Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.09.2011, 14:30
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard MHP ve ÜLKÜCÜ HAREKET ÖLMÜSTE AGLAYANI YOK!

Burda izlemlerimi ifade etmek istiyorum. Ben bir CHP'li olarak AKP ve tayfasini parmagimda oynatarak ele güne karsi gülünc duruma düsürüyorum ve söylemlerinin icinin bos oldugunu dosta düsmana gösteriyorum. Cünkü CHP'nin ALTI OKUNDAN birisi de MILLIYETCILIKTIR. Milletinin ve devletinin cikarlarini ic ve dis düsmanlara karsi gerekirse cani pahasina bile olsa savunmaktir.
AMA burda bir MHP'linde partilerine ülkülerine olan saldirilara karsi yeter be dedigini okuyamiyorum. ALPASLAN TÜRKES'TEN sonra anlasilan DEVLET BAHCELI ile bu MILLIYETCI HAREKET bir arpa boyu yol almayi birak yerinde bile sayamaz ve geriye gider olmus. Bir zamanlar gögüsü kabarik gezen BOZKURTLAR ölmüste aglayanlari yok. BOZKURTLARIN ÖLÜMÜ diye bir roman vardi. Galiba bu olsa gerek. MILLIYETCI VE ÜLKÜCÜ HAREKETIN OZAN ARIF'I sözüm ona AKP'ye atifta bulunarak "ÜC AYDA BITIRMEZSEM ONLARI BEN NAMERDIM" diye galiba biraz büyük laf konustu..
Önceden MHP deyince dostta olsa düsmanda olsa daha dikkatli oluyordu. Dogru olsun ya da olmasin dogru bildikleri ülküleri icin malini ve canini gözünü kirpmadan veriyordu. Ama günün MHP'sinin yüzüne bile tükürsen sükür rahmet yagdi diyecek kadar kücülüyorlar.
Nerde sizin onurunuz? AKP sizi pacavraya birak PALYACOYA cevirdi. Onurunuz gururunuz yok mu? Sizde bir zamanlardiniz gelip gectiniz mi?

Geändert von Der_Levantiner (12.09.2011 um 17:20 Uhr).
Alt 14.09.2011, 12:33
Benutzerbild von TaylanSadi
TaylanSadi TaylanSadi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bu Levantiner arkadaş Provakatörlük yapıyor Ülkücü kesimi kışkırtıyor
"AKP yi parmağında oynattığını" söyleyen birisi hiç Ülkücülerden yardım beklermi ?
hem zaten kullandığı Levantiner isminide beğenmedim bu nasıl milliyetçi olmaktır?
Alt 14.09.2011, 17:33
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Kendi kendine bir seyler üretiyorsun. Ben MHP'lilerden yardim beklemiyorum.AKP'liler tükürsem boguluyorlar ben sadece AKP'ye kayan MHP'lileri MHP de kalanlarin ikna edip yuvalarina dönmesini istiyorum. Cünkü ne de olsa ayni ailenin mensuplari.Bugünkü CHP su an AKP'nin elinden tek basina iktidari alamaz. Gercekci olmak lazim ve buda bir gercek. MHP'de desen öyle. Merkez Sagin'da üzerine ölü topragi serilmis. O topragi da kazmayla e$en bir charismatik lider yok. Eh ne yapmak lazim? Gercekci ve isleyebilir stratejiler üretmek lazim. Romantik Devrimci, ben romantizimi sevdigim bir kadinla mum isiginda yemek yerken yasarim. Ama siyasette "ROMANTIZIME" yer yok. Sagduyu ve akliselimlik daha yeridir.. Ama anlasiliyor ki orasini da anlamamissin. Bende sevinmistim birisi de cevap yazipta o camianin acisindan olaylara isik tutuguna dair. Nerden biliyim, elinden is gelmeyen ama dilinden söz kesilmeyenlerden birisi buruya nane olacagini :-) Levantiner ismini sen begenmedin diye ismimi aha simdi degistiriyorum. ;-) Sen ATATÜRK'ÜN CHP'sinin ALTI OK'UNDA yer alan MILLIYETCILIGIN ne oldugunu bile bilmeyen kültür zavallisisin anlasilan :-D Levantiner isminin ne anlama geldigini ögrende gel. Bos konusup forumu bos yere doldurma. Eger konu hakkinde icerikli yazi yazmak istiyorsan yaz. Yoksa konu disi polemiklerinle insanlarin kafalarini ütüleme.
CHP liyim deyipde eski Ülkücüleri MHP ye davet edenide ilk defa görüyorum bu kadarına da pes yani Rahmetli Türkeş eski MHP lileri partiye davet etmiştide dönen pek olmamıştı,senin davetini MHP liler duysa hayra yorumlamazlar
Laf ebeliği parayla değil yaz yazabildiğin kadar kardeşim.
Romantik Devrimcide nerden çıktı anlayamadım? yoksa CHP liyim solcuyum ayaklarına yatıp Devrimciliğede ÇAĞ mı atlattın?
MHP den falan medet ummayı bırakda tuttuğun parti yaklaşık 60 senedir neden iktidar olamıyor ona kafa yor, kendinide burlarda heder etme senin partine oy kazandırmaz)
Alt 15.09.2011, 23:44
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Laf ebeligini yapan sensin Taylan. :-) O betonlasmis Stalin devrimcigilinin cizgizinde sen yürüyorsun ben degil. MHP'li diye akilli insanlar yok mu o camiada? 1 + 1 iki yaptigini cözemeyecek kadar beyin yoksunlari mi? Benim söylediklerim MHP'ninde isine geliyor. Ben solcu molcu degilim, dedim ya sagci da degilim. Kafani karistirmak istemiyorum ama beni hic bir cekmeceye sokamazsin. Survival of the fittest, güclünün yasayacagi anlamina gelmiyor. Vakit ve sartlara saglikli uyum saglayanin yasayacagi anlamina geliyor.

Hem su siralar vaktim varda yaziyorum. Vaktim olmazsa beni buralarda göremezsen o zaman bil ki bu defter benim icin kapanmistir.

Senin siyasi görüsün ne bakalim?
Ben sana şöyle hitap edeyim;Kemalist ve Ulusalcı arkadaş sen önce kavram kargaşalarından kurtul,ikincisi MHP ile igili yazına bir MHP li arkadaş cevap versin,baksana beyin yoksullarımı tabirini kullanmışsın.O Komünist Diktatörden hiç bahsetme nefret ederim.
Ben herhangi bir siyasi görüşün fkirlerine körü körüne bağlı değilimdir çünkü siyasi fikirler birer DOGMA değildir.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche