Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.07.2008, 17:14
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch ‘Devrim Arabaları’ filminin çekimleri başladı

Türkiye’nin ilk yerli otomobili “Devrim”i konu alan “Devrim Arabaları” filminin çekimlerine başlandı. 15 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında, Doğuş Power Center bünyesinde “Devrim Arabaları” sergisi açılacak...

İSTANBUL - Senaryosunu Murat Dişli ile birlikte yazan Tolga Örnek’in yönettiği film, “Devrim”i üretme görevini üstlenmiş 23 mühendisin inanç ve azim öyküsünü anlatıyor.

Filmde aralarında Taner Birsel, Halit Ergenç, Vahide Gördüm, Serhat Tutumluer, Ali Düşenkalkar, Selçuk Yöntem, Uğur Polat ve Altan Gördüm’ün yer aldığı sanatçılar rol alıyor. Filmde, dönemin Cumhurbaşkanı olan ve “Yerli üretim bir otomobil yapılmasını emreden” Cemal Gürsel’i Sait Genay canlandıracak türkische musik.

“Benzini bitti diye yolda kalan araba olarak” tarihe geçen “Devrim”in filmine, Doğuş Holding, Doğuş Otomotiv, Garanti Bankası ve Koç Allianz ana sponsor olarak katkıda bulunuyor.

Bir birlik ve başarı öyküsünü ele alan “Devrim Arabaları” filminin, 24 Ekim 2008’de vizyona girmesi öngörülüyor.

Bu arada, Doğuş Power Center bünyesinde de 15 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında “Devrim Arabaları” sergisi açılacak.
Alt 13.07.2008, 17:15
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch E Bu Bir Devrim :)

Yarım bırakılmış bir işin hatırlatılması için güzel bi çalışma olur. Belki yeniden yerli bir marka hatta aynı isimle üretime geçirilir.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche