Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.06.2009, 13:50
fos

Standard Ziyaretci saatleri disinda lütfen issirmayiniz

Doktor Kamil : Evet sayin Kaan, simdi size odanizi biraz anlatayim.Belirli sebeplerden dolayi tek kisilik bir odada kalacaksiniz.Hatta bu katta teksiniz. öhh öhhöö..diger hastalarin korkudan ölmelerine izin veremeyiz degil mi!...Bu ise uzaktan kumandaniz, bu da buzdolabiniz. Hemsireniz Ayfer de bu dügmeye basinca 3 dakika icerisinde yaninizda olacak.

Kaan: Ayfer mi..genc ve güzel mi?..öylesine sordum yani..yasliysa gelemez 3 dakikada...önlemimi alayim degil mi döktörcüm. Öhö ökaykk tükür..
Butler: ehi eh eh evet, ben de refakatci olarak kalacagim gerci ama..Kaan efendim hakli..
Doktor Kamil:Ayfer hemsire ve hademeler Maksut ve Korkut ta 3 dakika icerisinde buradalar merak etmeyiniz. Hayiflanmayiniz efendim. Zaten 3 gün
kadar EKG falan filan sonra yine satonuza dönebilirsiniz. Kalbiniz biraz yorulmus o kadar.
Butler: eh efendimiz 289 yasinda, daha genc yani...peki insallah düzelir...
Ding Dong
(( sayin Kaan Kanlican..ziyaretciniz var lütfen misafirhaneye ininiz ))
Kaan K.:Yahu misafirlerimi odamda agirlayamayacakmiyim yani ? Ne korkak bir millet yahu! Iyi ki bir issirip kanini emdik su ambülans soförünün..
Butler: Efendim, adam komada. Tam hastahane önünde hart diye issirdiniz cocugun boynunu. Kalpten gitti. Neyse ki ..tekrar reanimasyon edebildiler..
Bu travmayi hayatinda unutamayacaktir...
__Misafirhane___
Kaan K.: Bunlar mi benim misafirlerim? Gözüm görmesin! defolun *canim*
Nadia: Babacigim kovma bizi, verin elinizi öpeyim!
Kazim V: Babacigim ben ettim sen etme, ver öpeyim!heyecanlanma emi..
Kaan K: Vallaha karismam ilk torunum erkek olacak, ve ben yetistirecegim onu?? Vampirlik muessesini ve ecdadimin soyumun sogana cevrilmesini kabullenemem..
Nadia: ama Babacigim, ben islamiyeti sectim, oglunla torunumuzu iyi bir evlat olarak yetistirecegiz, vampir olarak degil..!! üh üü ühühü
Kaan K. : öp elimi kizi o zaman...!
Nadia tam elini öperken . Kaan K. kizin elini agzina dogru ceker ve HARTTT diye dislerini kizin eline gecirir. böylece vampirligini - Nadianin rahminde leblebi büyüklügündeki olmamis cocuguna gecirir ve onun bir vampir olarak dogmasina sebep olur.

Kaan K. isini bilen bir vampirdir. Ziyaretci saati bitmistir..haydi herkes evine..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche