Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.07.2014, 17:00
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Burda AKP'den daha irkci bir parti var mi? AKP'nin icindeki her kesimden insanlar. Bunlarin ortak notkasi hepsinin cikarci olmasi. Egemen Bagis, hani su Bakara-Markara Egemen Bagis, hani demisti ya Bakara makara her hafta bir ayet salla.. Ne dedi biliyormusun? Tutuklanan ve zan altinda kalan bakanlarin cocuklarinin hepsinin "Kürt" olmasi manidarmis!
Hayy sevsinlerin onlarin Kürtlügünü de manidarligini da.. Mesele daha farkli ben arsiza, hirsiza, küfür etmezsem, karsi cikmazsam iste o zaman ben prensiplerimi satmissim demektir..
Ama bunu anlamk icin Mustafa olmak lazim, Recep degil...

Her gecen gün AKP bitiyor ve eninde sonunda yaz günesinde eriyen kar misali onlardan bir sey kalmayacak. Ayni ANAP gibi, ayni DYP gibi!!!!
burada senden daha irkci ve diger irklara senin gibi agir küfür eden baska üye yok.

arapalarin kürtlerin filistinlilerin anasina avradina küfür eden sensin erdal.

ak parti sizi hizaya getirdi, artik eskisi gibi küfür edemiyorsunuz. bu ara sadece anap ve dypyi bitirmedik. chp ve mhpyide bitirdik.

chp ve mhp gibi zit partileri birlestirmek onlarin sonu demektir. daha 10 yil önce her firsatta birbirlerine saldiriyorlardi. simdi iki partide tüm ilkelerini birakti ve birlesmek üzere.

buradan yaziyorum 2015 secimlerine ittifak icinde girecekler
Alt 28.07.2014, 17:48
Ask_Sehidi

Standard

Hayir öyle bir sey yok manbe.. Insanlar degisiyorlar. Degismeyen geri de kaliyor.
Ben kimi zaman HDP'nin düsüncelerini cok begeniyorum. Keske onlar da CHP'nin catisi altinda olsalar diyorum.
Aklin yolu birdir ama senin bunu anlayacak aklin galiba biraz karismis olmasi lazim ki böyle seyleri yaziyorsun
Alt 28.07.2014, 17:54
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hayir öyle bir sey yok manbe.. Insanlar degisiyorlar. Degismeyen geri de kaliyor.
Ben kimi zaman HDP'nin düsüncelerini cok begeniyorum. Keske onlar da CHP'nin catisi altinda olsalar diyorum.
Aklin yolu birdir ama senin bunu anlayacak aklin galiba biraz karismis olmasi lazim ki böyle seyleri yaziyorsun
ahhh erdal degisecektinde niye arapalarin kürtlerin ve filistinlerin analarina avratlarina küfür ettin???

ben sana o tükürdüklerini sapur supur yalatacagim dedigimde küfür dolu cevaplar veriyordun.

bak yine zaman kimin dogru konustugunu gösteriyor. tüm küfürlerini yalattim sana ve sen buna degisim diyorsun.

ben buna degisim degil egitim diyorum. seni burada rezil ederek, ezerek ve egiterek bu hale getirdim.

cok yakin zamanda senden chp-mhp-hdp savunucusu yapacagim.

türkiyeyi iki partili baskanlik sistemi getirecegimiz icin sizi sadece böyle yola getirebiliriz.

2003den itibaren yazdiklarimin tümü gerceklesti. ve 2023te tüm hedeflerimize ulasmis olacagiz ve yine manbee hakliymis diyeceksin.

bak bunu hic bir zaman aklindan cikarma: "büyük lokma ye ama büyük laf konusma" yoksa birileri o büyük lafini sana yalatir yedirir
Alt 28.07.2014, 18:28
Ask_Sehidi

Standard Iyi oku manbee

Yalani sen konusuyorsun. Filistinlilere gelince..
Baba tarafindan büyük dedem Yemem sehidi. Anne tarafindan büyük dedemin kardesi Canakkale sehidi..
Filistinlilere gelince onlarin yardimi olmsaydi Filistin ve Levante dedigimiz Suriye, Ürdün, Lübnan vs. hic bir zaman elimizden cikmazdi. Bugün Ahmet Kudsi Tecer dogup büyüdügü köyü gezerdi ve "orda bir köy var uzakta" diye hayiflanmazdi..
Ben Hz. Ali'nin sözlerini yüregime yazdim. Bütün insanlar kardestir, ya dini itibari ile, ya da insanlik itibari ile..
Irkcilik bana ters bir sey. Ama koyun gibi balik hafizali olmakta bana ters düsüyor..
Benim Türkce din dersi ögretmenim, ki kendisi hem ilahiyat okumus birisi hemde Türkoliji okumus birisidir, demisti ki, Ask_Sehidi, Filistinlilerin iki yakasi bir araya gelmez onlar Türklerin ahini aldilar.. Neyse bu konuya da fazla deginmeyecegim.
Musul'un ve Kerkük'ün misak-i milli sinilari disinda kalmasina da fazla deginmeyecegim.
Kürdistan'nin da kurulmasini istemedigime fazla deginmeyecegim... Cünkü Kürtlerin icindeki o aydin kesim benim icin Türkiye'nin %70'den daha kaliteli insanlar.. Onlar giderse, Türkiye hic cekilmez

Zaten Kürtlerin hanzolari bir ayri hanzo olurlar. O da bir ayri konu..
Neymis mesele? Mesele Kürt olmak mis, Türk olmak mis, Alman olmak mis degil. Insan olma meselesi.. Insan olamayan bir zat hic bir sey olamaz..
Alt 28.07.2014, 18:33
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yalani sen konusuyorsun. Filistinlilere gelince..
Baba tarafindan büyük dedem Yemem sehidi. Anne tarafindan büyük dedemin kardesi Canakkale sehidi..
Filistinlilere gelince onlarin yardimi olmsaydi Filistin ve Levante dedigimiz Suriye, Ürdün, Lübnan vs. hic bir zaman elimizden cikmazdi. Bugün Ahmet Kudsi Tecer dogup büyüdügü köyü gezerdi ve "orda bir köy var uzakta" diye hayiflanmazdi..
Ben Hz. Ali'nin sözlerini yüregime yazdim. Bütün insanlar kardestir, ya dini itibari ile, ya da insanlik itibari ile..
Irkcilik bana ters bir sey. Ama koyun gibi balik hafizali olmakta bana ters düsüyor..
Benim Türkce din dersi ögretmenim, ki kendisi hem ilahiyat okumus birisi hemde Türkoliji okumus birisidir, demisti ki, Ask_Sehidi, Filistinlilerin iki yakasi bir araya gelmez onlar Türklerin ahini aldilar.. Neyse bu konuya da fazla deginmeyecegim.
Musul'un ve Kerkük'ün misak-i milli sinilari disinda kalmasina da fazla deginmeyecegim.
Kürdistan'nin da kurulmasini istemedigime fazla deginmeyecegim... Cünkü Kürtlerin icindeki o aydin kesim benim icin Türkiye'nin %70'den daha kaliteli insanlar.. Onlar giderse, Türkiye hic cekilmez

Zaten Kürtlerin hanzolari bir ayri hanzo olurlar. O da bir ayri konu..
Neymis mesele? Mesele Kürt olmak mis, Türk olmak mis, Alman olmak mis degil. Insan olma meselesi.. Insan olamayan bir zat hic bir sey olamaz..
yalanini simdi patlatacagim.
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin, daha beter olsunlar

bunu yazan dedenmiydi beee cahil küfürbaz????
Alt 28.07.2014, 18:39
Ask_Sehidi

Standard

senin bir soruna daha kac defa cevab veriyim manbee? Diger yazilarimda senin bu soruna cevbimi verdim. Baska cevabim da yok.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
yalanini simdi patlatacagim.

bunu yazan dedenmiydi beee cahil küfürbaz????
Alt 28.07.2014, 19:16
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
senin bir soruna daha kac defa cevab veriyim manbee? Diger yazilarimda senin bu soruna cevbimi verdim. Baska cevabim da yok.
baska cevabin olamaz tabiki.

ettigin küfürleri inkar ettikten sonra sana bir soru sordum:

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin, daha beter olsunlar
bu küfürleri kim etti cahil erdal dedim.

kimin yalan söyledigi ortada.

filistin halkina irkcilik yapan ve anasina avradina küfür eden zihniyete halkimiz sandikta tokadi vuracak yine.

bu israil yalakaligi yapan chp ve mhpye ders verecegiz sandikta.
Alt 29.07.2014, 08:00
Ask_Sehidi

Standard

Burda tek patlayan sensin manbee! Sana dayak atmaktan daha zevkli län senin burda sözüm ona tahsilinin bes paralik oldugunu millete göstermek..
Eger bu keyfi almasam var ya, cidden yanina gelir sana iki tokat atardim aklin basina gelsin diye. Ama sonra aglarsin, zirlarsin, madgura yatarsin ayni basbakanin gibi, hic gelemem. Pismanlik duygusuna kapilirim. Ama böyle seni patlamak daha sevkli.
Konuya girmeden önce bir sahsi düsüncelerimi paylasmis oluyum..

Sayi manbee, bizim su dünya lideri var ya, su dünya lider! Hani sünnilerin inancina varmis hadisler varmis, 2000'li yillarda Tayyip adinda bir lider gelecekmiste, Islam alemini kurtaracakmista, yok devenin naliymista..
Bizim bu dünya lideri niye Israil'e gereken tepkiyi vermiyor? Yoksa ogullari Ahmet Burak ile Bilal'in gemicikleri Israil'e kerosin götüremez mi? Is yapamazlar mi? Babaciklari kizar mi onlara?

Zitat:

Geändert von Ask_Sehidi (29.07.2014 um 15:29 Uhr).
Alt 29.07.2014, 20:55
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Burda tek patlayan sensin manbee! Sana dayak atmaktan daha zevkli län senin burda sözüm ona tahsilinin bes paralik oldugunu millete göstermek..
Eger bu keyfi almasam var ya, cidden yanina gelir sana iki tokat atardim aklin basina gelsin diye. Ama sonra aglarsin, zirlarsin, madgura yatarsin ayni basbakanin gibi, hic gelemem. Pismanlik duygusuna kapilirim. Ama böyle seni patlamak daha sevkli.
Konuya girmeden önce bir sahsi düsüncelerimi paylasmis oluyum..

Sayi manbee, bizim su dünya lideri var ya, su dünya lider! Hani sünnilerin inancina varmis hadisler varmis, 2000'li yillarda Tayyip adinda bir lider gelecekmiste, Islam alemini kurtaracakmista, yok devenin naliymista..
Bizim bu dünya lideri niye Israil'e gereken tepkiyi vermiyor? Yoksa ogullari Ahmet Burak ile Bilal'in gemicikleri Israil'e kerosin götüremez mi? Is yapamazlar mi? Babaciklari kizar mi onlara?
erdal cok omurgasizsin. daha dün filistinlilerin anasina avradina küfür ediyordun. israil az bile yapiyor daha beterini yapsin diyordun.

simdi konjonktür geregi döneklik yapip filistin savunucuymus gibi gözükmeye calisiyorsun.

gec bu oyunlari, sen masaya cikip karsimizda kiviriyorsun ama kimse sana para uzatmiyor. baydin bu dönmelerinle. bu kadar yalandan sonra seni kimse ciddiye almiyor artik.

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Alt 30.07.2014, 15:43
Ask_Sehidi

Standard

Manbee,

kimsenin beni ciddiye almamasi galiba senin en icten dualarindan birisi olmasi gerek. Ama üzgüm öyle bir durum söz konusu degil. Beni burda herkese ciddiye aliyor ve en cok ciddiye alan da sensin.. Bunu gizlemek icin David Copperfield sihirbazlik yetenekleri bile yetmez cünkü Mount Everest'i gizleyecek kadar uzun boylu Mahmut degil yani
Geleleim Ekmeleddin beyin yurt disinda yetismesine ve basbakanin ona bunun üzerinden yüklenip onu "ötekilestirmesine" ve yabanci uyruklu olarak lanse etmesine. Aslinda bu ciddiye alinmayacak bir durum, ama Türkiye'de bunu söyleyen bir basbakan ise iste o zaman durum vahim demektir...
Milletin gözünü acip aydin ve cagdas bir Türkiye'nin yol almasi icin kollarini sivayip onu Cankaya'da degil YÜCE DIVAN'A yollamasi gerekir!

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal cok omurgasizsin. daha dün filistinlilerin anasina avradina küfür ediyordun. israil az bile yapiyor daha beterini yapsin diyordun.

simdi konjonktür geregi döneklik yapip filistin savunucuymus gibi gözükmeye calisiyorsun.

gec bu oyunlari, sen masaya cikip karsimizda kiviriyorsun ama kimse sana para uzatmiyor. baydin bu dönmelerinle. bu kadar yalandan sonra seni kimse ciddiye almiyor artik.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche