Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.02.2017, 09:59
Benutzerbild von ORHANAFACAN
ORHANAFACAN ORHANAFACAN ist offline
Neuer Benutzer

Daumen hoch Işte Devlet Işte Sahibi

iŞTE DEVLET İŞTE SAHİBİ

Hüzün dolu onur Saygı Duruşu.
Nefesin kesilir, dilde tutulur.
“Korkma Sönmezle “ başlar kalp vuruşu.
Vatan; Şehitlerle elde tutulur.

Telaşsız, sabırlı, sakin mi sakin,
Bu yüzden görevde dikkatli durur.
Tam donanımlı teröristler lakin.
Hayatı uğruna teröristi vurur.

Vatanın bekası şehidin canı,
Sanma bedeni kara toprak olur.
Bayrağın üstünde şahadet kanı.
Şehit sevgisi gökte bayrak olur.

Anında, yerinde bir müdahale.
Teröristler amacına ermedi.
Dönecekti dökülen kanlar sele.
Fethi; katliama izin vermedi.

Kahramanlığına ne söylesem az.
İfade etmeye söz, zor bulunur.
Orhan, mübalağasız şu mısrayı yaz.
“Kalplerde, Fethi adlı kor bulunur.

ORHAN AFACAN
İZMİR-07.01.2017
Alt 01.03.2017, 00:42
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ALLAH memlekete yOBAZIN bile hayirlisini versin.

Amin
Alt 28.03.2017, 03:24
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard cokmu acitiyorlar terörist tokmakcilarini

capulcu bu siir neden batti sana

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen

Amin
Alt 29.03.2017, 00:44
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard osmanli artigi

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
capulcu bu siir neden batti sana

annan sana yanli$ baba sectiyse sorumlusu ben deyilim Yobaz.Annanin reklamini ba$ka ki$iye yap ona batan $ey bende yok.
Alt 29.03.2017, 11:10
Erfahrener Benutzer

Standard hoşt dedik pisli

Zitat:
annan sana yanli$ baba sectiyse sorumlusu ben deyilim Yobaz.Annanin reklamini ba$ka ki$iye yap ona batan $ey bende yok.
Senin gibi selanik bozuntusu ermenimi rummu ne olduğu belirsizlerin atığı olmaktansa Osmanlı atığı olmaktan şeref duyarım
Be çapulcu..herkesi kendin gibi günlük bindirenlerdenmi sanıyorsun...yedi sülaleni toplasan anamın saçının teli etmesin, rum ermeni karması atası belli olmayan kerhane yoşmasının atığı seni ....ikide bir bana kaşınma senin gibi , onun bunun salatalığın yalayan virüs taşıyıcılarıyla işim olmaz başka kapıya hoşt dedik pislik, ikide bir gelip sürünma bana itin bile bir seefi olur şeref yoksunu çukur..sen olsan olsan kerhane tekeri olursun normal bir insan anasına babasına saygısı olan başkasının anasını ağzına almaz..büyük ihtimal ordan burdan kapmışlr seni.....denize gırsan bir kova su alırsın gelmiş bana sulanıyor rezil çok beklersin

Geändert von YigitAdam (29.03.2017 um 11:15 Uhr).
Alt 29.03.2017, 23:09
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Senin gibi selanik bozuntusu ermenimi rummu ne olduğu belirsizlerin atığı olmaktansa Osmanlı atığı olmaktan şeref duyarım
Be çapulcu..herkesi kendin gibi günlük bindirenlerdenmi sanıyorsun...yedi sülaleni toplasan anamın saçının teli etmesin, rum ermeni karması atası belli olmayan kerhane yoşmasının atığı seni ....ikide bir bana kaşınma senin gibi , onun bunun salatalığın yalayan virüs taşıyıcılarıyla işim olmaz başka kapıya hoşt dedik pislik, ikide bir gelip sürünma bana itin bile bir seefi olur şeref yoksunu çukur..sen olsan olsan kerhane tekeri olursun normal bir insan anasına babasına saygısı olan başkasının anasını ağzına almaz..büyük ihtimal ordan burdan kapmışlr seni.....denize gırsan bir kova su alırsın gelmiş bana sulanıyor rezil çok beklersin
ceneye bakin o.cocugunda aileden tecrübeli dallama..
annanla ne kadar övünsen azdir yobaz senin gibi bir o.cocugu yetistirmek her kadinin yapabilecegi birsey deyil...yine annanin reklamina ba$lami$in sümüklü..
osmanli artigi olmaktan $eref duydugunu yazmi$sin? sonunda kendin itiraf edtin...Osmanli baya kalabalik sen hangisine baba diyordun? Abdülhamid deme sakin..))))) sana o.cocugu demekle haksizlik etmi$ bile olmuyorum...babalarinin adini nasil aklinda tutuyordun sümbül oglan.
Alt 30.03.2017, 01:06
Erfahrener Benutzer

Standard

Halen sırıtıyor orospu..lan git işine kırkyıl karısız kalsam senin gibi virislu çukura bakmam....buralarda ne alçak olduğunu herkes öğrendi burda zor musteri bulursun.....Senin atanın ANASI BİLE GENEL EVDEN KAPMIŞ TAPANAĞINI DEMEK SENİDE ORALARDAN KAPMIŞLARKİ İKİDE BİR KİMLİĞİNİ ZİRAVALAYIP DURUYORSUN::ANLADIK ANLADIK O ÇOCUĞUSUN BUNU İKİDE BİR GÜNDEME GETİRMENE GEREK YOK...BİZ SİZİN TARİHİnİZİ ÇOK İYİ BİLİRİZ..hemde belgelerle konuşuruz.bak senin tapanağının seceresini burda açıklıyorum..kerhane veletleri sizi..:: KEMALIN ANASININ GENEL EVDE CALISTIGININ VESIKASI

76 yıl boyunca Türkiye’de Mustafa Kemal Atatürkün soyu hakkında gizli tutulmak istenen gerçekler artık gün ışığına çıkmıştır. İşte Mustafa Kemal’ın gerçek soyu.
Resmî tarihin yazdığı gibi gümrük memuru olan Ali Rıza Efendi, Mustafa Kemâl’ın babası değildir. Ali Rıza, Mustafa Kemâl’ın üvey babasıdır. Mustafa Kemâl 5 yaşında iken anası Zübeyde Ali Rıza namında ki şahısla evlenmiştir. Gelelim Mustafa Kemâl’ın gerçek babasına.

Aşağıda latin harfleri ile yazmış olduğumuz ve yukarıya’da asıl metnini koyduğumuz Selânik asliye hukuk mahkemesi’nin kararı.

Selânik Asliye Hukuk Mahkemesi
İlâm karar numarası adet: 451

Abduş’un ölümünden sonra Zübeyde Abduş’un karısı olduğunu ve oğlu’da Abduş’un oğlu olduğunu iddiâsı ile açmış olduğu miras davasında Abduş’un kardeşleri, mahkemeye vermiş oldukları iddiânamede Zübeyde’nin Abduş’un karısı olmadığını ve umumhâneden (genelevinden) odalık aldığını ve oğlu Mustafa iki yaşında kucağında olduğunu ve Abduş’un bilavelet (hiç çocuğu olmadan) öldüğünü iddiaları ile keyfiyetin umumhâneden sorulmasını talebleri üzerine umumhâneye yazılan tezkerenin cevabında Zübeyde’nin oğlu ile beraber 19 Haziran 1297’de (Miladi 1 Temmuz 1881) umumhânemize dühul edip Yenişehirli Abduş isminde bir kabadayı ile anlaşıp 11 Nisan 1298’de (Miladi 23 Nisan 1882) umumhânemizden huruc etmiştir (çıkmıştır). Bu yazıya istinaden Zübeyde’nin davasının reddine karar verilmiştir.

22 Kanunîevvel 1298
(Miladi 3 Ocak 1883)

20 kuruşluk pul – Hakim (Mühür) – A’za (Mühür), A’za (Mühür)

Evet yanlış okumadınız, MUSTAFA Kemal, Zübeyde ile Abduş adlı bir kabadayı’nın (muhtemelen) evlilik dışı çocuğu. 5816 Atatürk Koruma kanunu kalkınca daha fazlasını öğreneceğiz.

BELGENIN ORGINALI:::http://www.islamilugat.com/selanik-a...r-t1179.0.html

Zitat:
ceneye bakin o.cocugunda aileden tecrübeli dallama..
annanla ne kadar övünsen azdir yobaz senin gibi bir o.cocugu yetistirmek her kadinin yapabilecegi birsey deyil...yine annanin reklamina ba$lami$in sümüklü..
osmanli artigi olmaktan $eref duydugunu yazmi$sin? sonunda kendin itiraf edtin...Osmanli baya kalabalik sen hangisine baba diyordun? Abdülhamid deme sakin..))))) sana o.cocugu demekle haksizlik etmi$ bile olmuyorum...babalarinin adini nasil aklinda tutuyordun sümbül oglan.

Geändert von YigitAdam (30.03.2017 um 01:14 Uhr).
Alt 30.03.2017, 06:07
emasculine

Reden Sise sise kolalalar

Zitat:

Amin
Lara ne kadar agzi bozuk bir bayansin , rahatlaman icin siseleri artik tersinden sok
Alt 31.03.2017, 00:31
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von emasculine Beitrag anzeigen
Lara ne kadar agzi bozuk bir bayansin , rahatlaman icin siseleri artik tersinden sok
Annanin soktugu gibi mi?
Alt 31.03.2017, 03:28
emasculine

Reden Oha Lara

Zitat:
Annanin soktugu gibi mi?
V Matratze senin vagina artik gamyon sambeli gibi olmustur coca cola sisesini tersten degil cola casasi girse belki aaah dersin kasar lara
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche