Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.08.2014, 14:50
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Lan mutant kurbaga sana bir soru sordum asagida kahve ictigimi ve gazete okudugumu görsen ne yaparsin diye sordum?
Sen kim dayak atmak kim lan? Senin gibisini bes tanesini tek basima yemezsem ben zaten ölmüssm
Senin kaslarin Theo Waigl'a mi benziyor. Und boyunda bir 160 mi degil mi? Yani bir kahve tasse'nin icinde bogulacak kadarsin degil mi? Tükürsem bogulursun desem yalan olur ama bir kahve tassindan fazlasina da gerek yok...
Sen hic asagagi da kahve iciyormusun manbee? Ya da Saturn'a cikiyormusun? Ya da bilmedim?.....
Sen neymi$sin bee abi..)))
Alt 11.08.2014, 14:56
Ask_Sehidi

Standard

Ne oldugumu henüz daha ben kendim bile ögrenemedim. En iyisi hic merak etme, hic sorma!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Sen neymi$sin bee abi..)))
Alt 11.08.2014, 14:57
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Ne oldugumu henüz daha ben kendim bile ögrenemedim. En iyisi hic merat etme, hic sorma!
yok sormuyorum zaten,merak etigim falan da yok
Alt 11.08.2014, 19:40
Ask_Sehidi

Standard

Hastir lan ordan
Bak sen daha Adana'nin kadinlarina bile erkekligini borculusun..
Aligaycan'da sana nasipini vermisti :
Sen en iyi Conchita Wurst'ta sansini dene lan

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
sürekli manbee diyerek pesimde kosmanin nedenini simdi anladim. bosuna heveslenme erdal ben toplardan hoslanmiyorum.

top olan arkadaslar varsa özelden görüsün. burasi yeri degil!!!
Alt 11.08.2014, 20:00
Ask_Sehidi

Standard

Hahahahah Hihihihihihihihihihih, Hohohohohohohohohohhohoh, hay Allah'im ya, vallahi gülmekten nefesim tutuldu ve kipkirmizi kesildim.
Manchmal spiegele ich die Menschen und manchmal aber, wenn ich sie eines besseren belehren möchte halte ich ihnen eben diesen vor. Und in deinem Falle geschieht beides zugleich manbee.
Ich passe mich einfach deinem Niveau an. Ist das auch noch zu hoch für dich oder was

Ben lan ve hastir kelimelerini kullanmayim ama sen bayanlara ve karsi oldugun insanlara en agiza alinmayacak küfürleri et. Aurum hanimi gectim ama Rotzlöffel gibi terbiyeli, bilgili, ki 5 dil biliyordu kendisi, dindar ve muhafazakar birisine ettigin küfürleri unuttun mu? O küfürleri tekrarlamayacagim, cünkü lutilige kaciyor, ayni senin gibi ...
Ciddiyet lüften....
Seninle seviyeli bir sekilde kedinin fareyle oynadigi gibi oynamasini hazmedemidin ve altindan kalkamadin ve bastirdin küfürleri..
Rotzlöffel hanim basta olmak üzere, Aurum hanimdan, Benekalice hanimdan, Lara_ hanimdan ve aklima gelmeyen diger bayan üyelerden.. Aslinda hepsinden özür dile de senin bu konuda samimi oldugunu görüyüm...

Zitat:
erdal ailenle konusmuyorsun burada.

lütfen lan veya hastir kelimelerini kullanma.

bir gün cesaretini toplayip yanima gelirsen sana terbiyeni verecegim
Alt 11.08.2014, 20:16
Ask_Sehidi

Standard

Benim gibiler Kalecik gibi "en sagin" kalesi olan bir ilceyi CHP'ye kattilar ve "sola" kazandirdilar.. Benim gibiler Türkiye de ki insanlarin umududur, karanligin soguna karsi aydinlik sacan günesin sicakligidir..
Kork benden manbee! Korkun bizden ey cahiller, eyy cehalet...

Zitat:
erdal yine yalan ve iftira ile kivirmaya calisiyorsun.

burada sürekli küfür ettigini herkes görüyor. istedigin kadar dansözlük yap.

senin gibiler oldukca chpye düsman gerekmez. erdal senin gibiler chpnin en büyük düsmani ve bu basarisizliklarin sorumlusu

Geändert von Ask_Sehidi (11.08.2014 um 20:19 Uhr).
Alt 12.08.2014, 01:38
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard RIP >> Robin Williams

Danke Robin
du hast uns alle mit deinen Filmen bezaubert ..

Ruhe in Frieden

Alt 12.08.2014, 10:52
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln sakaaaaaa

biraz saka yapalim dedik ...
zaten tüm TR gergin ..

Alt 12.08.2014, 11:02
Ask_Sehidi

Standard

Heheh, aynen benim gibi ilkokul iki den terk birisi senin gibi tahsilli birisinin, neyin tahsilli oldugu mechul ama olsun, karsisinda ben ne yaparim?

Yazin bisiklet sürmek benim hobbim. Senin hobbilerin yok mu? Örnegin kitap okumakta benim hobbim ilk okul ikiden terk birisiyim. Malum, büyük ve renkli yazilar okumayi cok severim
Bana bu konuda yardimci olurmusun tahsilli?

Sen neyin tahsillini yaptin lan manbee?.. Söyle de gülüyüm, pardon biliyim

Geändert von Ask_Sehidi (12.08.2014 um 11:16 Uhr).
Alt 12.08.2014, 11:43
Ask_Sehidi

Standard

Senden hakaret isitigime göre dogru yolda oldugumu görüyorum. Yani senin gözünde cahilsem ne mutlu bana cünkü senin aydinligin benim icin bir dipsiz kuyunun gece vaktinde ki karanligi gibidir..

Kadinlarin gülmesini yasaklayan, el kol, ne varsa kesen bir aydinlikta benim isim olmaz. Hirsizlarin, arsizlarin, namusuzlarin, sahtekarkarlin övgüsü alsam zaten kendimle bir sorunum olurdu...

Geändert von Ask_Sehidi (12.08.2014 um 11:46 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche