Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.12.2016, 08:09
Benutzerbild von T7
T7 T7 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Absender:
T7 [ Blocken aufheben ]

Betreff:
RE: RE: RE: RE: melek lara
Datum:
heute, 12:44

aileme ve arkadaslarima yag cekmekle beni elde edecegini düsünüyorsan yaniliyorsun.
forumda yazilarimi yayinlamakla ne elde edecgini düsünüyorsun? madem yayinliyorsun, kendi yazilarini silmeden yayinla istersen.

bunuda unutmadan, Hatce söyliyeyim, colayi evinde eksik etmesin

artik siz aranizda karar verirsiniz ne ikram edeceginizi

Hatce kIm onuda söyle???? herkes ögrensin...
Herseyi cok iyi biliyorsun ya sen bizleri aydinlat

seni siddetle kiniyorum lara. Copy paste yapmayi bile beceremiyorsun, hatce de kim? yazarken ellerin heyecandan cok mu titredi ?
Alt 22.12.2016, 14:57
Su_perisi

Reden Geldi yine MalBey

samaroglanina döndü kel kumam

Neden büyük yaziyorsun? Anladim, donun icindeki cok ufak, büyük yazarak durumu dengelemeye calisiyorsun, yazik

Zitat:
Zitat von T7 Beitrag anzeigen
Herseyi cok iyi biliyorsun ya sen bizleri aydinlat

seni siddetle kiniyorum lara. Copy paste yapmayi bile beceremiyorsun, hatce de kim? yazarken ellerin heyecandan cok mu titredi ?

Geändert von Su_perisi (22.12.2016 um 14:59 Uhr).
Alt 22.12.2016, 15:01
Su_perisi

Daumen hoch

bunlardan olsa olsa sogan irkegi olur,

seni ezelden kiskaniyor ondan geldi duramadi, onuru yok alismis boynuzlu gezmeye

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Adamlık cinsiyetle değil, şahsiyetle olur. Çünkü öyle kadınlar tanıdım ki bazı adamlardan daha delikanlı. Sen busun, bu kadarsın ve ben bunu zaten bildiğim için geçiştiriyorum. Ağzınla kuş tutsan onu uçururum, sana o kadar yokum.

Geändert von Su_perisi (22.12.2016 um 15:06 Uhr).
Alt 22.12.2016, 20:32
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von Su_perisi Beitrag anzeigen
sirf sana laf yetistirmek icin geceleri uyumuyor, suna yazip durma kendine baska bir meskuliyet bulsun, hayatinda bir haycan olur belki
''Bazen birisi geçer karşına, bir dünya şey anlatır ama söylediklerinden hiçbir şey anlamazsın; ta ki, onun sözleri arasında, diğer bütün söylediklerini aydınlatıveren basit bir sözcük yakalayana kadar.''/Maksim Gorki

Senin;ettiğimiz kavga esnasında kullandığın bir kelime olmasaydı,beni uyarmasaydı.Ben yazdığım aşk sözlerine başka şeyler ekleyecek,birinin gelip bana merhaba demesini bekleyecektim.Meğer,insanın değeri,ederi herşeyi kişiliksiz olmakta yatıyormuş.Kişilik sahibi,onurlu,başkasının emeğine göz koymayanların,aşk gibi bir şansı yokmuş.Meğer bu küçük dünya kadar, O'da bir yalan,bir yanılsamaymış.Şimdi geçmişte yazdıklarıma aval aval bakıyorum...Akıp giden zamanda,anladığım tek şey,O'na gerçekten değer verdim ve güvendim ve gerçektende aptal yerine koyulduğumdu...
Bundan sonra ben yazmıycam Lara ya ilişkin,onun yazmasının da bende sivrisinek etkisi var zaten....Benim göç zamanım başladı yine,veda ediyorum tüm alışkanlıklara zamanı gelince biliyorsun.Hoşçakal Nur !

Bir kaç gün daha buradayım,vaybee hikayelerimi yazıp silicem profilimi.....
Alt 22.12.2016, 23:36
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
samaroglanina döndü kel kumam

Neden büyük yaziyorsun? Anladim, donun icindeki cok ufak, büyük yazarak durumu dengelemeye calisiyorsun, yazik
Kalbimin dim dimi...ben ignoladim onu sende cevap verme gitsin baska yerde afkursun...
Alt 22.12.2016, 23:43
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sirf sana laf yetistirmek icin geceleri uyumuyor, suna yazip durma kendine baska bir meskuliyet bulsun, hayatinda bir haycan olur belki
Nur'um vasifsiz insan bunlar i$siz gücsüz sifatlarina tükür yarab $ükür diyen cinsten...hakaret et keyif alir,küfür et iltifat sayarlar...utanicak sifat arama yüz diye tasidiklari ,$eytanla$mis pi$kin bir surat
Alt 22.12.2016, 23:53
___EZEL___

Standard Oscar Wilde

Hayat o kadar lanet bir şey ki;
herkesin yanlış yaptığını doğru yaparsan,
yanlış yapmış sayılıyorsun!
Alt 22.12.2016, 23:54
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
''Bazen birisi geçer karşına, bir dünya şey anlatır ama söylediklerinden hiçbir şey anlamazsın; ta ki, onun sözleri arasında, diğer bütün söylediklerini aydınlatıveren basit bir sözcük yakalayana kadar.''/Maksim Gorki

Senin;ettiğimiz kavga esnasında kullandığın bir kelime olmasaydı,beni uyarmasaydı.Ben yazdığım aşk sözlerine başka şeyler ekleyecek,birinin gelip bana merhaba demesini bekleyecektim.Meğer,insanın değeri,ederi herşeyi kişiliksiz olmakta yatıyormuş.Kişilik sahibi,onurlu,başkasının emeğine göz koymayanların,aşk gibi bir şansı yokmuş.Meğer bu küçük dünya kadar, O'da bir yalan,bir yanılsamaymış.Şimdi geçmişte yazdıklarıma aval aval bakıyorum...Akıp giden zamanda,anladığım tek şey,O'na gerçekten değer verdim ve güvendim ve gerçektende aptal yerine koyulduğumdu...
Bundan sonra ben yazmıycam Lara ya ilişkin,onun yazmasının da bende sivrisinek etkisi var zaten....Benim göç zamanım başladı yine,veda ediyorum tüm alışkanlıklara zamanı gelince biliyorsun.Hoşçakal Nur !

Bir kaç gün daha buradayım,vaybee hikayelerimi yazıp silicem profilimi.....

DIRDIRCIMISIN NE KARIN AGRISISIN BILMIYORUM hangi cehennemdeysen cik ortaya $u teröristti ba$imizdan al götür...bu mal lara 'yi dirdirci saniyormu$.....benim lara disinda bir tek nikim yok olmadi da ...bir tek nikim var oda lara...dirdircida ben deyilim.....dirdirci seninki iyice paronayak olmus durumda beyin tamamiyle durmu$ zaten yoktu nasil diyeceksin...sende haklisin mümkünsü al $unu SKT olup gidin bir daha da geriye dönmeyin

Geändert von Lara__ (23.12.2016 um 00:09 Uhr).
Alt 23.12.2016, 00:04
___EZEL___

Standard Tecritteki adam/Nazım Hikmet Ran

Ve tıpkı o eski
acıklı hikâyelerdeki
yalnayak, karlı yollara düşmüş, yetim bir çocuk gibi bu yürek,
mavi gözleri ıslak
kırmızı, küçücük burnunu çekerek
senin bağrına sokulmak istiyor.
Yüzümü kızartmıyor benim
onun bu an
böyle zayıf
böyle hodbin
böyle sadece insan
oluşu.....
Alt 23.12.2016, 01:00
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Devleti tarikata,cemhata ,$eyhe,verirsen böyle olursun ,sen uyursan dahili seni icerden satacaklar limanlarin dahil her tarafin i$gal edilecek,yani diyorki birak bölücü terör ,etnik,mesep ,misah, bunlari birak Ne Mutlu Türküm diyen Bayraginin altinda topla milletini..Nutuk 'da yaziyor O güzel Adamin Mustafa Kemalin dediklerine burunlarini vura vura geliyorlar...

Forum forum dolasip mazlum edebiyati yapan pis teröristere firsat vermeyin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche