Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.12.2008, 23:19
Falcon3535

Ausrufezeichen PÖRS holding dikkat edelim!!!!

herkese merhaba bu aralar birde pörs holding cikti basimiza almanyada ev alana tr de bedava ben tr den geldigim icin sahtekarlik oldugunu düsünüyorum vatan projesiymis su anda reklami gene gecti holding diyor internet adresini aradim google.de koca holding ) internet adresi olmazmi
yok simdi yaparlarsa bilmem)) reklamlarda dikkatimi cekti türbanli bayanlari koymuslar dikkat gene bir din sömürüsü olmasin

düzeltiyorum

dini duygularimizi sömürmesinler

bana kalirsa bu holdingler zamaninda avrupadaki yasayanlardan topladiklari paralarla is yaptilar simdi kimseden para toplayamiyorlar herkes uyandi ne yapalim neyapalim diye düsünürlerken akillarina ya biz bunlardan paralarini baska türlü nasil aliriz onun hesabini yaptilar faiz yasak diyenler simdi %de bilmem kacla millete kredi veriyor bu ne uyanik lik anlamis degilim

Geändert von Falcon3535 (08.12.2008 um 14:50 Uhr).
Alt 15.12.2008, 11:56
FettsackBaby

Standard

Tabii ki bunlarin hepsi Sahtekar! Ticaret ve Ekonomide dallarinda kim kime ne hediye ediyormus ki?? Reklamlarinda diyollar ki: Almanyada Ev alana TRde birtane de ev bedava! Neerrrddddeeeee...!? Millet Sapsal ya sanki, sanki Almanya daki Evi ucuza alacak! o Almanyadaki evler cok pahaliya geliyor millete tabi, cünkü TRdeki evin fiyati da onun icinde. CallCentre'daki Türbanli bayanlar benim de dikkatimi cekmisti, ama profesyonel gibi gözükmediler bana. Daha cok 400€ üzerinde calisan ev hanimlarina benzettim ben onlari. Onlar mi bana ev vereceklermis yani? Püehehehe, güleyim yani. PÖRS Holding birden cikti piyasaya, ve birdende kayip olacak, görürsünüz
Hadi iyi günler...
Alt 26.12.2008, 21:27
Falcon3535

Standard poers holding yeni bilgiler

baska bir sitedeki üyeden uludag isimli üyeden Alýntý

Arkadaslarin siteleri
burdan
Email bombardinina tutabilirsiniz.
onlarin sitelerinde verdikleri email adresi
Alýntý

Bize Westring 2, 59014 adresde bulunan telefon sirketimiz üzerinden ulasabilirsiniz

Telefon: 0180 44 44 0 44
e-posta: info@poers-holding.de
adreste Hammdaki kesin uyduruktur.

eger dikkat ettiysen bu email calismiyor ve poers-holding.de domain registriert degil olmayan bir emaili niye bombaliyorsun?
zaten yimpas kombassan ve kapi kapi dolasip sakal birakip din maskesi altinda pkk ya para toplayanlardan uyanmamislari uyarmaya degmez. Böyleleri hic akillanmaz.

1. Türk TV'lerine bakmayin
2. Kapiya gelenlere Flughafenlerde Bitpazarlarinda para dilenenlere Para vermeyin

illaki yardim etmek istiyorsaniz gidin Türkiyede bir okula ögrencilere kalem defter alin

ayrica bu iki domain de yukardaki ismi gecen sayfaya yöneltiyor

kids-4-life.de
kids-4-life.com
iki domain de hollandaki bu siteye devam bagliyor
http://patrick.pruller.nl/pors/index2.php

De domainin arkasinda ise
Domaininhaber: Van der Horst Gruppe GmbH
Adresse: Königsallee 80
PLZ: 40212

bu Van der Horst Gruppe GmbH nin ne olduguna bakarsak eger
Van der Horst Gruppe GmbH
Königsallee 80
40212 Düsseldorf

Geschäftsführer
Gerard A. Van der Horst

AG Düsseldorf, HRB 51860
USt.-IdNr.: DE 222635674

Tel.: (+49) 211 863 9800
Fax: (+49) 211 869 3500

Ansprechpartner:
Gerard A. Van der Horst
E-mail: gruppe@vdhorst.com
Internet: www.vdhorst.com

karsimiza hollandali biri cikiyor
Alýntý

Unsere Kernkompetenz, Investment und Privatisierung von Immobilien, decken wir durch folgende Leistungen ab:

* Sorgfältige Auswahl der Objekte nach Rendite und Werthaltigkeit
* Ermittlung der für den Kunden passenden Immobilie
* Vollständige Abwicklung aller für den Erwerb notwendigen Formalitäten
* Integration in einen Vermögensaufbauplan

Wir verstehen uns als Full-Service-Unternehmen, das für sachwertorientierten Vermögensaufbau auf der Basis von Immobilien steht.Nach einer umfassenden Beratung erhält der Kunde ein auf seine Bedürfnisse zugeschnittenes Angebot und wird bis zur vollständigen Abwicklung von uns betreut.
http://www.vdhorst.com/unternehmen/fullservice/

artik hollandalilar da anladi bazilarinin iyi kazik yedigini

üc kagitcilara dikkat

Geändert von Falcon3535 (07.01.2009 um 11:31 Uhr).
Alt 26.12.2008, 22:23
Benutzerbild von haktanyana
haktanyana haktanyana ist offline
Neuer Benutzer

Standard Selam,

Sen Pörs holding den ne zarar gördün ,
gudurmus gibi elestiriyorsun.Bence Sen calismayan adamin tekisin bu kadar zamani nerden buluyorsun fazla canin sikiliyor galiba.Burasi Almanyanin göbegi kimse kimseyi ulu orta kandiramaz.Sen vatandasin avvukatligini birak ve kendine is bul.Utanmadan bir insanlari yönledirmeye calisiyorsun.Senin gibi Ekmek hirzizlerini yeri yok bu dünyada.holding olayan biri nasil Almanyanin ortasinda Ben bir Holding gim diye bilir Doktor bey.Önce düsün ondan sonra yaz.Arastir belgele ondan sonra yaz
Alt 26.12.2008, 22:27
Neuer Benutzer

Lächeln

Simdi diyecenki bunlari kesin kendileri yazmistir bundan eminim.Sundan`da eminim bu Holding sahibleri Senin gibi Ekmek düsmanlariyla ugrasmazlar.
Alt 27.12.2008, 18:08
Neuer Benutzer

Daumen runter Selam,

Arkadaslar ben Bu adami taniyorum kimsesi yok,Bu türk degil bir Ermeni evet yanlis duymadiniz Ermeni ve sürekli Türk Degerli is adamlarini Elestiriyor.Inanamassaniz girin sayfasina bakin.Türk bacilarimizi dahi elestiriyor Bu ADAMA Cok ama cok Dikkat edin.Senin gibi Ermenilerin aramizda isi yok defol git.Yok Türk TV izlemiyecekmissiz falan sanane.Ermeni TV mi izleyelim S.......R. Lütfen Bakin bir sayfasina sadece Türklerini ve Türk is adamlarini Elestiriyor,Hayata kösmüs gibi bir hali var.Cok Dikkat
Alt 29.12.2008, 15:38
xsolitaer

Reden

kauf eine pizza und bezahle zwei hahay
Alt 29.12.2008, 16:49
Benutzerbild von rhizome
rhizome rhizome ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

@haktanyana

Burda bir tek gocunan var, o da sensin. Anlasilan, senin dünyada ekonomide hic haberin yok. "Burasi Almanyanin göbegi kimse kimseyi ulu orta kandiramaz" diye yaziyorsun.
Uyan, uyan, kardesim. Almanya'da binlerce sahtekar "posta kutu" sirketleri (tabii ki cogu Alman sirketi) var, her allahin günü yüzbinlerce insani soyup sogan ediyorlar ve "yüce" Alman hükümeti bile bu durumla basa cikamiyor. Örnegin "Yimpas Deutschland" - bir hafta icerisinde yeryüzünde kayboldu ... kandirilan insanlarin Alman avukatlari yillardir dava sürdürüyorlar, bu güne kadar hala adalete ulasamadilar.
Cok sagolsun Falcon3535 arkadasimiz, bizi burda aydinlatiyor.
Hem fark etmez, ister Ermeni, ister Türk, ister Uzay'li olsun ... bir tek önemli olan bizlere yardimci olmasi.
Alt 30.12.2008, 15:22
Falcon3535

Standard

Zitat:
Zitat von haktanyana Beitrag anzeigen
Sen Pörs holding den ne zarar gördün ,
gudurmus gibi elestiriyorsun.Bence Sen calismayan adamin tekisin bu kadar zamani nerden buluyorsun fazla canin sikiliyor galiba.Burasi Almanyanin göbegi kimse kimseyi ulu orta kandiramaz.Sen vatandasin avvukatligini birak ve kendine is bul.Utanmadan bir insanlari yönledirmeye calisiyorsun.Senin gibi Ekmek hirzizlerini yeri yok bu dünyada.holding olayan biri nasil Almanyanin ortasinda Ben bir Holding gim diye bilir Doktor bey.Önce düsün ondan sonra yaz.Arastir belgele ondan sonra yaz
Zitat:
Zitat von haktanyana Beitrag anzeigen
Arkadaslar ben Bu adami taniyorum kimsesi yok,Bu türk degil bir Ermeni evet yanlis duymadiniz Ermeni ve sürekli Türk Degerli is adamlarini Elestiriyor.Inanamassaniz girin sayfasina bakin.Türk bacilarimizi dahi elestiriyor Bu ADAMA Cok ama cok Dikkat edin.Senin gibi Ermenilerin aramizda isi yok defol git.Yok Türk TV izlemiyecekmissiz falan sanane.Ermeni TV mi izleyelim S.......R. Lütfen Bakin bir sayfasina sadece Türklerini ve Türk is adamlarini Elestiriyor,Hayata kösmüs gibi bir hali var.Cok Dikkat

bana diyormus bu x solitar dur sidi hakkindan gelirim ben onun

Geändert von Falcon3535 (07.01.2009 um 15:51 Uhr).
Alt 30.12.2008, 19:07
xsolitaer

Standard

tabi ya benden bahsediyor.. hahaha
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche