Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 23.02.2017, 01:12
___OZAN___

Standard Hayır

Hitler almanyasında ki gibi Varlık vergisi koyup,bu vergiyide kendinden olmayanlardan alınmaması için HAYIR !
Alt 23.02.2017, 01:31
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Merhaba Cakabey,
Ben sahsen partici flan degilim fakat yigiti öldür hakkini yema diye bir kavram var.Bugün yeryüzünde korkusuz mustazaflarin yaninda olan haksizliga yüksek sesle karsi cikabilen, ideal olmasada,alternatifi olmayan tek bir lider vardir oda RT Erdogandir.Türkmilletinin bagrindan ciktigi icin gururluyuz.
Neden istenmiyor?
kemalistlerin 80 yilda Yapamadiklarini 10 yilda yapmis, Avuc acan degil veren el haline gelmis,Ölülerin hastanelerde rehin alindigi karneyle ilac alindigi bir durumdan , yurtdisindan tedaviye hasta gelen bir ülke olduk Türkiyenin onurunu yükseltmis.Emperyalistlere bizde variz diyerek 3yüz milyar $ bir payi emperyalistlerin kasasindan Türkiyeye aktarmis..Pek tabiiki durmamis.2023 hedefim var demis Dünya da 10 ci siraya yükselecegim demis.Islam ülkelerini bir cati altina toplamak icin bilhasa araplara cesaret vermis...DÜNYA 5 den Büyüktür diyerek domuzlar diktatoryasina karsi dünya insanligini uyanmaya tesvik etmis...Böyle bir lidere kimler HAYIR DER? Vatan millet sevdalillarimi? yoksa emperyalzmin usaklari, bizans kalintilarimi?

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
onlari biz kendimiz üretiyormusuz. Pkk eylem gerceklestirmiyormus, Erdogan talimat veriyormus ve sonra Pkknin üzerine yiktiriyormus. Darbe oyunmus, Erdogan kendi darbe cikarttirmis, Fetonun üzerine yikmis. siyonistlere ve dis güclere birsey demeyecekmisiz cünkü herseyin suclusu biz misiz hele Osmanli hic demeyecekmisiz cünkü Osmanli cok kötü bir devletmis, lafini bile etmemeliymisiz.

Geändert von turkogluturkiye (23.02.2017 um 01:34 Uhr).
Alt 23.02.2017, 01:44
___OZAN___

Standard .....

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
Merhaba Cakabey,
Ben sahsen partici flan degilim fakat yigiti öldür hakkini yema diye bir kavram var.Bugün yeryüzünde korkusuz mustazaflarin yaninda olan haksizliga yüksek sesle karsi cikabilen, ideal olmasada,alternatifi olmayan tek bir lider vardir oda RT Erdogandir.Türkmilletinin bagrindan ciktigi icin gururluyuz.
Neden istenmiyor?
kemalistlerin 80 yilda Yapamadiklarini 10 yilda yapmis, Avuc acan degil veren el haline gelmis,Ölülerin hastanelerde rehin alindigi karneyle ilac alindigi bir durumdan , yurtdisindan tedaviye hasta gelen bir ülke olduk Türkiyenin onurunu yükseltmis.Emperyalistlere bizde variz diyerek 3yüz milyar $ bir payi emperyalistlerin kasasindan Türkiyeye aktarmis..Pek tabiiki durmamis.2023 hedefim var demis Dünya da 10 ci siraya yükselecegim demis.Islam ülkelerini bir cati altina toplamak icin bilhasa araplara cesaret vermis...DÜNYA 5 den Büyüktür diyerek domuzlar diktatoryasina karsi dünya insanligini uyanmaya tesvik etmis...Böyle bir lidere kimler HAYIR DER? Vatan millet sevdalillarimi? yoksa emperyalzmin usaklari, bizans kalintilarimi?
Aslında cevap vermiyecektim ama yalan görünce dayanamıyorum.
Çökmekte olan bir ekonomiyi nasıl oluyor yere göğe sığdıramıyorsunuz?
Cari açıktan,alınan 360 milyar dolardan dış borcu olan bir ülke nerenin ve hangi payı kasaya aktarmış.
dolar 4 olmuş siz hala pişmiş kelle gibi yalanla uğraşıyorsunuz.
Evet arap İslam teröristlerini toplayıp besleyip büyüttüğü doğru.
Çocukların bile satıldığı köle pazarları açtığı doğru,sapık müslümanlara pedofil ilişki sunmak için.
Daha yakın zamanda SAPIK ENSAR VAKFI olayını savunacak kadar ahlaksızlaşan bir lideriniz var,buna evet diyen de sapıktır.
Daha bir hafta önce Nusaybine topyekün saldırıp imha hareketine başlamış bir Katil lidere kim Evet diyebilir,evet diyende katildir.
Yazacak çok şey var ama ben senin gibi yobazlarla uğraşmama kararı almışım.....
Alt 23.02.2017, 09:12
Erfahrener Benutzer

Standard

H
ost
pkk li oldugunu aciklayamiyacak kadar korkak daltos ahmak yalanci katil birini kale almam...ben konuya yazdim sana degil.Hadi simdi düs

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Aslında cevap vermiyecektim ama yalan görünce dayanamıyorum.
Çökmekte olan bir ekonomiyi nasıl oluyor yere göğe sığdıramıyorsunuz?
Cari açıktan,alınan 360 milyar dolardan dış borcu olan bir ülke nerenin ve hangi payı kasaya aktarmış.
dolar 4 olmuş siz hala pişmiş kelle gibi yalanla uğraşıyorsunuz.
Evet arap İslam teröristlerini toplayıp besleyip büyüttüğü doğru.
Çocukların bile satıldığı köle pazarları açtığı doğru,sapık müslümanlara pedofil ilişki sunmak için.
Daha yakın zamanda SAPIK ENSAR VAKFI olayını savunacak kadar ahlaksızlaşan bir lideriniz var,buna evet diyen de sapıktır.
Daha bir hafta önce Nusaybine topyekün saldırıp imha hareketine başlamış bir Katil lidere kim Evet diyebilir,evet diyende katildir.
Yazacak çok şey var ama ben senin gibi yobazlarla uğraşmama kararı almışım.....
Alt 23.02.2017, 09:37
___OZAN___

Standard Hayır

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
H
ost
pkk li oldugunu aciklayamiyacak kadar korkak daltos ahmak yalanci katil birini kale almam...ben konuya yazdim sana degil.Hadi simdi düs
Yobazların yalanlarla halkları kandırmasını engellemek için HAYIR !
Alt 23.02.2017, 10:16
___OZAN___

Standard Hayır

Her sıkıştıklarında,sen şucu öbürü bucu demelerini engellemek için HAYIR !
Alt 23.02.2017, 11:18
___OZAN___

Standard Hayır

Sıkışınca mezhep çelişkilerini ön plana çıkarıp,başkalaştırmaya çalıştıkları için HAYIR !
Alt 23.02.2017, 11:21
___OZAN___

Standard Hayır

Sıkışınca Kürtler boyun eğmediği için türk milliyetçisi,Türk milliyetçileri tarafından sıkıştırılınca kürtçü,her ikisi tarafından sıkışınca ümmetçi olarak,kıvırdıkça kıvıran bir anlayışa dur demek için HAYIR !
Alt 23.02.2017, 13:28
___OZAN___

Standard Hayır

Kara cahil olduğu için,Üniversite diplaması bile sahte olan hastalar,diktatörlük sevdasına soyunmasın diye HAYIR !
Alt 23.02.2017, 13:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Ücbes capulcu pkk linin kendilerini kürt halkinin yerine koymasi kadar trajik komok bir durum olamaz..zerre haklilik paylari olsaydi Kürtlerin%65 evetci olurmuydu?Türkiye ortalamasinin üzerinde evet diyen kürt halkinin akliyla dalga gecmeye kalkanlar mutlaka hak ettikleri cevabi nisanda alacaklar...bu yazim kapak olsun bir kenara yazin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche