelin kardaslar gelin, yurdumuza I$ID'CILER DOLDU VURUN KARDASLAR VURUN!!!!

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
atatürk gencligini temsil ediyorum diyenler burada üyelere küfür etmesiyle yetinmiyor, onlarin annesine ve ailesine küfür ediyor, kadinlara iftira atiyor.

böyle atatürk gencligi olmaz olsun. bunlar insanliktan nasibini alamamislar.
Alt 05.09.2014, 12:05
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Iste Atatürk gencligi böyledir! Küfürbaza küfür ile, savasta, silah ile, mazluma da bir tebessüm ile, yüzlerindeki bir gülüs ile yaklasirlar..
Türk milleti korkmayin, gecenin en karanlik noktasi safaga en yakin olanidir.. Aydin, demokrat, icinde insan sevgisi olan, ülkesinde din, dil, irk ayirt etmeyen Atatürk gencligi gecenin karanliginda yildizlar gibidir.. Hava kararisa parlarlar...

Yolumuz devrim yolu gelin kardaslar gelin, yurdumuza I$ID'CILER DOLDU VURUN KARDASLAR VURUN!!!!
sana burada küfür eden olmadigi halde sen bu küfürleri saydirdin.

buna herkes sahit oldu ve seni kinadi.

sen 3 gün gelmeyince cok seviyeli sakin olmustu forum. yeni üyeler yazmaya baslamisti.

sinek kücük ama mide bulandirir. ask_sehidi uzak dur buradan cünkü senin gibiler yüzünden yeni üyeler forumda yazmaktan uzak duruyor, mideleri bulaniyor.
Alt 05.09.2014, 12:06
Ask_Sehidi

Standard

hahahahaha, beni cok özlemissin anlasin
Alt 05.09.2014, 12:09
Ask_Sehidi

Standard

Sende bana hakareti, iftirayi vs. birak. Bende bak eger istersen, efendi adam gibi seninle anlasiyim. Sana bundan sonra hakarette etmeyecegim, sen de etmesen ve gördük görülmedik oyunlari birakirsan..
Vaybee'de sahidimiz olsun varmisin?

Esek yularindan erkek sözünden tutulur, erkek sözü veriyormusun?

Fazla uzatmayalim.. Ne dersin?

Geändert von Ask_Sehidi (05.09.2014 um 12:12 Uhr).
Alt 05.09.2014, 12:19
Ask_Sehidi

Standard

Bende bu cocuksu davranislardan biktim. Ve böyle devam edecekse hic yazmayim ve enerjimi tüketmeyim. Ama ikimizde seviyimizi ve terbiyemizi takinirsak, kisisellesmeden sirf meseleleri yazarsak bu herkesin faydasinadir..
Aksi taktirde burda yazmayacagim..

@kizkarsli @dumpi @bosphorus ve diger üyelerinin dikkatine.. Herkes kimin ne niyette oldugunu acik ve net bilsin...
Alt 05.09.2014, 12:30
Ask_Sehidi

Standard

@manbee

Ama sen bu zeytin dalina geri cevirirsen, burdaki okular herkesin niyetini görmüs olurlar..
Bende o zaman gereksiz yere burda yazilar yazmam cünkü bosuna oksijen tüketmis olurum.
Bak üyeligimi iptal ederim demiyorum. O opsiyonu da elimde tutuyorum, ama benim burda belirttigim forumda siyasi konularda aktiv yazmamam...

Tercih senin! Eger yok ben uzlasmak istemiyorum kavga etmek istiyorum, forumu cocuk bahcesine cevirmek istiyorum, herkesin burdan can sIkIntIsIndan girdigi gibi cikmasini istiyorum diyorsan kabul etme..

Aksini de ben kabul etmem. Sende kendin calar kendin oynarsin o zaman burda bende vaktimi buraya ayirmam. Zaten vakit nakittir.. Bosa giden her saniye zarardir.. Sirf maddi degil manevi yönden de.. Bende baska bir foruma giderim.. Siyasi forumlar mi yok? Denizde kum gibi!
Alt 05.09.2014, 12:32
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Elbette benim de hatalarim oldu, yanlisa yanliskla karsilik vermek bir yanlisi düzeltmez.
Netice de insaniz, hata da yapariz, zaten hata yapmasalar insanlar melek olurlardi, ki Iblis'te bir melek idi. Ne demek istedigimi anliyorsun..

Teklif var israr yok, eger sende bu forumda bilgi paylasimdan yanaysan, ki ben böyleyim, bana Azerbaycan'dan bile arkdaslar destek yazilari yaziyorlar ve fikirlerimi paylasiyorlar..
Gel o zaman bu kisir döngü cocuksu davranislari birakalim.

Bak suclama falan filan yapmiyorum. Sünger cekiyorum ve birakalim diyorum. Basta yüce Mevlam olmak üzere milletimizin önünde..
Onlarin hatirina ben ta$ atana a$ta atarim ve kisisel meseleleri göz ardi ederim...

Vaybee okurlari, benden ancak teklif etmesi gelir! Uymasi manbee beyden gelir...
ben affederim seni ama lafi uzatmadan adam gibi özür dile.

sen burada ana, avrat, aile, her degere küfür ettin ve simdi üc gün düsündükten sonra pisman olmus gibisin.

özür dilemek kötü bir sey degil.
Alt 05.09.2014, 12:34
Ask_Sehidi

Standard

Elbette özür dilmek bir büyüklüktür ve bir erdemliktir.. Eger bir yanlsiim varsa ben özür dilemesini de bilirim.

Tamam o zaman sana ettigim küfürlerden dolayi hem kendimden, hem burdaki insanlardan ve hemden senden özür diliyorum..
Bundan sonra bana hakaret bile edilse küfür etmeyecegim. Ama bu saaten sonra da senin küfür edecegine sanmadigim icin, ilk adimi ben atiyorum.

Anlastik mi?

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
ben affederim seni ama lafi uzatmadan adam gibi özür dile.

sen burada ana, avrat, aile, her degere küfür ettin ve simdi üc gün düsündükten sonra pisman olmus gibisin.

özür dilemek kötü bir sey degil.
Alt 05.09.2014, 12:34
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
...Bende baska bir foruma giderim.. Siyasi forumlar mi yok? Denizde kum gibi!
nereye gidersen git, küfürbazlar hic bir yerde barinamaz.

sen bu küfürlerden vazgecmedikce seni insan olan insan ciddiye almaz.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche