Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.09.2014, 15:12
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Devletlerin en büyük basarisi,binbir cabayla kurdugu ev'i ve icindeki düzeni savunmaya calisan insanlarin isgalci islami veya devletler ordusu tarafindan sizlere terorist olarak algilatilmasidir:

Kobane'de, AKP destekli ISID'e karsi anneler direniyor,kadinalr direniyor... ve kanlarinin son damlasina kadar topraklarinda öleceklerini haykirdilar.

bosph-oruspu'cugum, bunu izledin mi?: https://www.youtube.com/watch?v=Xww8Snj_dY8

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Yok ISID'in eline gecmemek icin son kursunu kafasina sikmismis, yok kahramanca savasmismis. Onlarda nerede o yurek. Internette bir suru video var YPG/PKK'lilarin nasil tokatlandiginin. Gt korkusu boyle bir sey. Tabi alismislardi Turk ordusunun merhametinden yararlanip suistimal etmeye. Turkiye'nin PKK'lilara cok tolerans gostermesinden dolayi herkes(ozellikle sehit anneleri) Allah'a dua ediyordu PKK'nin belasinin verilmesi icin, simdi o bela veriliyor. Baska bir teror orgutu tarafindan.
Alt 29.09.2014, 15:56
___EZEL___

Standard uno

Senin de tavrini siddetle kiniyorum! Biraz toleransli olun, bu ne böyle? Tartışma adı altında hakaret furyası! Yazık !
Alt 29.09.2014, 16:14
Benutzerbild von schlumpf
schlumpf schlumpf ist offline
Neuer Benutzer

Daumen runter hayatin temel kurali....

neden türkiyeden yardim bekleniyor anlamis degilim... pkk kandilde yatacagina gitsin soydaslarina yardim etsin o da yetmedi irakdaki kürt pesmergeleri gitsin neden türkiye gidiyormus? 30 yildir askerimizi polisimize tas atan alcakca saldiranlara simdi birde yardimmi edecegiz? bence edilmesin birbirlerini yesinler oracikda... resimlerle duygu sömürüsüde yapmayin bizimde aglan türk annelimiz cok 30000 yaklasdi onlari paylasmama zorlama.
Alt 29.09.2014, 17:00
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

silahlar, silah üreticilerine kasa kasa para getiriyor. ölenlerde zaten müslümanlar oldukca neden devam etmesin?
Alt 29.09.2014, 18:10
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von schlumpf Beitrag anzeigen
neden türkiyeden yardim bekleniyor anlamis degilim... pkk kandilde yatacagina gitsin soydaslarina yardim etsin o da yetmedi irakdaki kürt pesmergeleri gitsin neden türkiye gidiyormus? 30 yildir askerimizi polisimize tas atan alcakca saldiranlara simdi birde yardimmi edecegiz? bence edilmesin birbirlerini yesinler oracikda... resimlerle duygu sömürüsüde yapmayin bizimde aglan türk annelimiz cok 30000 yaklasdi onlari paylasmama zorlama.
pesmergeler ve pkk erbilde isid'ten kactiklarini ne cabuk unuttun.

bu korkudan dolayi bütün dünyaya yardim edin diye yalvariyorlar.

onun icin büyük türkiyeden yardim istiyorlar.
Alt 29.09.2014, 21:24
___EZEL___

Standard Kendini kandirmak!

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen

Kimsenin yardim istedigini duymadim?Sadece Isid e yardimi kesin dediler diye biliyorum?Ayrica ünlü bir düsünürün söyledigi gibi"Gölge etme,baska ihsan istemez"
Madem hersey yerli yerinde,düsman gördüklerinizin yerinide biliyor,hatta zirt pirt kesif ucuslari yapiyorsunuz,neden komple imha hareketi düzenlemiyorsunuz?Bu palavralarla anca cahilleri kandirirlar!Isid kimsenin istedigini yapamadigindan bu tartismalar aslinda,becerileri yeterli degil.Katliami her sadist yapar,ama savas bir sanat ve yönetme isidir,bu ne Isid de nede türkiye ordusunda mevcut bir durum!Eger eski osmanli ordulari olmus olsaydi,durum degisik olurdu,Osmanlida savas kültürü var...!Fakat;sözüm ona,modern cumhuriyette bu yok!En yakin örnegi kibris;Orada ölen askerlerin büyük bir bölümünü düsman sanip,kendileri öldürüyor,Kendi gemilerini bile cikarma yapmaya hazir oldugunu bilmiyorlar?Kibristan sonra düzenli bir savas yürütmediginden,daha önce ki komutanlari da hain ilan edip,iceri attigindan,savas kapasitesi ve tecrübesi cok düsük bir ordu var ellerinde...EEE karsisindaki armut toplamiyor,tüm bitirme hamlelerinde fazlalasarak cogaliyor....Tam 30 yildan fazla ayni ya bitecek,ya bitecek palavralariyla kandirdilar,simdi ise teslim olmaktan baska sanslari yok!Iste Isid bunu icin degerli,bunun icin seytanin destekcileri,Kürtlere silah yardimi yapmayin diyor!Tüm planlari ellerinde patladi yazik!
Alt 29.09.2014, 21:56
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen

Anlamadigim birsey var?Pemerge kerkükte kalmali diyen benmiyim yoksa,Emperyalistler ve onun usaklarindan Türkiye mi?Kerkük Isid seytanlarinin eline mi gecti?Gülünc oluyorsunuz bazen,ee insan bazen uydurdugu yalana kendide inanrimis!
Alt 29.09.2014, 22:34
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

BM mülteci haklarindan habersiz insanin siyaset yapmasi, ve siyasi anlamda taraf olmasi da baska bi sorun.

Zitat:
Alt 29.09.2014, 22:39
___EZEL___

Standard Bilmiyordur!

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
BM mülteci haklarindan habersiz insanin siyaset yapmasi, ve siyasi anlamda taraf olmasi da baska bi sorun.
Onun gibi,milyonlarca insanda bilmiyor!Uluslararasi anlasma ne,O insanlarin ihtiyaclari nasil karsilanir,hic merak edip ögrenmezler!Dogal olarak onlari yönetenlerde,biz besliyoruz yalanini ortaya atar ve inandirirlar...Aci ama gercek!Iste türkiye halklari böyle!

Geändert von ___EZEL___ (29.09.2014 um 22:52 Uhr).
Alt 29.09.2014, 23:34
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
30 yildir p k kdan gencecik askerlerimiz öldürüldü. kesinlikle karsiyim askerlerimizin birde orda savasa katilmasina.
Antwort