Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 10.09.2015, 07:49
__KAAN__

Standard Ahmet Arif

Bunlar,
Engerekler ve çıyanlardır,
Bunlar,
Aşımıza, ekmeğimize
Göz koyanlardır,
Tanı bunları,
Tanı da büyü...
Alt 11.09.2015, 05:06
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Bu çatışmada,yaralayıp etkisiz hale geldiğini gördüğü halde ateş etmeye devam eden,özel time karşı çıkansivil bir kızın vurulduğunu biliyormusunuz.Sivil katilleri,şimdi tutup o da terörist di diyeceksiniz....Sahi kaç para aldın Akabe ve baş iblisini bu forumda savunmak için?Zırt pırt konuyu değiştirmeye çalışıyorsun.Sahi kaç para aldın?
O kizin askerler tarafindan vurulduguna dair bir kanit goster bana.

Para almadim yavru kurt, bir Turk olarak, Ataturk milliyetcisi olarak dusuncelerimi yaziyorum, bu dusunceler tum Turklerin dusunceleri.

Kac para aldin PKK'nin internet islerini yurutmek icin? Ben sadece bos zamanim olunca gelip kendi fikirlerimi yazip cikiyorum, sen ise var gucunle onlarca mesajla PKK'yi savunup TSK'yi elestiriyorsun
Alt 11.09.2015, 05:07
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kahrolsun Faşizm! Kahrolsum Emperyalizm ve onun yerli uşağı Akabe! Yaşasın halkların kardeşliği!
Kahrolsun PKK

Kahrolsun Kurt fasizmi

Kahrolsun bu ulkeyi ''kardesiz'' ayaklariyla uyutup Turklerin enselerine kursun sikanlara

Kahrolsun ambulans, polis araci yakip, memur kacirip sonra da ''devlet bize bakmiyiiiir'' diyen nankorlere

Kahrolsun Kurt milliyetciligine, sahte baris sozlerine

Kahrolsun PKK'lilara kasalarca elma, erzak, un, yag tasiyan sivil terorist sempatizanlarina
Alt 11.09.2015, 05:09
Erfahrener Benutzer

Standard

It urur kervan yurur. Allah'a cok sukur ki operasyonlar tam gaz devam ediyor. Turk ordusu, ikiyuzlu teroristleri 10'ar 20'ser ait olduklari cehenneme gonderiyor.

Hangi hukumet olursa olsun bu operasyonlarin devam etmesi dilegiyle. Amerika nasil dusmanlariyla acimasizca mucadele ettiyse, Turk askeri polisi de oyle etmeli. Eline tas alani, molotof alani, yuzunu kapatani alninin ortasindan ait oldugu yere gondermek yasal ve manevi bir zorunluluktur. Bu her ulkede boyle, mizmizlama.
Alt 11.09.2015, 05:45
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Benim varsayimim, 2013'de AKEPE Aktroller grubunu (6000 civari) insa etti. Sanal dünyada para karsiliginda AKEPE'nin kullugunu ve propagandasini yapan.
Bu bosphauros'ta ozamanlar dogdu.

Aradan iki sene gecti, Erdogan secimde kaybettigi icin savas cikardi, 400 vekil agzindan düsmedi. Sonra acili sehit babalarini karektersiz yapti, karisi : "sehit cocugunuzun tatli meyvesini sonra yiyeceksiniz" dedi,
erdogan "oh be iyisiniz" dedi "sehit ailesi oldunuz" dedi. Kimi sehit babaya dava acti, ceza kesti, kimi ne Alevi dedi.
Ne dese, bosporos gibi troller ve AKEPE'ye kulluk edenler hala alkisliyorlar.

Resmen ailece ve AKEPE'ce acili ailelerin yüzlerine tükürdüler, ve bu bosporus hala buralarda utanmadan rezil gibi dolasiyor.
AKP olmadan once PKK teror estiriyor muydu estirmiyor muydu?

AKP bahanesiyle Turkiye, Turk dusmanligi yapiyorsun.

PKK'yi savunmaktan utanmiyor musun kepaze?
Alt 11.09.2015, 14:34
__KAAN__

Standard Kahrolsun Faşizm ve onun yerli işbirlikçisi akabe!

Zitat:
Eğer fark ettiyseniz ey halklarımız,adamlar Akabe nin yaptıklarını örtbas etmek için özel çaba harcıyorlar...Bunlar makarna parasına onurunu,halkını vatanını satanlardır...Bunların yüzüne tükürmek insanlık görevidir....
Çabalarınız nafile yobazlar sürüsü,tarih sizin suratınıza tükürecek !
Makarnaya onurunu satan,şerefsizlik ünvanını boyunlarına asanlarda Kahrolsun !
Alt 12.09.2015, 09:23
__KAAN__

Standard 12 Elül;

12 Eylül askeri faşist cunta darbesini,35 yıl dönümünde lanetle kınıyorum.Gelinen aşamada iktidarda olan akabe zihniyetinin,türkiyede bir sivil darbe hazırlığı içinde olduğunuda buradan söylüyorum.
Kahrolsun 12 Eylül AFC !
Kahrolsun terörist akabe !
Kahrolsun Emperyalizm !
Kahrolsun onurunu makarnaya satanlar !
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche