Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 25.03.2018, 22:30
Benutzerbild von diettlayy
diettlayy diettlayy ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ja jetzt mal im ernst, glaubst du etwa. dass mich das ganze affentheater hier irgendwie juckt? glaubst du wirklich, dass ich mir irgendwas aus dir gemacht habe? selbst in dem moment, wo keine antwort auf meine sms kam, meinst du, ich hab danach gewartet? ich war im urlaub paar tage später und dann....habe ich viele cocktails getrunken und war viel schwimmen
Alt 25.03.2018, 23:54
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von diettlayy Beitrag anzeigen
ja jetzt mal im ernst, glaubst du etwa. dass mich das ganze affentheater hier irgendwie juckt? glaubst du wirklich, dass ich mir irgendwas aus dir gemacht habe? selbst in dem moment, wo keine antwort auf meine sms kam, meinst du, ich hab danach gewartet? ich war im urlaub paar tage später und dann....habe ich viele cocktails getrunken und war viel schwimmen
deshalb sagte ich doch win-win. wir haben beide spass gehabt.
Alt 26.03.2018, 22:05
Erfahrener Benutzer

Standard

naja, spass hatte ich nur ganz wenig, ich hab es nur gemacht, weil ich seit 5 jahren schon keinen mehr gedatet hatte, und ich wusste, es wird scheisse
Alt 27.03.2018, 03:16
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
naja, spass hatte ich nur ganz wenig, ich hab es nur gemacht, weil ich seit 5 jahren schon keinen mehr gedatet hatte, und ich wusste, es wird scheisse
also ich hatte sehr viel spass.
Alt 27.03.2018, 23:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
also ich hatte sehr viel spass.
ja, kann ich verstehen, bin ja auch ein tolles mädchen
Alt 28.03.2018, 09:51
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ja, kann ich verstehen, bin ja auch ein tolles mädchen
du warst ein mädchen. aktuell bist du eine MILF und in 10 jahren wirst du eine OMILF sein

Alt 28.03.2018, 21:49
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ja, weil du ein blödkopf bist, insan cicek getirir, spielkind, komdome auf den tisch tun, wat is dat denn, lustig oder was?

und wie hab ich reagiert?
Sanada Allah akil fikir versin,islah etsin, ne diim.

yaptin bir yanlis simdide burda kendi reklaminimi yapiyorsun?

sende de ne milge varmis ... bu pislikler hayvan ,cocuk ne bulurlarsa saldirirlar, hastalikli oluabilecekleri'demi aklina gelmedi..?

seni ayiplamiyorum, hakkinda kötü düsünmüyorum,aksine gercekten fazla iyi niyetli oldugunu düsünüyorum,bu sebebten bunun gibi pisklikler icin senin gibileri acikta yemdir,namus ahlak,allah dillerinden düsmez ,hepisinden yoksun olduklari icin,gercekte bu $erefsizlerin ne Allahi,ne dini ne imani olur,senin gibileride bunlar icin kafesde yemdir- ama yeter artik belirli bir yasa gelmissin biraz hatalarindan etrafta olan bitenden birsey ögren insan ömrü kisitli sürekli hata yaparak yasarsan ömrünü bosa harcamis olursun..

aslinda sen anne ve babanin cehaletinin bedeli ödüyorsun, senin cocuklarinda senin cehalteinin bedelini ödeyecek..bu tarih boyu böyle olmustur...

Geändert von Lara__ (28.03.2018 um 21:53 Uhr).
Alt 28.03.2018, 23:59
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Sanada Allah akil fikir versin,islah etsin, ne diim.

yaptin bir yanlis simdide burda kendi reklaminimi yapiyorsun?

sende de ne milge varmis ... bu pislikler hayvan ,cocuk ne bulurlarsa saldirirlar, hastalikli oluabilecekleri'demi aklina gelmedi..?

seni ayiplamiyorum, hakkinda kötü düsünmüyorum,aksine gercekten fazla iyi niyetli oldugunu düsünüyorum,bu sebebten bunun gibi pisklikler icin senin gibileri acikta yemdir,namus ahlak,allah dillerinden düsmez ,hepisinden yoksun olduklari icin,gercekte bu $erefsizlerin ne Allahi,ne dini ne imani olur,senin gibileride bunlar icin kafesde yemdir- ama yeter artik belirli bir yasa gelmissin biraz hatalarindan etrafta olan bitenden birsey ögren insan ömrü kisitli sürekli hata yaparak yasarsan ömrünü bosa harcamis olursun..

aslinda sen anne ve babanin cehaletinin bedeli ödüyorsun, senin cocuklarinda senin cehalteinin bedelini ödeyecek..bu tarih boyu böyle olmustur...
sen baska bayanlara karisacagina kendine bak. bir aynanin karsisina cik ve ne igrenc motor oldugunu gör.

erkeklerin gözünde orospuyum diyen orospu, inkar eden motordan degerlidir.
tülay sizde olmayan dürüstlükle yazdigi icin onu sindirmeye calismani herkes görüyor.

ikisinide taniyorum ve bunu rahatlikla diyebiliyorum 1000 tane lara 1 tane tülay olamaz.

bu ara tülayi yüceltmek istemiyorum cünkü tülayda berbat kari ama laranin yaninda tülay tertemiz prenses gibi kaliyor.

Alt 29.03.2018, 00:56
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
sen baska bayanlara karisacagina kendine bak. bir aynanin karsisina cik ve ne igrenc motor oldugunu gör.

erkeklerin gözünde orospuyum diyen orospu, inkar eden motordan degerlidir.
tülay sizde olmayan dürüstlükle yazdigi icin onu sindirmeye calismani herkes görüyor.

ikisinide taniyorum ve bunu rahatlikla diyebiliyorum 1000 tane lara 1 tane tülay olamaz.

bu ara tülayi yüceltmek istemiyorum cünkü tülayda berbat kari ama laranin yaninda tülay tertemiz prenses gibi kaliyor.

Dul kari hot diom , göt anlion.....su vaybee de senin eline su dökebilecek bir canli yoktur...dedigim gibi senin beynin fuhus yuvasi...tadinida almisin.. $eytanin kari hemcinslerine orosbu,motor gibi sözler atarak namuslu olunmuyor....tülay yazdiklarimla gelince üzerine düsünür yada düsünmez , bu onun kazanci....
makine mühendisiyle bulustugun gün anlatsana beni aramistin ....)))))

tülay en azindan yasadiginin arkasinda ve kimseye iftira atmiyor.....sen $eytan kari yemedigin pislik yok...söze gelince hemcinlerin rosbik, dulkarinin deyimiyle motor...bizim dul avrat namuslu..bir kadin olarak senin adina, ezik, zavalli,gördümcük ,bir hemcinsim oldugu icin ben utaniyorum allahin mali
Alt 29.03.2018, 01:05
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Dul kari hot diom , göt anlion.....su vaybee de senin eline su dökebilecek bir canli yoktur...dedigim gibi senin beynin fuhus yuvasi...tadinida almisin.. $eytanin kari hemcinslerine orosbu,motor gibi sözler atarak namuslu olunmuyor....tülay yazdiklarimla gelince üzerine düsünür yada düsünmez , bu onun kazanci....
makine mühendisiyle bulustugun gün anlatsana beni aramistin ya beni ....)))))

tülay en azindan yasadiginin arkasinda ve kimseye iftira atmiyor.....sen $eytan kari yemedigin pislik yok...söze gelince hemcinlerin rosbik, dulkarinin deyimiyle motor...bizim dul avrat namuslu..bir kadin olarak senin adina, ezik, zavalli,gördümcük ,bir hemcinsim oldugu icin ben utaniyorum allahin mali
kocana götüne tekmedigin günden beri hayatin burada gecmis taniman cok normal, telefon bile aciyorsun .))

ben zaten kendimi tülayla ölcmüyor...tülayi seninle ölcersem yine tülay senin yaninda tertemiz kaliyor....burada berbat pislik olan biri varsa oda sensin, tülay deyil...git kendine kuduz asisi yaptir sakinlesirsin...en azindan tülay fake yazmiyor sidikli
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche