Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.08.2012, 14:37
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Dansözlüge de yalanciligi da gerek duymuyorum. Cünkü onda sizden daha iyisi yok. Gecen sene Diyarbakir'a gitmistim ve orda orda ki kamu görevlileriyla görüsmüstüm. Karsima bir sari sacli mavi gözlü etine dolgun birisi cikmisti. Bana ve yanimdaki kankama dedi ki, siz buralari degilsiniz, siz Corum'lumusunuz diye sordu? Hayir ben Ankara'liyim ve arkadasta Cankiri'lidir. Sen nerelisin diye sordum o da ben Corum-Osmancik'liyim dedi. Bana ve kankama cok güzel hizmet ettirdi ve hayatimda Diyarbakir'i da gezme firsati bulmustum. Sonra orda tanistigim baska görevli genc bir kadinla yemege cikmistim. laf lafi acmisti ve bana anlattiklari bu konuda da su oldu. Devlet ve hükümet sirf CHP'li belediyelere degil tüm muhalif belediyelere para yardimini kesiyor. Diyarbakir AB'den aldigi yardim paralariyla ve Osman Baydemir'in sahsi becerisiyle böyle güzel ve modern oldu demisti. Diyen kizda "Battal Gazi ve Kara Murat olarak bilinen bir aktörün yakini idi" Ordan biliyorum Azzi

Bizim Van-minitci Kasimpasali kabadayi galiba Amerikan gangsterden dayak yiyecek. Beyaz saray basina öyle gelisigüzel resim dagitmaz, inceden inceye bir mesaj yollar..
Kasimpasali'nin karizmasi ammada ciziliyor haaa
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg barack-obama-holding-bat-while-on-phone-turkey-prime-minister.jpg (45,1 KB, 3x aufgerufen)

Geändert von Der_Levantiner (02.08.2012 um 14:40 Uhr).
Alt 02.08.2012, 14:41
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Dansözlüge de yalanciligi da gerek duymuyorum. Cünkü onda sizden daha iyisi yok. Gecen sene Diyarbakir'a gitmistim ve orda orda ki kamu görevlileriyla görüsmüstüm. Karsima bir sari sacli mavi gözlü etine dolgun birisi cikmisti. Bana ve yanimdaki kankama dedi ki, siz buralari degilsiniz, siz Corum'lumusunuz diye sordu? Hayir ben Ankara'liyim ve arkadasta Cankiri'lidir. Sen nerelisin diye sordum o da ben Corum-Osmancik'liyim dedi. Bana ve kankama cok güzel hizmet ettirdi ve hayatimda Diyarbakir'i da gezme firsati bulmustum. Sonra orda tanistigim bir baska görevli bayan ile yemege cikmistim bana anlattiklari su oldu. Devlet ve hükümet sirf CHP'li belediyelere degil tüm muhalif belediyelere para yardimini kesiyor. Diyarbakir AB'den aldigi yardim paralariyla ve Osman Baydemir'in sahsi becerisiyle böyle güzel ve modern oldu demisti. Diyen kizda "Battal Gazi ve Kara Murat olarak bilinen bir aktörün yakini idi" Ordan biliyorum Azzi

Bizim Van-minitci Kasimpasali kabadayi galiba Amerikan gangsterden dayak yiyecek. Beyaz saray basina öyle gelisigüzel resim dagitmaz, inceden inceye bir mesaj yollar..
Kasimpasali'nin karizmasi ammada ciziliyor haaa
KESIN BUNA BENZER SEKILDE ANLATMISTIR.
o yalanlari artik kimse yutmuyor levos

Alt 02.08.2012, 14:47
Erfahrener Benutzer

Standard

Böyle anlatti Kiskanma Azzi! Hersey nasip kismet meselesi. Nasipsip dayak bile yenmez.

Köylü, motosikletli imamý istifa ettirdi

http://www.haber7.com/haber/20110703...fa-ettirdi.php
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 737420110703033232784.jpg (19,2 KB, 3x aufgerufen)
Alt 02.08.2012, 14:53
AzziToni

Standard

Zitat:
Böyle anlatti Kiskanma Azzi! Hersey nasip kismet meselesi. Nasipsip dayak bile yenmez.

Köylü, motosikletli imamý istifa ettirdi
haklisin cahil yobaz kemalistler bircok imami istifa ettirdi

Alt 02.08.2012, 14:59
Erfahrener Benutzer

Standard

Hayir CHP'nin meselesi dinle degil. Bilhasa inancli müslüman ya da hristiyan fark etmez inancli vatandaslarimiz ancak laiklik cercevesi icinde her dine ve mezhepe ayni mesafeyle bakan bir CHP'de dinlerinin ve inanclarinin korundugunu bilir
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg Türkiye.jpg (32,6 KB, 2x aufgerufen)
Alt 02.08.2012, 15:14
AzziToni

Standard

Zitat:
Hayir CHP'nin meselesi dinle degil. Bilhasa inancli müslüman ya da hristiyan fark etmez inancli vatandaslarimiz ancak laiklik cercevesi icinde her dine ve mezhepe ayni mesafeyle bakan bir CHP'de dinlerinin ve inanclarinin korundugunu bilir
CHP 1:

CHP 2:
Alt 02.08.2012, 15:26
Erfahrener Benutzer

Standard

Bana sorarsan Alevilik din degildir! Sünniligin de din olmadigi gibi! Alevilik adini Hz. Ali taraftari (Schia) olmaktan alan bir yoldur!
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg Emine erdogan mum.jpg (16,6 KB, 3x aufgerufen)

Geändert von Der_Levantiner (02.08.2012 um 15:30 Uhr).
Alt 02.08.2012, 15:33
AzziToni

Standard

simdide kafayi siyirdin.

Alt 02.08.2012, 15:34
Erfahrener Benutzer

Standard

Alt 02.08.2012, 15:36
AzziToni

Standard

beceriksiz, birak cocuk gibi resim eklemeyi. senin sorularin vardi. onlarin listesini yapta agzinin payini verreyim.

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche