Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 10.11.2017, 00:20
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Sen Lara'yi niye bu kadar kiskaniyorsun? Tahminlerimde dogrumuyum sen kadin misin? Ya da kancik misin?
Su kesin erkekligin yüz karasi bile olamazsin sen lan terane?

Kancik ve saz ekibi..)))))

insanligin yüz karasi bunlar ...

g.ötlerine sap bulamayinca insanlara iftira atarak yalan konusrak tatmin oluyorlar..
Alt 10.11.2017, 00:27
eMasculine

Daumen runter Acıların Kadını " LARA " ...mach doch mal die Beine breit

https://www.youtube.com/watch?v=NYXwJAkfSNg
Alt 10.11.2017, 16:04
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Zibidi Annanin hayat hikayesini Roman yapmi$sin soytari....merak etme sen yamalik yerine bile kullanilmazsin senin g.ötüne buradan kismet YOOKKKKK
Mertmis yigitmis bizim kancik, bana Telefonbuch'tan birinin adresini verdin, aradigimda altinda sicmisti herif, Bielefeld bana uzak orda bir parti ye gitmem dedim, lap Bielefeld'den bir adress geldi.

Wo ist Toni? Hat jemand den Toni gesehen, i_missed_you, Toni ahh ahh hahahaha
Alt 10.11.2017, 16:05
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Hamam oglani bu sözü ben kendisine itafen kullanmi$tim bu Mal da sana yazmi$...))))

ordan burdan surdan bir kac söz duyar kendini bir mok sanar haksiz da sayilmaz gerckten bir tam bir Mok pislik....

ben ignore captain sizde yapin sizler bunlara küfür yaptikca bunlar g.ötlerine ka$iyor ho$larina gidiyordur
Pfühühühühühühü
Alt 10.11.2017, 23:58
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Onun bunun yosmalarinin binisme yeri degil burasi

Defolun karanlik magaraniza sapiklar....Zerre kadar serefiniz olmadigini kabul ede ede halen buralarda sacmalamaya,yazmaya devam eden seref yoksunlari, degil insan hayvan bile olamaz...

Baska konu acin firildaklamanizi orda yapin...

Ben size diyecegimi demisim...Halen yaziyorsaniz demekki söylediklerimi kabul ediyorsunuz.

Geändert von YigitAdam (11.11.2017 um 00:02 Uhr).
Alt 11.11.2017, 15:55
Benutzerbild von IchbineinHolz
IchbineinHolz IchbineinHolz ist offline
Neuer Benutzer

Ausrufezeichen Psikoloji bilimleri acisindan oldukca sakincali ruh yapisi

@YigitAdam

Senin baska isin yok mu? Hayatini ne idügü belirsiz komplo teorileriyle kafa ütüleyen sitelerden yaptigin altintilari buraya kopyalamak ile mi gecireceksin? Veyahut bozuk Almanci-Türkcen ile ortaya sactigin hakaretler ile?

Git kendine bir kiz arkadasi filan yap, hayatina yeni bir boyut kazandir, siyril ve soyutla kendini bu tür bilim ve objektif bir bakis acisiyla yakindan uzaktan alakasi olmayan deli sacmasindan. Sen de kurtul biz de.

Veya ne bileyim terapi filan yap.

Saygilar

Holz

Geändert von IchbineinHolz (11.11.2017 um 15:59 Uhr).
Alt 12.11.2017, 01:57
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Merhaba Holz, Psikolog (!)

Benim baska isim olup olmadigi seni neden ilgilendirdi?Halbuki ortada ciddi iddialar koymusum,hemde benim ürettigim deyil gercek tarihi bilgilerden derlenmis paragraflar iddialar var ortada .Sen komplo teorisi demekle iddialari cürüttün demek:-)) vaybe....Sahsim hakkinda falcilik yapmaya calisacagina ortadaki iddialari neden cürütme cihetine gitmedin.Bilgin insan konularla ilgilenir.Yoksa sende dünya dönüyor diyenleri idam edenlerin zihniyetindemisin, diger küfürbaz bilge kemalistler gibi...Hani benim bilgim zayifmis psikolojim bozukmus zart zurt ,uzaktan görme üstün yetenegini konusturacgina(!) ortadaki güclü iddialari cürütme yolunu deneseseydin belkim birnebze kalem yaladigina kanatimiz gelirdi...müzakere kültüründen anlayan insan sahislan degil konuylan ilgilnir.halbuki sen benim isimle gücümle ilgileniyorsun:-)) birgün karsilasma nasip olursa benim isim olup olmadigini ögrenirsin.Merakini giderme adina sukadar bil ki,burda gece gündüz sanal kahramanlik eden küfürbaz kemalist ve sürüngen pkk capulcularden en az 15 -20 tanesi benim vergilerimle gecimini idame etmektedir.Neden o küfürbazlara gözlerin holz olduda ,küfürbazlara küfürlerini iade edene gözlerin görmeye basladi...Sizin gibi sazanlara Yari aydin diyorlar, fakat benim bilimsel terimime göre Para manyak,ceyrek aydinlar diyorum....Önyargilarini yenip varsa iddialari cürütecek bilgin buyur tartisalim.yoksa Prof hocalarinizi alin gelin..ben her platformda iddialarimi savunmaya hazirim
Fakat öyle ücbesyüz kelimeyle Basimiza bilgin kesilip aba altindan sopa gösterenlerinde karnimiz toktur..otip agizlarada ot tikamasini biliriz

Saygi, saygi degerlere.

Naber annasinin kizi..)))))

Allahin mali -senin tarih bilgine tüküreyim zibidi

Bu malin tarih anlayi$i "belgelerlegercektarih.com" bu mal buradan tarih ögreniyor..))))))))))

Tam bir kepazesin sefil ,beyin fukarasi...bir tikla tarih ögrenir bu zibidi...)))

sanirsiniz 300 yüze yakin tarih kitabi okumu$ su foto kopie yaptigi sayfanin yazarlarini bir arastirin hepisi ödüllü ilim ve bilim tarih adamlari..))))))))))))))))))))) sadece ödül olsa iyi üzerlerine doktora bile yapilmi$ ,görülmemis birsey genelde ölümlerinden sonra doktora yapilir bilim insanlarina...i$te böyle bir Gazeteden tarih ögreniyor bu sinek,bizleri tarih bilginle hayran kaldik ..))).....Allahin Mali

Geändert von Lara__ (12.11.2017 um 02:09 Uhr).
Alt 13.11.2017, 19:12
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Tüüühhhhhh senin meymentsiz sifatina kepazäääää

Zitat:
Sen ancak tükürmeyi bilirsin köprü alti kancigi
Tabiiki tükürüge ihtiyacin kalmadi..Denize girdinmi iki kova su aliyorsun...
Rezil .:-)

Naber annasinin kizi...))))

KIz yobaz aile dilinizden anlamiyorum...

Allah a$kina $u kozijn yazdigini biri bana tercüme etsin....annanin reklamini yaptigimdan süphem yokda anlamadim annan iki koca suylami temizleniyor??? senin gibi o cocugunu yetistiren annenin pisligini zem zem duyu bile temizlemez deyil deniz suyu....

eheh bacim tarihi bilgilerinden yoksul biraktin bizleri ...))))))) bt sitesi kopyalayacak yeni birseyler bulamadin mi..))))))))))))))))))))) zavalli zibidi seni..))

allah yobazi bt sitesinden belgelerle tarih ögreniyor...))))))))))))))))) site yazarlari dünya literaturunda dr yapmi$ sahislar, hepisi türk tarih ilim ve bilim uzmani..)))))))) Times gazetinin bir arastirmasina göre einsteindan önde yer aliyorlar hepisi 3 sirada...)))) ha gayret yobaz..)
Alt 14.11.2017, 00:31
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Cürütebilecek ne bilgi nede delil bulamiyacaklari icin, küfür ve hakaretlerle gerceklerin üzerini örteceklerini sanarlar...

https://www.youtube.com/watch?v=Kd8ZVfsqyeU

NOT: TARTISMA , MÜZAKERE KÜLTÜRÜ OLMAYAYANLAR KONULARIMDAN UZAK DURSUN....VARSA DARACIGNDA BILGISI OLAN BUYURSUNLAR BIZDE IFTIRA YALAN OLMAZ, SÖZLERIMIZ DELILLERE DAYANIR.BIZIM IDDIALARIMIZI CÜRÜTENLERE TSK ETMESINIDE BILIRIZ Özür dilemesinide .KÜFÜR HAKARET ETME GÜCÜNÜ KENDINDE GÖRENLEREDE BUYURUN GELIN SIKIYORSA HAKARETINIZI YÜZÜME YAPIN DIYORUM! AKSI HALDE BURDA HAKARET KÜFÜR EDEN ALCAK ÖDLEK SÜRÜNGENLERE YAPTIKLARI YAPACAKLARI HATTA ICLERINDEN GECIRDIKLERI KÜFÜRLERIDE BIN MISLINI YEDI SULALELERINE YAPIYORUM!..iade ettigimi bile bile yazan küfürbaz serefsizlerede diyecegimiz birsey yok.

senin allah belani versin pislik kafasini senmi tutuyordun ?annanin videolarina niye fotomontaj diyorsun zibidi? annaninkiler fotomontaj bunlar gercek ölemi hamamoglani
Alt 14.11.2017, 18:37
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Naber annasinin kizi...))))

KIz yobaz aile dilinizden anlamiyorum...

Allah a$kina $u kozijn yazdigini biri bana tercüme etsin....annanin reklamini yaptigimdan süphem yokda anlamadim annan iki koca suylami temizleniyor??? senin gibi o cocugunu yetistiren annenin pisligini zem zem duyu bile temizlemez deyil deniz suyu....

eheh bacim tarihi bilgilerinden yoksul biraktin bizleri ...))))))) bt sitesi kopyalayacak yeni birseyler bulamadin mi..))))))))))))))))))))) zavalli zibidi seni..))

allah yobazi bt sitesinden belgelerle tarih ögreniyor...))))))))))))))))) site yazarlari dünya literaturunda dr yapmi$ sahislar, hepisi türk tarih ilim ve bilim uzmani..)))))))) Times gazetinin bir arastirmasina göre einsteindan önde yer aliyorlar hepisi 3 sirada...)))) ha gayret yobaz..)
Bravo Lara, kendini cok güzel ifade ve durumu cok güzel izah ediyorsun. Güclü bir kalemsin. Atatürk'ün görmek istedigi nesilinin güclü bir bayan temsilcisisin.

Yalan yanlis Atatürk'e atilan iftiralari "hemcinsinin" yüzüne fena carpmissin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche