Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.07.2019, 22:37
Benutzerbild von xGicikoglanx
xGicikoglanx xGicikoglanx ist offline
Benutzer

Standard 04.07.19 21.12

Sensizlik mi beni böylesine parcalara bölen.... Yoksa seni bulup da seninleyken senden olamamak mi? Beni binlerce bene bölen cok sey var. Ve sen o cok seylerden birisin. Senin yanlizligin, senin acilarin, senin (sevdalarin ve) senin kendin... Beni parcalara bölensin. Beni parcalara ayiransin. Parcalarimi alip götürensin. Sen benim bir parcamsin! Kahrolasi saatlerde bile zamanin durdugunu hissettim, sen olunca. Dakikalarca, saniyenin belki yetisemedigimiz anlarinda seni yasadim ben. Zamani durduran ben miydim, yoksa gelisinle beni okyanuslara sürükleyen sen miydin? Zamanlar karanlikti, zamanlar dardi, zamanlar durmustu, zamanlar seninleydi. Seni ucsuz bucaksiz yasadiklarimdi. Sonuna kadar gelmek istedim. Tutmadin elimden. Daha dogrusu zaten yoktun. Olman bile önemli degil. Ben zaten bir yerlerden sana gelmisim, seni bulmusum. Hayal olsa bile Senin gönlüne coktan girmisim bile rüyalarimda. Biliyorum sen gözlerimde ariyorsun kendini ama ben kalbindeyim gör artik gör. Kalbe girenin de göze gelme, geriye dönme istegi artik yok. Seni sana verdim. Seni sende yasiyorum artik. Benden kendini istesen de veremem.. Her sey zamaninda güzel ve zamaninda anlamli heleki ayni anda gelen Duygular. O ani kacirdiktan sonra Sevmenin bir anlami yok ki cünkü acilan defterler kapanir sevilirsin ama sevmeye basladiginda sevdirilmezsin. Belki de bütün tadlar ilk yudumda gizli. Ve bizse hep son demlerimizin, son yudumlarimizin güzel ve kalici olmasina calisiyoruz. Senden beni anlamani, bana bir seyler vermeni bekleyen biri degildim. Degilim. Senden bir seyler isteyen bir insan da degilim. Olamam da. Belki, belki bir seylerin istenmesini bekleyen bir insan olabilirim. Ancak bu kadar.. Sende buldugumu sen benim disimdaki yüzlerde aradin. Tüm bunlar gercegin ötesinde degildi ama bunlari düs kilan senden baskasi da degildi. Evet, sevgili... Sen artik benden oldun. Benden... Anliyor musun? Cikarip atmak istesem de yapamam bunu. Gücüm yetmez buna. Askima hic yetmez..... İnsanlarin olmadigi yerde bekliyorum.. .. Cünkü insanlarin son buldugu yerde basliyorum ben. Ve iste... Anla artik. Sen benim bir parcamsin! Ne zaman uyansam, yine sen, ne zaman uyusam rüyamda sen. Unuttugun bir sey var! Gün gectikce her sabah seni daha az düsünüyorum ve her yattigimda rüyamda seni daha bulanik görüyorum son askim! Bak zaman daraliyor ve ben senden hergün daha fazla kopuyorum, hergün bir gönül sayfan daha eksiliyor sana actigim kitabimda, son 7 sayfa kaldi senden, sadece 7 sayfa kaldi, her sayfasinda sen varsin, peki sen nerdesin? Evet, bir SAYFAN DAHA KOPTU BU SABAH, kaldi 7; iste hergün koparilan o sayfalar bitecek! (iste o iki gözyasi daha dökülecek bende, ve sana olan o hislerim ölecek!) Ben seni aklimin ucunda artik kücük bir ani, delicesine oynanan bir oyun diye hatirliyacagim, belki pek pisman olmayacagim bu oyunu oynadigma! Inan her gün ic cektigim günler, azaliyor, ve iste o son Sayfa koptugunda tekrar hayata sarilacagim, göreceksin!
Belki görmesende, kulaklarin daha az cinlayacak. Artik seni daha az aniyorum, ve iste o son yaprak koptugunda seni düsünen o deli, arkasini dönecek sana! Dünya böyle iste, yalan dolan, ben böyleyim iste su an, dogru olan ne kaldi icimde bilmiyorum, sokaktaki asiklari kiskanir oldum, YALANDAN´da olsa sevemezmiydin, YALANDAN´da olsa gözlerime bakipta canim diyemezmiydin? soruyorum sana iste, YALANDAN´da olsa sacimi oksayamazmiydin?
YALANDAN´da olsa karsima cikamazmiydin? Evet, utanmasam yalandan öpücük isteyecegim, utanmasam yalandan sana sarilmk isteyecegim! DAYANILMAZ OLDU SU AN HASRETIN!......
SU ISIKSIZ DÜNYAMA GÜNES OLAMAZMIYDIN? Evet, terk ettirdin kendini sonunda bana, pisman degilim, ama gez dolas bul benim kadar sevenini, bulabirsen mutlu ol bulamazsan görmek istemiyorum desemde, unuttum desemde, sirtimi cevirsemde "Geri Dön" Bak bir mecnun yarattin ama sana kizamiyorum, cogu zaman Volkandim kül oldum simdi, her gittim yerde gözyasi tasimaktan usandim, seversen baskasini anlarim canim!!
Söylemesende! Iste ben böyleyim iste, sevgine layik degilim belki! Ama inan Gönlümü avutmak icin degil, unutmak icin caba harciyorum,
son 7 gün kaldi, son 7 sayfan, kopmadan gel artik, gelme desemde cik artik karsima, yalanda olsa SEV* artik!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche