Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.02.2015, 14:48
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Akasya Asıltürkmen tecavüzü: "Uğur Dündar'ı affetmiyorum"

Akasya Asıltürkmen tecavüzü yazdı, "Uğur Dündar'ı affetmiyorum" dedi

"GÜLŞEN YÜKSEL VE UĞUR DÜNDAR'A KIZGINIM"

Sırf haber değeri taşıdığım için, tüm yalvarışlarıma rağmen, üstünden aylar geçmiş olduğu halde ağzımdan zorla aldığı cümlelerle haber yapan Gülşen Yüksel, olayı ana haber bültenlerinde canlandırma çekmeye üşenmeden, yayınlanmış dizilerimden aldığı parçaları, bir takım saldırı görüntüleriyle kurgulayıp yayınlayan Uğur Dündar ve gibilerini nasıl affedeceğimi ise gerçekten bilmiyorum.

Çünkü tecazüzcünün sadece hasta olduğunu düşünüyorum. Bu gazeteci/haberci tayfasının ise kötü kalpli, hırslı ve merhametsiz oldukları ortada. Kırsalda cinsel saldırıya uğramış kadın/kızların kendini öldürmesi beklenir. Sebebini hiç düşündünüz mü? Sadece namus meselesi değil, hayır. O utancın ağırlığıyla yaşamayı kaldıramadıkları için. Hayır hayır!!! Kızın yaşadığı utancı demiyorum. Bildiklerini kaldıramayan toplumun utancı. Kız, onların utancına kurban verilir. Yorgan gitti, dava bitti! Göz önünde dolaşmasından iyidir. Her gün ona bakarak rahatsız olmaktan kurtulurlar. Vahşilik gibi görünen bu tepkiyi büyük ve daha medeni olduğunu sandığınız toplumlar da verir. Sadece biraz daha soğukkanlılıkla yaparlar. Gerçekten tecrit ederek.

bu zihniyete son vermek gerekir, tecavüzcüler kadar ugur dündar gibi kemalistlerin yaptigida kadina siddet.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche