Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.02.2015, 04:19
sarioglan

Standard Madem Reklam Arası sona erdi...

Sevr antlaşmasını yapan imzalayan ve alkışlayan gafiller, haçlıların dahili hizmetkarlarıdır.
Madem Reklam Arası sona erdi, Filmin Nerede kaldığınıda hatırlayim değil mi.
90 yil önce ..... ??

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki karşılama töreninde, tarihteki temsili Türk askerleriyle birlikte çekilmiş fotoğrafını Twitter’dan paylaşan AK Parti Balıkesir milletvekili Tülay Babuşçu “600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” yazdı. Babuşçu daha sonra, bu ifadesini yorumundan çıkardı, tepkilere de “Beni tahrik edeceğinizi düşünerek bir beklentiniz mi var bilmiyorum ama size sadece gülüyorum. Günümü şenlendirirsiniz sağolun” yanıtını verdi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, sosyal medya hesabından yaptığı, “Osmanlı İmparatorluğu’nun 90 yıllık reklam arasının sona erdi” mesajıyla dün bütün şimşekleri üzerine çekti. Babuşçu’ya hem vekil arkadaşlarından hem de sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı.

FOTOĞRAF YORUMU
Meclis’in eczacı kökenli milletvekillerinden Babuşçu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki karşılama töreninde, tarihteki temsili Türk askerleriyle birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Babuşcu, fotoğrafı, “Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin’i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı’yla Cumhurbaşkanı’mızın arka plan görüntüsü. Muhteşem bir zeka. Tabiiki Sn Cumhurbaşkanımızın zekası. 600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” mesajıyla yayınladı.
Daha sonra, “600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” ifadelerini yorumundan çıkaran Babuşçu, aynı fotoğrafın altında, “Görüntü muhteşem. Filistin bahanesiyle yıkılan OSMANLI ve Filistin Dev.Bşk ziyaretindeki arka plan. Anlayana” yorumuna yer verdi. Babuşçu, yorumuna gelen tepkilere de yine sosyal medya hesabı üzerinden, “Beni tahrik edeceğinizi düşünerek bir beklentiniz mi var bilmiyorum ama size sadece gülüyorum. Günümü şenlendirsiniz sağolun )” diye karşılık verdi.
“RTE” adlı bir kullanıcının yine aynı fotoğrafa yaptığı, “Ey Haçlılar, 600 senelik imparatorluğun 80 yıllık arası sona erdi, geliyoruz, BüyükOsmanlıYürüyüşüBaşladı” mesajını paylaştığı da gözlenen Babuşçu’nun, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajlar arasında, “Ben kova burcuyum” adlı kullanıcının, “Kova: Duygularımızı kontrol edemediğimiz zaman kontrolü zekamıza bırakıyoruz, o bize her zaman doğru yolu gösterir” paylaşımının yer aldığı da gözlendi.

CUMHURİYET ÖNEMLİ
TÜLAY Babuşçu’nun bu yorumuna sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra muhalefetten de tepki geldi. Meclis’ten tepkiler şöyle:

HAREMİ ÖZLEMİŞ
CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur: Ben bu hanımı bugüne kadar hiç görmedim. Bunlar, sosyal medya deyimiyle trollük ediyorlar. Onun için de trolün ağına hiç takılmadan ‘haremi özlemiş herhalde’ deyip geçiyoruz kendisini.

CEHALET
MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu: Onun tarihi iyi okuması lazım. Demek ki cehaleti dip yapmış o hanımefendinin. Tarih bilgisi, bu cehaletini ortaya vurması gerçekten ayakları yere basmayan özgüvenin göstergesi. Atalarının da kemiklerini sızlatmıştır o ifadeleri. Yazık, çok yazık.

O DÖNEM KAPANDI
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: İmparatorluklar dönemi kapandı. Yaşadığımız zaman, birtakım eleştirilerle birlikte ulus devletlerin zamanı. Genel olarak baktığımız zaman Cumhuriyet dönemi çok önemli, çok değerli ve son derece başarılı. Tülay Hanım kişisel bir değerlendirme yapmış, bir cümleden bir makale konusu çıkartmamak lazım.
Alt 11.02.2015, 23:35
Beyazguel60

Frage

Wo ist das Foto ???

Oder wo ist dein Link zum Foto ???

Alt 11.02.2015, 23:40
Anonymus

Daumen runter Burda

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

Wo ist das Foto ???

Oder wo ist dein Link zum Foto ???