Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.01.2009, 20:08
Benutzerbild von haktanyana
haktanyana haktanyana ist offline
Neuer Benutzer

Reden Falcon na cok Dikkat Ermeni

Ya Falcon 3535 seni pek iyi görmüyorum yoksa bir yerine ignemi batti lan.Erkeksen telefon numarani ver sen kim oluyorsun da degerli is adamlarimiza ve bacilarimiza laf atiyorsun laaan.Holdingde paran gitmisse Pörs Holding ne yapsin SEREFSIZ Ermeni ,Vatan haini pislik.Sen nebicim Müslümansin.Birde küfür ediyorsun.Nasil oluyor igneyi kendine batirinca.Arkadaslar baska nick altinda Bu Ermeni degildir falan yaziyor bu Pkk li serefsiz.Dikkat Dikkat.Gördün iste oyunun ortaya cikti Falcon.
Alt 17.01.2009, 18:58
Benutzerbild von haktanyana
haktanyana haktanyana ist offline
Neuer Benutzer

Reden Yakisikli seni Tesekkür

Selam Falcon 3535 Kardesim dün Aksam senin annen esin kiz kardesin , benim yatak odasini temizlerken baya bir terledik ya ermin temizligide bir baska oluyor canim.Sen sik sikgönder bana seninkileriniv ya aceyib rahatlatiyorlar kus gibi oluyorum vallahi
Alt 10.04.2009, 13:47
Benutzerbild von Ibrahimcolak
Ibrahimcolak Ibrahimcolak ist offline
Neuer Benutzer

Standard merhaba

slm arkadaslar ben araniza yeni katildim.pörs holding ki sahsen taniyorum.bunlar iki ortak.Birisi yabanci birisi de fikri sivas adinda bir türk.calismalarini da yakindan takip ettim inanin cok basarililar.emlak sektöründe kisa zamanda söz sahibi oldular.ve sahsen ben bundan gurur duyuyorum.cünkü türklerin baska alanlarda da basarili olmalari milletini seven bir insan icin gurur verici olmali.yaklasik iki yildir faliyetteler binlerce insana ev imkani sagladilar bunu sizlere acik bir kalble söylüyorum.Ben hamm daki ofislerinede gittim ve sunu gördüm.cok profösyönel ve temiz calisiyorlar.en az 30 bayan telefonlara bakiyor ve inanilmaz bir taleb oldugunu gördüm.bence pörs holding almanyada avrupa standartlarina göre calisan tek kurulus.Fikri sivas beyi taniyinca bir türk olarak gurur duydum cok akilli ve inanilmaz derecede proje üretebilen bir dahi kendisi.ve bu yaziyi yazma nedenim bu kadar büyük islere imza atmis bir holding sahibinin alcak gönüllü ve mütavazi olsu beni cok etkiledi.bence elestirmeden önce arastirmak daha uygun olur arastiralim ve elestirmek gerekirse o zaman elestirelim.yikmak cok kolay ama yapmak cok zor.fikri sivas ve onun gibilere cok ihtiyacimiz var.saygilarimla.
Alt 11.04.2009, 11:18
Neuer Benutzer

Rotes Gesicht cevab

güzel kardesim basta sordugun soruya eger almanyada yasiyorsan siz kendinizde cevab verebilirsiniz.almanyada bilhassa millyonlarin döndügü bir sektörde faliyet gösteren bir sirket nasil yasal olmaz cünkü hersey hukuka uygun olmak zorunda yoksa noterden nasil gececeksiniz.ikincisi gene yasalara göre her evin bir degeri vardir o degerin üzerine cikamassiniz.alinan evler degerinin altinda yani iflas eden firmalardan ve toptan alindigi icin yasalara göre bu evlerden edilen karin %15 se kadar olan bölümünü müsterinize verebiliyorsunuz.Ayrica pörs tek türklere yönelik degil alman ve diger ülke vatandaslarinada ev satiyor.eger varsa ev almak isteyen bir alman komsun yada tanidigin müracat etsin bence!Benim tek bildigim ve gördügüm cok güclü ve prafösyönel calisiliyor.simdi diyeceksinizki neden bu kadar savunuyorsunuz.ayni sekilde bende buradan ev aldim borclarim kapandi bu vesile ilede sayin fikri sivas beyi tanima sansim oldu.
Alt 12.04.2009, 12:30
Neuer Benutzer

Cool Selam

Ben onu bunu bilmem ben aldim hic bir sorun cikmadi ,ben sadece gördügümü söyledim.her hangi bir belge istiyorsan ac telefonu sivas beyle konusmaya calis ulasabilirsen, emin istedigini verecektir.Telefon numarsi 0180-4444-44.
Alt 12.04.2009, 12:52
Neuer Benutzer

Blinzeln Gercekci olalim

Arkadaslar neden Diger TV lerde reklam veren sirketler elestirilmiyor aksine piyasadan kayboluyorlar.Örnek DEWA veya SGS Marketing üstelik onlar birde Schufalilara , calisan calismayan herkeze diyorlar , kimse onlari elestirmiyor onlarin yapdigi kanun disi degilmi ? .Cünkü onlar PÖRS Holding kadar ses getiremediler demek bu is basariya ve Yönetime bagli.Bü kemediginiz bileyi öpmek lazim, ve kabul etmek lazim.
Alt 12.04.2009, 14:40
Neuer Benutzer

Daumen hoch Selam

bu ekonomik krizde hangi enayi banka 80.000,-€ luk bir daireye 120.000,-€ verir cok merak ediyorum.Bu Pörs holding`gin iki kampanyasi var.Bir borcu olanlarin borcunu kapatiyorlar .Birde borcu olmayanlara Daire veriyorlar.Demek ucuza alip aradaki farki müsteriye yansitiyorlar, bu benim düsüncem Dostum.Arkadaslar gidin Pörs Holding´ge bakin sorun sorusturun kendi gözünüzle görün.Belki sivas beyle konusma imkaniniz olur.Gercekten bütün calisanlar süper desem yeridir.orda calisan bir yetkiliye sordum neden burda calisan bayanlarin 100 de, 80 nin bas örtülü diye.Bizde bunu patronumuza sorduk ve söyle bir cevab verdi.Bu insanlar basörtüsünden dolayi is bulamiyorlar ikinci sinif mamelesi görüyorlar.Senin`de benimde Annemizin ve bacimizin bas örtüsü var , bunlar ikici sinif insanmi diye sordu dedi.Gercekten sok oldum.Demek bastaki nasilsa hizmet ve dürüstlükde öyle oluyor.Ben gördüklerimi ve yasadiklarimi söyledim gerisi size kalmis.Herkeze Selam
Alt 13.04.2009, 10:53
Neuer Benutzer

Cool Anlamiyorum

Hayda simdi`de Politikaci olduk iyimi.
Alt 07.06.2009, 10:35
Cahuita

Standard

Selam,

beyler türkçemizin içine etmişsiniz.
Sizlere acil tavsiyem, bol bol türkçe kitap okuyun !!

İyi günler.

Cahuita
Alt 10.08.2009, 00:13
Benutzerbild von caymann68attila
caymann68attila caymann68attila ist offline
Benutzer

Standard

Helal olsun kardas, katiliyorum evet Türkce ve tarihimizi bol bol okumamiz lazim.Ne mutlu türküm diyene.Allah bizleri Korusun.
http://www.youtube.com/results?searc...q=t%C3%BCrk+pi
VE Bakin bir Google.de, oraya PÖRS yazin hep Alman isimli Holdingler ve Sirketler cikiyor.
Ve Alman Duden.de ordada ilginc seyler cikiyor.

Geändert von caymann68attila (11.10.2009 um 00:14 Uhr).
Antwort