Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.08.2014, 09:02
Pare

Standard

Man- Bey

Hey Allah razi olsun senden, bazilarinin yüregine su serptin.O Sahsiyetleri henüz tanimiyorum.Ask sehidinin
bir kac kez Profilini ziyaret ettim, vede Beyefendi birini simgeliyor Fotografi.
Tabiki sanal alem, alemlerin Kral Efemi .Hepsinin kafasinda noksanlik acisi almis basini gidiyor : D Iyi iyi yapiyorsun bence devam et, göz actirma bu ahlaksizlara.
Alt 26.08.2014, 09:07
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Pare Beitrag anzeigen
Man- Bey

Hey Allah razi olsun senden, bazilarinin yüregine su serptin.O Sahsiyetleri henüz tanimiyorum.Ask sehidinin
bir kac kez Profilini ziyaret ettim, vede Beyefendi birini simgeliyor Fotografi.
Tabiki sanal alem, alemlerin Kral Efemi .Hepsinin kafasinda noksanlik acisi almis basini gidiyor : D Iyi iyi yapiyorsun bence devam et, göz actirma bu ahlaksizlara.
Sagol Pare hanim,

profilde beyfendi görünüp sinsice kadinlari kandirmaya calisanlarin burada nasilda ana avrat küfür ettiklerini görüyorsundur.

malesef bu insanlar göründügü gibi olamiyorlar ve olduklari gibi görünmek istemiyorlar.
Alt 26.08.2014, 11:04
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen

Tipini siktigimin tipsizine bak hele..

Diyene bak diyene, bütün bayanlara asilan ve karsilik görmedigi zaman onlara iftira atan ve rezil etmeye calisan tipsiz fare suratli, kelini siktigimin namert cücesinine bakin hele

This is the point of no return! Komme lade jetzt Foto hoch und lass deinen Worten Taten folgen...

Yoksa hep benim böyle samaroglanim olursun ve seni burda tike tike rezil ederim...
Pare hanimin dedigi gibi senin gibi ahlaksizlara göz actirmayacagim.

senin gibi küfürbaz ve seviyesiz biri burada yeterince kadinlari hayal kirikligina ugratti ama bundan sonra yalanlarinla kimseyi kandiramayacaksin.
Alt 26.08.2014, 18:46
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

@guelkurusu
bir cok güzel nokta vurusu yapmissin.

ps. bende küfürlü ve seviyesiz yazan ask_sehidi a.k.a. bülenti kiniyorum.
Alt 27.08.2014, 15:53
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Tesekkürler. Sadece fikrimi söyledim.
Keske digerleride fikirlerini paylassaydilar.

Bülenti tanimiyorum, ama ask_sehidinin yazisini okudum. Konuya uyumsuz.

@Ask_Sehidi: Hast du die perfekte Frau bereits gefunden?
@Lara_: Da du ja die perfekte Frau "bist". Hat dich schon jemand gefunden? Oder bist du noch zu haben?
@manbee+Pare: Was ist mit euch?

Man_Bey, umarim o buldugun kisinin degerini bilirsin Ve umarim cok mutlu olursunuz.
Dogru insan ile, dogru seyleri yasamak kadar güzel birsey yok bu hayatta
bu arkadaslar yazmadigi icin ben bir toparlama yapayim.

asksehidi arayista ama küfür ettikce baska bayanlar hakkinda iftira attikca akli basinda bir kadinla tanismasi mümkün degildir.

lara hält sich für perfekt und das sagt schon sehr viel über sie aus. kein halbwegs intelligenter mann hält es länger als eine cola mit einer "sooo perfekten" aus

pare kenne ich nicht und mich würde auch interessieren wie es um sie steht.

und zum ende die wichtigste frage gülkurusu, hast du schon den richtigen gefunden oder soll er erst noch kommen?
Alt 27.08.2014, 16:02
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Was ist mit manbee? Er fehlt in deiner Zusammenfassung.

Zu deiner Frage am Ende habe ich eine Gegenfrage:
Warum willst du das wissen? Ich dachte du hättest schon die perfekte Frau? Oder doch nicht?
mit dieser antwort hast du meine frage schon beantwortet.

ich suche nicht und meine interesse ist auch kein hinweis darauf.

ich will euch nur helfen die richtigen zu finden und euch vor den falschen fernzuhalten.
Alt 27.08.2014, 18:53
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Cok kibarsin ask_sehidi. Sagol. Güzel yorumlamissin
Biri bana yazmisdi, burda iyi insanlarda var diye
Belki sen bu iyi insanlardansin
gülkurusu,

iyi insan dedigimde baskalarini düsünmüstüm.

asksehidi rumuzlu arkadas daha iki gün önce ana avrat küfür ettigini görmemissindir.

küfür eden ve baska bayanlara iftira atan kisilerden uzak durmani tavsiye ederim
Alt 27.08.2014, 22:58
Pare

Standard

guelkurusu,

Benim görüsümce " die perfekte Frau " kendine özgüveni olup, hayatin inisinin, cikisinin
üstesinden gelip, kendisi ile barisik, kisilik sahibi vede kutsaldir!

Man_Bey,

Senin bir cok görüsünü burada okuduklarimdan begendim.Bazi konulari cok tertipli vede
ana fikrine baglamisin.Ben kendince normal hayatini yasasan bir vatandisim..Bir coguna
göre malesef yenilememis bir lokmayim vede bogazlarinda kalmis bir balik kilcigi.
Burdaki bir cok erkegin cogu evli veyada hayat arkadaslari var, kendilerine bir ugras arayip
avutma pesindeler, yani dürüstlük kocaman bir sifir..Bir kac istisnadan haric, onlarda kendilerini
cok iyi ifade edip ne istediklerini biliyorlar ..Neyse lafin kisasi böyle..

" Güzellik nedirki, gecmis gibi bir tozdur, üfle gitsin "

Vslm!

Geändert von Pare (27.08.2014 um 23:03 Uhr).
Alt 28.08.2014, 09:10
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Pare Beitrag anzeigen
guelkurusu,

Benim görüsümce " die perfekte Frau " kendine özgüveni olup, hayatin inisinin, cikisinin
üstesinden gelip, kendisi ile barisik, kisilik sahibi vede kutsaldir!

Man_Bey,

Senin bir cok görüsünü burada okuduklarimdan begendim.Bazi konulari cok tertipli vede
ana fikrine baglamisin.Ben kendince normal hayatini yasasan bir vatandisim..Bir coguna
göre malesef yenilememis bir lokmayim vede bogazlarinda kalmis bir balik kilcigi.
Burdaki bir cok erkegin cogu evli veyada hayat arkadaslari var, kendilerine bir ugras arayip
avutma pesindeler, yani dürüstlük kocaman bir sifir..Bir kac istisnadan haric, onlarda kendilerini
cok iyi ifade edip ne istediklerini biliyorlar ..Neyse lafin kisasi böyle..

" Güzellik nedirki, gecmis gibi bir tozdur, üfle gitsin "

Vslm!
@gülkurusu
yazdiklarini silmissin. bu gül kurudu galiba

@pare
tesekkür ederim pare hanim. sizin dediklerinize katiliyorum,. asksehidi ve timey gibi zavalli erkekleri burada desifre ettikce onlar kolay kolay seviyeli kadinlari kandiramayacaklar.
Alt 29.08.2014, 06:45
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

@Man_Bey
@Ask_Sehidi

Bunu yazmak bana dusmez, araniza girmek istemiyordum ama burada bile ayni kufurlesmeleri gorunce yazmadan edemedim. Ikinizi de tanimiyorum ozelden muhabbetimiz yok, aranizdaki hikayeyi de bilmiyorum ama su kufurlesmeleri her yere tasimasaniz olgun adamlarsiniz. Almanya'daki Turkleri taniyalim diye girdik neler okuyoruz Genelde ikinizin de bilgili yorumlarini goruyordum forumlarda, bunlar ikinize de yakismiyor. Man_Bey sen de su fotograf konusunu kapatsan valla. Bazi seyler elbette affedilmemeli, hani ikinizden biri PKK sempatizani olsa, tecavuzu savunsa, sucluyu ovse, vatan haini vb. olsa neyse diyecegim de, ikinizden de boyle seyler okumadim. Hele ki politik goruslerden dolayi bu kadar kufurlesmenin ne kadar gereksiz oldugunun siz de farkindasinizdir. Sadece bir oneri.
Antwort