Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.01.2018, 17:20
__EZEL__

Standard Boşa Kürek Çekmek;

Anlaşılan,birileri hala boşa kürek çekmeye devam ediyor.Baksanıza;yaratılan onca çatışma,onca oyun eskisi gibi tutmuyor...Karpuz yemeye niyetli olanlara düşen kabak,bir kere yenir,sonra buda kabak tadı vermeye başladı denir.Kelek ve kel arasındaki sunni düelle ne hikmetse yazıcıları olmayınca tısss diye ses çıkarıyor....
Bakın bizler ve bunlar sözde aynı katagoriye giriyoruz,bunların insan olduğunu varsayarsak,bunlarla aynı dünyada olmaktan utanç duyuyorum.
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür
Gibi toplumsal değerlerin parçalarıyla alakası olmayanlar ile aramızda tek bir ortak nokta yoktur....
Alt 18.01.2018, 21:45
__EZEL__

Standard ...

Zitat:
Zitat von __EZEL__ Beitrag anzeigen
Anlaşılan,birileri hala boşa kürek çekmeye devam ediyor.Baksanıza;yaratılan onca çatışma,onca oyun eskisi gibi tutmuyor...Karpuz yemeye niyetli olanlara düşen kabak,bir kere yenir,sonra buda kabak tadı vermeye başladı denir.Kelek ve kel arasındaki sunni düelle ne hikmetse yazıcıları olmayınca tısss diye ses çıkarıyor....
Bakın bizler ve bunlar sözde aynı katagoriye giriyoruz,bunların insan olduğunu varsayarsak,bunlarla aynı dünyada olmaktan utanç duyuyorum.
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür
Gibi toplumsal değerlerin parçalarıyla alakası olmayanlar ile aramızda tek bir ortak nokta yoktur....
Tabiki her zaman olduğu gibi,bir yerde basarsın yaralarına,sesleri başka yerde yükselir.
Alt 02.05.2018, 20:48
__BIRESKIYA

Standard Pardon;

Zitat:
Zitat von __EZEL__ Beitrag anzeigen
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür
Eksik bırakmışım,tek ortak noktamız çatışmadır.Toplumların geleneklerini sürdürenlerle,yozlaşanlar arasında ki çatışma...
Alt 11.05.2018, 19:06
__BIRESKIYA

Standard ....

istediğiniz kadar silin yazdıklarımı,bu gerçeği değiştirmeyecek.Burada bu adam gidene kadar hiçbir paylaşımda bulunmuyorum.Herhangi bir paylaşımda bulunan da en az o zat kadar karaktersiz ve ahlaksızdır.Bu yazdıklarımızı silen de aynı şekilde karaktersiz ve ahlaksızdır....
Alt 11.05.2018, 22:54
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Ho$ buldum...))

tatildeydim yeni döndüm, edindigim bilgiler üzere kancikkaya ve saz ekibi fena co$mu$...her zamanki gibi kivirarak fake niklerin arkasina saklanarak, yapabildikleri en iyi sey bu o.c kacak oynamak...

hobbit , ben ve banuyu tehdit etmi$, resimlerimizi buraya yüklemekle...

kansiz ,ciyeri be$ kuru$ etmeyen insan mü$vetesi , yüklemezsen adam deyilsin....peki ben bunu senin yanina birakirmiyim?pe$ini birakirmiyim senin? yanina kar kalir mi???hadi senide gec ailenin yanina birakirmiyim?????? pe$ini birakirmiyim???? ne zamana kadar abinin arkasina saklanican hobbit?

beni orata getirtmeyin , gelirsem ta$ üstünde ta$ koymam..
Alt 11.05.2018, 23:46
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von analyse_ Beitrag anzeigen
heeeyt be seni kim tuta bilir, iyice samaroglanina döndü bu keloglan zaten, birde sen vur
Ho$buldum Nurum,

bütün arkada$larim, tanidigim herkes tatilde...ne hikmetse, bizim makina mühendisiyle, bilgisayar mühendisi burada mesayiyi bitiremiyorlar..

vuruyumda Nurum , kendinden gücsüz birine vurarak güc gösterisinde bulunursan ,bu senin senin ne kadar gücsüz oldugunu gösterir ...vurucam tabi, ama forumda deyil..gercek hayatta, kancik takimi kacak oynamiyi seviyor...fake niklerin arkasina saklanarak güc gösterisi yapiyorlar...bunlar nasil aynaya baktiginda kendi yüzlerinden tiksinmiyor anlamiyorum....burada herkesin nicki beli..kancik ve saz ekibinin disinda...

Geändert von Lara__ (12.05.2018 um 01:08 Uhr).
Alt 11.05.2018, 23:53
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von __BIRESKIYA Beitrag anzeigen
istediğiniz kadar silin yazdıklarımı,bu gerçeği değiştirmeyecek.Burada bu adam gidene kadar hiçbir paylaşımda bulunmuyorum.Herhangi bir paylaşımda bulunan da en az o zat kadar karaktersiz ve ahlaksızdır.Bu yazdıklarımızı silen de aynı şekilde karaktersiz ve ahlaksızdır....

_BirE$kiya diye yazilir ADAM diye okunur

Geändert von Lara__ (12.05.2018 um 00:15 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche