Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.09.2010, 15:28
OtobanGuzeli

Standard Güzin ablaya mektup

..........................

Geändert von OtobanGuzeli (31.10.2012 um 09:41 Uhr).
Alt 05.10.2010, 12:23
Benutzerbild von GueziinAbla
GueziinAbla GueziinAbla ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OtobanGuzeli Beitrag anzeigen
Sevgili Güzin ablacigim,

herseyden önce genc kizlara verdiginiz olgun tavsiyeleriniz icin candan tesekkür ediyorum. Ve tecrübelerinizden faydalanmak icin size bu yolla ulasmayi tercih ettim.

Ben 38 yasinda gencecik agzindan din, iman, ahlak eksik etmeyen ve FFM yakininda yasayan gencecik bir kizim. Tüm ahlakima ragmen cinsel dürtülerime bir türlü sahip olamayip, bu siteye cesitli amaclarla girmeye basladim. Cünki henüz evlenmemis gencecik, namuslu bir kizim. Simdiye kadar sadece Webcamda soyunup, soydurdugumdan huzurluydum. Gecen hafta sonu seytana uyup bir chatten bulustugum beyle arabayi otoban kenarina cekip sakso bir ikiskiye girdim. Sizin de bildiginiz gibi, oral yol zina sayilmiyor ve gercekten mutlu ve huzurlu bir sekilde evime döndüm. Ve biz bunu tekrarladik ablacim defalarca gecen haftadan beri. Fakat bu bey beni takip etmis olmali ki dün evimin önünde karsima cikti ve eve girmek icin israr etti. Ablacim bu bey benim ödümü patlattı, kızlık zarım da patlamısmıdır? Patladiysa nasil anlayabilirim, sayet patladiysa zina olarak gecer mi? Ahirette nasil saksafon cektigim sorusuyla karsi karsiya kalirmiyim?

Saygilarimla
Dini bütün Merve O.
Sevgili Merve kizim, berhudar ol emi!

Cehalet agacinin hala bolca sulandigi bu asirda, insanimiza hizmet etmek benim icin ulvi bir mecburiyettir yavrum. Gelelim senin bu canhiraş ‚imdat‘ çagrina. Bana daima böyle yapmaciktan uçuk ve yalanciktanmiş ‚gibi‘ göstertilen mektuplar ulaşmaktadir. Bunlara samimiyetsizliklerinden dolayi öncelik veremiyorum, bunu senin bile anlayisla karsilayacaginidan eminim.

Sen de simdiki dejenere jenerasyon gibi saskin ve bedbaht bir dönemden gecmektesin. Her ne kadar agzindan din, iman ve ahlagi eksik etmesen de, agzina simdiye kadar da, hem bu yalandan, hem baska birsey de aldigini hic mi hic sanmiyorum.

Yazdiklarini irdeledikce, satir aralarindan aslinda senin: kocasizliktan, cinsel tecrübesizlikten, ataerkil baskidan, ananevi zorlamalardan, hormonal, oral, dijital ve vajinal dengesizliklerden kacmak icin – bilakis kendine tozpembe bir hayal dünyasi kurmussun, ve bu hayal aleminde de önüne geleninkine sariliyorsun...

Sanal ve hayal aleminde hoyratca yasadigin bu verici ve somurgan bos kisiligin sana bilincaltindan vicdanina rahatsiz edici sinyaller göndermektedir. Buna hicbir ilac, ve hicbir tavsiye ve hicbir yalan cevap veremez.Herseyin eni sonunda bir bedeli var kizim.Sanal hayallerin bile olsa.

Sen, kendi arzu ve isteklerinin dogrultusunda, toplumun öngösterdigi yoldan ayrilmaya cesaret etmedikce, yine en cok zarari kendine verirsin ve otoban kenarinda daha cok saksafon calarsin.

G.A.
Alt 05.10.2010, 13:20
Benutzerbild von MarkoPasha
MarkoPasha MarkoPasha ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OtobanGuzeli Beitrag anzeigen
..............
Gecen hafta sonu seytana uyup bir chatten bulustugum beyle arabayi otoban kenarina cekip sakso bir ikiskiye girdim. Sizin de bildiginiz gibi, oral yol zina sayilmiyor ve gercekten mutlu ve huzurlu bir sekilde evime döndüm. Ve biz bunu tekrarladik ablacim defalarca gecen haftadan beri. ............. Ahirette nasil saksafon cektigim sorusuyla karsi karsiya kalirmiyim?

Saygilarimla
Dini bütün Merve O.

merve yafrucuuum
yardim cigliklarin bana kadar ulastigindan kayitsiz kalamadim.
saksafon nev zuhur bir ecnebi icadi oldugundan kitaplarimizda bu konuda bir kayit bulunmamaktadir. benim sana tavsiyem klarnete terfi etmendir. kefareti de kolay; sadece besh abaza memnun etmek günahlariana kefaret olarak yetiyor. hem öbür tarafta kafana 3 tokmak daha az yersin.

mühim not:ilk klarnet dersleri icin kandirali@no-sax-but-clarinet.com e müracat edebilirsin.

----
(lan koptum gülmekten allah sizi bildigi gibi etsin emi)
Alt 05.10.2010, 19:50
ben10x

Standard

Acayipsiniz... Lol.
Antwort