Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.04.2017, 19:50
seyrangah_06

Standard Box Champion Ünsal Arik..Sein Kampfname ist „Der Boss“

Selam Ünsal kardes, seninle üc yere gitmek isterim. Birinci yer, senin memleketin Canakkale'ye orda sehitlerimizin aziz ruhuna bir Fatiha okuruz seninle. Anne tarafindan da dedemin iki kardesi orda sehit düsmüs! Artik oralar da bir nevi benim memleketim sayilir..

Sonra benim memleketim Ankara'ya, orda da Ulu Önder'imiz Atatürk'ün manevi huzurunda bulunurduk. Bir de Mekke'ye giderdik, Hac ya da Ümre yapardik ve kutsal topraklarda beraber namaz kilardik.

Aslinda dört yer, bir de seninle ringe girmek isterdim, kimse olmayacak, sen ben bir de Allah.. Orda seninle bir de sparing yapmak isterdim.

Sükrü Altay diye birisi sana kafa tutuyor. Schlag ihn mal auf die Bretter, die die Welt bedeuteten. O sana karsi 1 round dayanirsa, yatip kalkip senin vicdanina sükür etsin. Üflesen ucacak tipten.
Lüften yine ringlere dön, Türk Milletinin senin gibi örnek sporculara ihtiyaci var...

Stand up for the championnnn Ünsal, "The Boss", Aaarrriiikkkkkkk

“Ben sporcunun zeki, çevik ve ayný zamanda ahlaklýsýný severim!” (Mustafa Kemal Atatürk)

Geändert von seyrangah_06 (19.05.2017 um 21:59 Uhr).
Alt 04.05.2017, 19:39
seyrangah_06

Standard

Türklerin boks sporunda ki gururu "beyaz" Muhammed Ali, Ünsal Mukadder Arik, seni yine sampiyon olarak görmek istiyoruz patron. Yenilmez denen nagmaglup macar böksöre yenilgiyi sen tattirdin. Senin gibi bir böksör dünyaya bedel. Sükrü Altay Frauenliga'da boks ede dursun, o eline danteli alsin kis icin eldiven örsün, sen de bandajlarini bagla, eldivenlerini giy ve yapacagini yap patron. Ne Klitschko, ne Joshua bizim Ünsal Arik'imiz var... O, Mustafa Kemal'in Askeri!

Ünsal Arik Rap vs. Erdogan - Ben seni yok edecegim

Geändert von seyrangah_06 (04.05.2017 um 19:49 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche