Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.01.2009, 11:34
Falcon3535

Standard gülme

baska board dan alinti

Selamlar Arkadaslar,

evet haklisiniz Pörs Holding ve benzeri isimler altinda reklam veren Sirketlerden uzak durun - neden ?:

Eger ki Finans alaninda faaliyet gösteren bir Sirket var ise, bu sirketin en azindan bir Internet sayfasi olmasi gerekmez mi ?

Egerki böyle bir Sirket varsa, IHK'da yani ticaret odasinin Internet sayfasinda kayitlari olmasi gerekir - cünkü Mali alanda faaliyet gösterebilmek icin IHK kaydi sart.

Peki neden bu Sirket faaliyet gösteriyor ? Türk televizyonlari üzerinden yayin yaptigi icin BAFIN (Bundesamt für Finanzen) bunlari fark etmiyor ve bunlar islerini yürütmeye devam ediyorlar. Schufa kaydi olan bir kisi cep telefonu kontrati bile alamiyorsa bunlar krediyi nasil cikartirlar - hemde 50.000 Euro'dan bahsediyorlar. 1.000 olsa anlariz, bu derece ufak riskleri kabullenen banka cok fakat bahsi gecen kurulus - eger kurulduysa :-) bunlari basaramaz.

Birde su "Danismalardan" bahsedelim, ev alacaksiniz, bir tavsiye ile evinize gelirler, kagitlari toplar ve Banka'da calisan alman bir "ortaklarina" götürürler ve elden 4 bin 5 bin euro para alirlar, tabiki makbuz gibi seyler olmadan - neden ?

Bankadan alacagi % 1 veya 2 komisyon yetmez bu "insanlara", tutar birde sizi yolarlar !! Halbuki bankadan veya sigorta sirketinden komisyon alan bir kisinin Müsteriden para talep etmesi kanunen yasaktir - kaldi ki bu kisilerinde IHK kayitlari olmasi sarttir, kanunlari 2008 - 2009 yillari icinde bosuna Reform'a tabi tutmadilar, amac "eline cantayi kapan"in insanlara zarar vermesini engellemekti, fakat bizim insanlarimiz bu hemsericilikle devam ederlerse hic bir sey degismez.

Diyecegim su ki, dikkatli olun, herseyi kiyaslayin ve arastirin.

Sanki Babalarinin parasini dagitiyorlar "Holding"ci Vatandaslar !!!!

Bu sirketlerden veya bu gibi sahislardan zarar görenler Sikayette bulunsunlar lütfen, BAFIN (Bonn'da) veya Bankombudsman'lar direk olarak bu islerin muattaplaridir, bilginize. Eger siz bunlarin kurbani olduysaniz en azindan sikayet'te bulunun baskalarinin cani yanmasin...saygilarimla

Geändert von Falcon3535 (07.01.2009 um 12:39 Uhr).
Alt 07.01.2009, 11:39
Falcon3535

Standard

Zitat:
Zitat von haktanyana Beitrag anzeigen
Arkadaslar ben Bu adami taniyorum kimsesi yok,Bu türk degil bir Ermeni evet yanlis duymadiniz Ermeni ve sürekli Türk Degerli is adamlarini Elestiriyor.Inanamassaniz girin sayfasina bakin.Türk bacilarimizi dahi elestiriyor Bu ADAMA Cok ama cok Dikkat edin.Senin gibi Ermenilerin aramizda isi yok defol git.Yok Türk TV izlemiyecekmissiz falan sanane.Ermeni TV mi izleyelim S.......R. Lütfen Bakin bir sayfasina sadece Türklerini ve Türk is adamlarini Elestiriyor,Hayata kösmüs gibi bir hali var.Cok Dikkat
bunu kime diyorsun sen anlamiyorum dengesizmisin nesin resmin yokmu koyda görelim kim oldugunu

türk kanallari izlemeyin demiyorum yamuk yumuk yer elmasi reklam sikayetti o sifatsiz

kesin senin o isadaminin birseyisin türk bacilarimizi elestirmedim isletmecinin yapmis oldugu tuzaga degindim benim hostes bacim yok senin olsun istersen hahaaaaaa
siz su köln deki is adamiyim diyen adamin yaptigi isi yapsaniz daha iyi olurdu aslinda almanyanin en lüks ke.....

nick de haktanyana kactane var nickin senin hayalet kesin benim bütün yazilarimin altina degisik niclerle yazarsin ucuzsunuz degerli is adami kime göre degerli senin gibi yalakalarina degerli galiba bana degil ama kaliteli is yap degerli ol kalitesiz yaparsan elestirilirsin

ögertur adessa bunlar is adami

seninkiler ne üretti simdiye kadar söyle bakayim

ermeniymisim de benim haberim yokmus senin müslüman olmadigin kesin olsaydin iftira etmezdin sen olsa olsa vela havle, diyecegim donun yokki dinin olsun özürlü bu arkadas beyinden
türk is adamlarini elesstiriyormusum aydin dogan i bile elestiriyorum ben senin söylediklerini havada elestiririm ya bu insanin sifati yokki tüküreyim tükürsemde yagmur zanneder bu kansiz

Geändert von Falcon3535 (12.01.2009 um 12:20 Uhr).
Alt 13.01.2009, 08:41
Benutzerbild von haktanyana
haktanyana haktanyana ist offline
Neuer Benutzer

Daumen runter Dikkat

Arkadaslar bana inanin bu Falcon 3535 ermeni Kendisi PKK ya yardim topluyor dikkat edin.isi gücü Degerli Türk is adamlarini elestirmek.DIkKAT DIKKAT COK Teylikeli bir Ermeni.Bizim YÜCE VATANIMIZI Bölmek icin ellerinden gelenleri yapiyorlar Serefsiz PKK`li.Senin gibilerin aramizda isi yok anliyormusun yooooooooooooooooooooooooooook defooooooooooooooolll.
Alt 13.01.2009, 12:28
Falcon3535

Standard burada ne admin nede mod var ben demi küfür etsem :)

bana bak bana seninde senin gibi adamin arkadasi olan is adamininda taaaaaaaaaaaa ......
cik meydana da baba yigit sen sifatini gösterde erkekligini görelim belki biryerede bir gün karsilasiriz dünya kücük ozaman seni görmek isterim böyle konusa bilecekmisin kiminki 250 gr görecez alin su iti basimdan moderetörler yahu forumda bir kedi var onu kovala sana sen anca it gibi ürüyor sun.

lucesku demisti simdi yerini buldu ata sözü

köpekler istedi diye atlar ölmez

Geändert von Falcon3535 (14.01.2009 um 04:21 Uhr).
Alt 13.01.2009, 15:09
Benutzerbild von timeins
timeins timeins ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Burada isden anlayan da konusuyor, anlamayanda!!!!

Arkadaslar Pörs Holdingin yapdigi isi bir cok sirket yapiyor. Bir ev veya daire aliyorsun, onun üzerine Pörs bankada fazla para cikariyor ve sana o paraynan türkiyeden daire veriyor.

Mesela Kölden bir daire aliyorsun.
Hakiki degeri 80.000€
Pörs sana bunu 120.000€ satiyor ve bankadandan bu parayi aliyor.
aradaki karla sana türkiyeden bir daire veriyor.

Yani baya basit.
Benim Pörs ile alakam yok ama ben de Emlak ile ugrasdigi, icin bu isleri biliyorum.

Saygilarla
Timur
Alt 13.01.2009, 15:10
Benutzerbild von timeins
timeins timeins ist offline
Neuer Benutzer

Standard anlayan da konusuyor, anlamayanda!!!!

Burada isden anlayan da konusuyor, anlamayanda!!!!

Arkadaslar Pörs Holdingin yapdigi isi bir cok sirket yapiyor. Bir ev veya daire aliyorsun, onun üzerine Pörs bankada fazla para cikariyor ve sana o paraynan türkiyeden daire veriyor.

Mesela Kölden bir daire aliyorsun.
Hakiki degeri 80.000€
Pörs sana bunu 120.000€ satiyor ve bankadandan bu parayi aliyor.
aradaki karla sana türkiyeden bir daire veriyor.

Yani baya basit.
Benim Pörs ile alakam yok ama ben de Emlak ile ugrasdigi, icin bu isleri biliyorum.

Saygilarla
Timur
Alt 13.01.2009, 21:44
Benutzerbild von mafusius
mafusius mafusius ist offline
Benutzer

Standard haktanyana, sen bilmis ol

falcon3535 kati sürete ermeni deyildir, cünkü ispatini kendisi vermistir yine...
Ermeni olsa hiristiyan olurdu! Bunun asagida yazdiklari ancak yine bir islam-fanatik hastasina uyar!!!
Elinde gelse bicakliyacak seni,,, yanliz gaurun icadi bilgisayar iyiki bu imkani vermiyor...

miauvv-miauvvv,- mafusius
Alt 14.01.2009, 04:15
Falcon3535

Standard miyav

miyav miyavvvv miavuvvv
Alt 15.01.2009, 07:50
Benutzerbild von haktanyana
haktanyana haktanyana ist offline
Neuer Benutzer

Reden Selam FPS

Arkadaslar gercekler ortaya cikinca falcon Ermenisi cildiriyor.Eger delikanli isen telefon numarani acikla gör hangi ermeni annesi seni dogurmus.Sen bir ermenisin dangalak.Hic bosuna aglama günah cikarma degerli türk halki gördü senin bir ermeni parcasi oldugunu
Alt 15.01.2009, 15:02
Falcon3535

Standard evet vaybee liler

bu tür serefsiz leri tanimaniz icin yasar nuri prof un Allah ile aldatmak adli kitabini okuyun ki bu serefsizleri taniyin sizlere bir türk olarak da türkiyenin einsteini nediyor diye bir konu actim youtube de video lari var link olarak onuda oray yazmistim onu takip edin
Antwort