Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.09.2014, 09:15
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sana musluman degilsin diye kizmiyorum, adam olmadigin icin kiziyorum. Muslumanlara ve Islam'a ettigin kufurler icin de.

Merkel ne alaka, Merkel mi Erdogan'in banka hesaplarini kontrol ediyormus da ona soralim? http://onedio.com/haber/angela-merke...15-caps-363631

Turkiye'nin refah seviyesi 10 yil oncesine gore cok farkli. Ben bu ulkenin 10-15 yil onceki garibanligini gordum, simdiki halini de goruyorum. Erdogan'a karsi uyuz olanlar, onun banklari doldurdugu icin degil, musluman

Turkiye'de asgari ucret 775 TL degil, 890 TL. Her ne kadar cok gozukmese de, almanya'daki asgari ucreti de biliyorum, orada asgari ucretle zorlukla gecinen almanlarin durumunu da.

Turban vs. konusuna gelince, bazilari onurlari ve inanclari icin yasar. Buna saygi duyacaksin. O kisiye zorla basini actirip universiteye anca oyle aliyorsan, buna karsi savasmak ayda 900 TL yerine 3000 TL'ye calismaktan daha onurludur. Hersey para degil.
Alt 26.09.2014, 09:57
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Sana musluman degilsin diye kizmiyorum, adam olmadigin icin kiziyorum. Muslumanlara ve Islam'a ettigin kufurler icin de.

Merkel ne alaka, Merkel mi Erdogan'in banka hesaplarini kontrol ediyormus da ona soralim? http://onedio.com/haber/angela-merke...15-caps-363631

Turkiye'nin refah seviyesi 10 yil oncesine gore cok farkli. Ben bu ulkenin 10-15 yil onceki garibanligini gordum, simdiki halini de goruyorum. Erdogan'a karsi uyuz olanlar, onun banklari doldurdugu icin degil, musluman

Turkiye'de asgari ucret 775 TL degil, 890 TL. Her ne kadar cok gozukmese de, almanya'daki asgari ucreti de biliyorum, orada asgari ucretle zorlukla gecinen almanlarin durumunu da.

Turban vs. konusuna gelince, bazilari onurlari ve inanclari icin yasar. Buna saygi duyacaksin. O kisiye zorla basini actirip universiteye anca oyle aliyorsan, buna karsi savasmak ayda 900 TL yerine 3000 TL'ye calismaktan daha onurludur. Hersey para degil.

yapma abicim bee !
her$ey egitim dir @Bosphorus
Islam insan oglunu nereye getirdi ...belli ..
Alt 26.09.2014, 09:58
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Standard

ISLAM kötü bi bi Ideoloji dir
Alt 26.09.2014, 10:10
Erfahrener Benutzer

Standard

Islam degil de, sirf insanlar Islam'a inaniyor diye ondan derin nefret eden senin zihniyetin hastalikli. Insanlik icin kanser gibisiniz.
Alt 26.09.2014, 10:30
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

dogru Islama inanlara ...feci kiziyorum ...
Alt 26.09.2014, 10:33
Erfahrener Benutzer

Standard

Yuzlerine karsi 'kýz'. Yer mi? Yemez. Orada yoldan birini cevir ve yuzune karsi soyle. Delikanliligi bir sekilde ogretecegim sana.
Alt 26.09.2014, 10:42
Erfahrener Benutzer

Standard

Merkel'in Erdogan'in isvicre bankalarindaki hesabini bildigini soylemen gibi sacma, Suudi petrolu mu muslumanlari koruyormus? Tam tersine, Suudiler'in abd'ye destek vermesinden dolayi Ortadogu'da savaslar bitmiyor. abd ve S.Arabistan kanka.

Nasil bir egitim aldin len sen. Carpik carpik, kim yikadi senin beynini boyle.
Alt 27.09.2014, 02:18
Erfahrener Benutzer

Standard

Seni satin alabilecek parasi var. Avrupalilari, almanlari, amerikalilari da satin alacak paralari var. Aliyorlar da. Haz etmedigim ulke olsa da, paralariyla satin aliyorlar avrupalilari.
Alt 29.09.2014, 14:29
CakaBeyy

Standard

Madem sadece dinliyorlar, ise yaramiyorlar o zaman onlarin ülkelerine bol bol ajan yollamak lazim.
Antwort