Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.05.2013, 17:41
Today

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Senin karini sikmeyecegim, zaten beni görse hemen sulanir.. cünkü hamile kalirsa güzel cocugun olur. Bu iyiligi sana yapmam. Ama seni Düsseldorf'taki ipnelere siktirecegim.. Sonra da anini da babani da seni minarenin üstüne oturtacagim. Cünkü senin gibi bir pici karnindan cikardi diye..
lastosch basindan gecenleri burada anlatma bizi üzüyorsun.

senin elin armut mu topluyordu ananla babanla bunlari yapanlara seyretmeyi yakistiramadim.

lass mal deine familiengeschichten aussen vor, auch wenns traurig ist interessiert es hier keinen.
Alt 18.05.2013, 18:15
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Today Beitrag anzeigen
lastosch basindan gecenleri burada anlatma bizi üzüyorsun.

senin elin armut mu topluyordu ananla babanla bunlari yapanlara seyretmeyi yakistiramadim.

lass mal deine familiengeschichten aussen vor, auch wenns traurig ist interessiert es hier keinen.
soviel zu deinem möchtegern akademischen Grad. Des Lesen uns schreibens scheinst du wirklich nicht mächtig zu sein, du kleiner Wichser von einem Glatzkopf

SEN ONU BUNU BIRAK, GELIYON MU GELMIYON MU LAN IPNE? GELMIYORSAN KES SESINI, OTUR OTURDUGUN YERE VE ANAN OROSPU KARI GIBI CAK CAK ÖTME!!!
Alt 18.05.2013, 18:20
Today

Standard

Zitat:
soviel zu deinem möchtegern akademischen Grad. Des Lesen uns schreibens scheinst du wirklich nicht mächtig zu sein, du kleiner Wichser von einem Glatzkopf

SEN ONU BUNU BIRAK, GELIYON MU GELMIYON MU LAN IPNE? GELMIYORSAN KES SESINI, OTUR OTURDUGUN YERE VE ANAN OROSPU KARI GIBI CAK CAK ÖTME!!!

bak hala aileni burada tarif ederek reklam yapiyorsun.

benim ailene ilgim yok!!!!

elli kere gelecegim diyorum. cok sabirsizsin. geldigimde göreceksin biraz daha sabirli ol.
Alt 10.06.2013, 12:27
Zulfiqar

Standard

arkadaslar ankara ziyaretimde size cok ilginc bir sey anlatayim.

bana adres verip gel diyen bir kisiyi ziyarete gittim. ankarananin en uc kösesindeki adrese vardigimda bir alis veris merkezinde buldum kendimi.
gözlerime inanamadim adreste yanlislik varmi diye düsündüm ama adres dogruydu.

bu adresi veren kisinin insaat sirketini aramak icin danismaya gidip böyle bir sirketin varligini sordum.
danismadaki bayan insaat sirketi yok dedi ve güldü. size kat planini göstereyim dedi ve sirketler listesini bana gösterdi.

starbucks terasinda biraz oturup kahvemi ictikten sonra yoluma devam ettim.

bu adres veren arkadas simdi ne olmus oluyor
Alt 10.06.2013, 16:23
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
arkadaslar ankara ziyaretimde size cok ilginc bir sey anlatayim.

bana adres verip gel diyen bir kisiyi ziyarete gittim. ankarananin en uc kösesindeki adrese vardigimda bir alis veris merkezinde buldum kendimi.
gözlerime inanamadim adreste yanlislik varmi diye düsündüm ama adres dogruydu.

bu adresi veren kisinin insaat sirketini aramak icin danismaya gidip böyle bir sirketin varligini sordum.
danismadaki bayan insaat sirketi yok dedi ve güldü. size kat planini göstereyim dedi ve sirketler listesini bana gösterdi.

starbucks terasinda biraz oturup kahvemi ictikten sonra yoluma devam ettim.

bu adres veren arkadas simdi ne olmus oluyor
Dün günlerden pazardi Yanima gelmiste mi$mi$te..
Oraya gelmedin, yalan konusma! Oraya gelmeden önce bana email atacaktin ve ben asagi inerdim bir dakika da yanina varirdim..
Bu yasinda yalan konusmaktan utanmiyormusun? Madem ordaydin bana niye bir mail atmadin? Birak bu yalanlari...

Geändert von the_last_time (10.06.2013 um 16:43 Uhr).
Alt 10.06.2013, 18:21
Zulfiqar

Reden @oc lastosch

Zitat:
Dün günlerden pazardi Yanima gelmiste mi$mi$te..
Oraya gelmedin, yalan konusma! Oraya gelmeden önce bana email atacaktin ve ben asagi inerdim bir dakika da yanina varirdim..
Bu yasinda yalan konusmaktan utanmiyormusun? Madem ordaydin bana niye bir mail atmadin? Birak bu yalanlari...
oc lastosch keske önüme cikip kivirsaydin. klavye dansözü.

dün pazarmis diyorsun ben pazar günü gelmedim o verdigin adrese. nerende cikariyorsun yine abuk subuk fikirlerini?

bak ikinci defa gelecegim deyip kiviriyorsun. ilk defa yazdiklarini sildin. simdide yazdiklarini silmissin.

sana sormazlarmi niye bu yazdiklarini silip yalan söyledigini lastik oc lastosch?

Alt 10.06.2013, 21:48
the_last_time

Standard

Zitat:
oc lastosch keske önüme cikip kivirsaydin. klavye dansözü.

dün pazarmis diyorsun ben pazar günü gelmedim o verdigin adrese. nerende cikariyorsun yine abuk subuk fikirlerini?

bak ikinci defa gelecegim deyip kiviriyorsun. ilk defa yazdiklarini sildin. simdide yazdiklarini silmissin.

sana sormazlarmi niye bu yazdiklarini silip yalan söyledigini lastik oc lastosch?

geri zekali ben sana demedim gelmeden önce bana haber. Ben sana bulusma adresi vermistim, sen bana niye haber vermedin? Bir dakika da orda olurdum..
Geleceksen adam gibi gel, yok eger ben adam gibi gelemiyorum diyorsan ofisimizin önünde Ömer'in Sivas Kangalinin yuvasi var orda seni agirlarim yani
Alt 11.06.2013, 09:38
Zulfiqar

Standard

Zitat:
geri zekali ben sana demedim gelmeden önce bana haber. Ben sana bulusma adresi vermistim, sen bana niye haber vermedin? Bir dakika da orda olurdum..
Geleceksen adam gibi gel, yok eger ben adam gibi gelemiyorum diyorsan ofisimizin önünde Ömer'in Sivas Kangalinin yuvasi var orda seni agirlarim yani
oc lastosch,
daha önce ankara ziyaretimde kactin ve bunu inkar ettin.
o zamanda yazdiklarini silip bu serefsizligini örtmeye calistin.

bak bu sefer cok net resim ekledim.

acikca burada seni oc ilan ediyorum!!! o verdigin adreste ve etrafinda insaat sirketi yok!!!!

danismada tüm sirketlerin listesini gördüm, hatta kadin gülümseyerek burada insaat sirketi ne arasin seklinde cevap verdi

ne mal oldugun ortada. önceleri serefini bile kurtaramazken simdi oc oldun.

ps. arkadaslar "oc" lastoschun kendi tabiriydi. bana adres verdiginde bu adres yanlissa orospucocuguyum dedi!!! ve simdi benim adres degil bulusma yeriydi diye kivirmaya calisiyor. yazdiklarini silmis olsada ben resim ekleyip onun oc'ligini ispat ediyorum.

pps. arkadaslar aranizsda oc lastoscha yazdiklarini niye sildigini sormak isteyen varsa özelden sorsun. burada fazla ezmeyelim bu oc'yi
Alt 11.06.2013, 12:28
the_last_time

Standard

Zitat:
oc lastosch,
daha önce ankara ziyaretimde kactin ve bunu inkar ettin.
o zamanda yazdiklarini silip bu serefsizligini örtmeye calistin.

bak bu sefer cok net resim ekledim.

acikca burada seni oc ilan ediyorum!!! o verdigin adreste ve etrafinda insaat sirketi yok!!!!

danismada tüm sirketlerin listesini gördüm, hatta kadin gülümseyerek burada insaat sirketi ne arasin seklinde cevap verdi

ne mal oldugun ortada. önceleri serefini bile kurtaramazken simdi oc oldun.

ps. arkadaslar "oc" lastoschun kendi tabiriydi. bana adres verdiginde bu adres yanlissa orospucocuguyum dedi!!! ve simdi benim adres degil bulusma yeriydi diye kivirmaya calisiyor. yazdiklarini silmis olsada ben resim ekleyip onun oc'ligini ispat ediyorum.

pps. arkadaslar aranizsda oc lastoscha yazdiklarini niye sildigini sormak isteyen varsa özelden sorsun. burada fazla ezmeyelim bu oc'yi
Ben hic zaman senden kacmadim. Sen kimsin ki senden ben bir sey inkar ediyim.
Ben sana Ankara bulusmak icin adres verdim mi? Verdim! Bana yaz dedim mi? Dedim.. Sende gelecegim, iste olunca gelecegim ki, lafi hayattan bezmis kadinlar gibi, eveleyip geveledin..
Sen bana daha ne okdugunu söylemiyorsun. Benden telefon numarasi istiyorsun, Email adresi istiyorsun? Ehh daha ne istiyorsun? T.C. Kimlik Numarimi da istiyormusun? Vergi numarimi, adresimi, ayakkabi numarimi, elbise numarimi...
Alemin akillisini kendin mi sandin lan deyyus-u ekber?

Ben yerimdeyim. Panora bana iki daki bile degil. Gel oraya haber ver bende seni karsilamaya geliyim..
Alt 11.06.2013, 18:33
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Ben hic zaman senden kacmadim. Sen kimsin ki senden ben bir sey inkar ediyim.
Ben sana Ankara bulusmak icin adres verdim mi? Verdim! Bana yaz dedim mi? Dedim.. Sende gelecegim, iste olunca gelecegim ki, lafi hayattan bezmis kadinlar gibi, eveleyip geveledin..
Sen bana daha ne okdugunu söylemiyorsun. Benden telefon numarasi istiyorsun, Email adresi istiyorsun? Ehh daha ne istiyorsun? T.C. Kimlik Numarimi da istiyormusun? Vergi numarimi, adresimi, ayakkabi numarimi, elbise numarimi...
Alemin akillisini kendin mi sandin lan deyyus-u ekber?

Ben yerimdeyim. Panora bana iki daki bile degil. Gel oraya haber ver bende seni karsilamaya geliyim..
oc lastosch,
bos bos konusma. o adres yanlissa orospucocuguyum diyen sensin!!!
o adreste benim sirketimi bulacaksin diyen sensin!!!!
hatta o adreste 50 insaat sirketi yoktur ben her insaat sirketinin kapisina dayanacagim dedigimde tamam diyen sensin!!!!

simdi kivirip o adres yanlis ve 2 dakikalik mesafede diyorsun.

resmen kendini orospucocugu yaptin.

ps. arkadaslar bu oc lastoscha yazdiklarini niye sildi diye soran var mi? ben screenshot yapip ekledim. artik daha önceki gibi bu isten kacamiyacak.
Antwort