Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.12.2008, 18:36
Benutzerbild von AVSAROGLU_CAN
AVSAROGLU_CAN AVSAROGLU_CAN ist offline
Benutzer

Daumen runter Güvenç Kurtar İstifa Etti

KURTAR İSTİFA ETTİ

Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar istifa etti.. Samet Aybaba'nın istifasının ardından yeşil beyazlı ekipte göreve başlayan Kurtar, sözlü olarak görevi bıraktığını yönetime bildirdi.. İkinci Başkan Osman Çelik, "Kendisi ile görüşeceğiz. Olmazsa yeni hoca arayışlarına başlayacağız" dedi..

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, yaptığı açıklamada, Güvenç Kurtar'ın kendisini telefonla arayarak istifa ettiğini bildirdiğini söyledi.

Kurtar ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığını belirten Çelik, ''Güvenç hoca bana 'istifa gerekçemi daha sonra size açıklarım' dedi. Akşam saatlerinde Güvenç hoca ile görüşecektik. Ama beni arayarak istifa ettiğini söyledi. Sanırım dün akşamki televizyon programlarından etkilenerek bu kararı aldı. Ancak tekrar kendisi ile görüşeceğiz. Olmazsa yeni teknik direktör arayışlarına başlayacağız'' bilgisini verdi.

Son haftalarda alınan başarısız sonuçlar yüzünden taraftarın sürekli istifaya çağırdığı Güvenç Kurtar, her fırsatta görevinin başında olduğunu belirtmişti. Trabzonspor galibiyetin ardından bile yeşil beyazlı taraftarların Güvenç Kurtar'ı istifaya çağırmıştı
Alt 25.12.2008, 18:37
Benutzerbild von AVSAROGLU_CAN
AVSAROGLU_CAN AVSAROGLU_CAN ist offline
Benutzer

Standard

Bu Kacıncı Teknık Adam Oldu Görevden Alınan Ben Saymaktan Yoruldum ,ıstıkrar Adına Klüplerımız Hıc Bır Atılım Yapamıyor Maalesef Bır Takım 5 Teknık Adamla Lıgı Bıtırırse Futbolumuzun ıcınde Bulundugu Halı Sız Düsünün Artık
Antwort