Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 26.08.2010, 00:13
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Kılıçdaroğlu'ndan Tunceli'de genel af çağrısı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli Meydanı'nı dolduran kalabalığa aynen şöyle dedi: "Hayır deyin, toplumsal mutabakatla doğudan batıya kuzeyden güneye herkese genel affın önünü açılsın."

Aciz adam artik suclularinda oyunu elde etmeye calisiyor!!!!

Reaktionen von CHP'lern:

"ya ben bu referandumda HAYIR dıye oy atacaktım.sayın kılıcdar oglu nasıl genel af dusunursunuz,adam suc ıslıcek baskasının canını yakıcak sen mı affedeceksın,canı yanan adamı dusunmeden oylemı.Yemin olsunkı oyum bu saatten sonra EVET olucak."
Alt 26.08.2010, 12:41
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Reaktionen von CHP'lern:
"Genel af sozunu kullandi ve benim icin bu arkadas bitmistir.Yeter ki Baykal gitsin dedik,Buyuksehir belediyesi secimlerinde umutluydum.Ama tayyip sacmaligindan kurtulmaya calisirken kilicdaroglu o beterlige dogru ilerliyor.Genel af'la doguda oy kazanirsiniz ama batiyi kaybedersiniz.Cok yanlis,cok."

"
AF MI ? KEMAL BEY BENİM İÇİN BİTMİŞTİR... "

"
Ne, af kime? Suclulara af haaa. Bakin gercekten bu adama Türkiye cok agir gelir. sen bu ülkeyi yönetemezsin.
Sen hele bir belediye baskanligina gec, sonra büyüksehir belediyesine gec, ondan sonra türkiye gibi agir bir ülkenin basina talip ol. sana cok agir gelir türkiye.
Sallamayla bu ülke yönetilmez.
"

"
genel af mı? rahşan affı bitti gandi affı mı başlayacak?"

"
şu ülkenin af vaadlerinden neler çektiğini hatırlayın ve hatırlatın. Erken emeklilik,ilçelerin il oluşu , Ecevitlerin eşkiyaları haydutları salışı.Ben size bir şey söyliyeyim mi ?Oy almak için yaptığınız rezillikleri kim AF EDECEK ??? "

"
artık terör affından sonra rüyasında bile göremez iktidarı."

"
Kemal Bey direksiyon hakimiyetini kaybetti. Düz yolda zikaak çizmeye başladı. Bu durum Erdoan'ın değirmenine su taşır.
Anadolu PKK'ya Af ilan eden bir liderin arkasında kenetlenmez. Yandı Gülümn keten helva. CHP ömrü billah iktidar yüzü göremez.
AKP Van'da , Bingöl'de hazımsızlığını gösterdi.
"

"
Şimdi de Genel Af Rüşveti...Türban Rüşveti....Genel Af sözü bile Rahşan Hanımdan ne kadar feyz aldığını gösteriyor.Her af suça teşviktir.Dürüst ve düzgün vatandaşa haksızlıktır..."

"
referanduma hayır demekle genel affın ilgisini kurabilen varmı ? Bu ne saçma sapan bir anlayış.Referandumda genel afla ilgili bir maddemi var ki. Cem Uzan bile bu kadar sallamamıştı.Milleti aptal, saf yerine koyan bir anlayış.zaten çok tanıdık. Baykal gitti Kemal geldi diye sevinmiştik. ama yıllardır hep aynı chp anlayışı. millet yutmuyor artık"

"
Genel affın sonuçlarını rahşan hanım zamanından gördük. Benim partim keşke bu kadar çabalamasaydı çünkü çabaladıkça kaybediyoruz. Referandumdan EVET çıkar seçimden AKP-MHP koalisyon bizede şanlı muhalefetimiz."

"
Kılıçdaroğlunun af meselesini Tunceli de gündeme getirmesi örgüte göz kırpmanın(örgüt mensuplarının affı gibi) onlardan oy istemenin işareti değilmidir."

"
Bu genel affin anlami ne? Ne hakla suclulari af edecekmis, onu merak ettim. Recep Bey pkk ile pazarlik yapiyor deniyor, bunlar cikmis yakaladigimiz teröristleri serbest birakalim diyor. Olur mu böyle birsey? Ölen sehitlerimizin kemikleri sizlar."

"
herkese bankada maaş tamam, genel affıda verdin, iki anahtarı nezaman atacaksın..."

"
kılıçdaroğlu'nun yakını öldürülmüş mü?tecavüze uğramış mı?neden masum insanlara zarar veren caniler affediliyor?neden oy hesabı yüzünden yakınlarını kaybeden insanların yaraları yeniden açılıyor?suç işleyen kim olursa olsun cezasını sonuna kadar çekmeli."

"
Kesinlikle rahşan hanım hatırlatmıştır. "
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche