Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.05.2015, 13:56
__KAAN__

Standard :)))

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
kürt olma ihtimalin var mı? genelde teror sozcusu hdp'yi sadece onlar destekliyor.

DEMİRTAŞ: APONUN HEYKELİNİ DİKECEĞİZ

https://www.youtube.com/watch?v=ANNbBoVClhc
Ben Asimile olmuş bir kürdüm,ama en azından insanım.Senin o ihtimalin bile yok,Tayyoşun Mit uzantısı Bos ....
Alt 01.06.2015, 04:44
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Ben Asimile olmuş bir kürdüm,ama en azından insanım.Senin o ihtimalin bile yok,Tayyoşun Mit uzantısı Bos ....
kürt oldugunu nereden bildim ama hahaha cunku baska kimse HDP'yi desteklemiyor.

Tayyip'i Türkler, kürtler, aleviler, cerkezler, egeliler, herkes destekler ama HDP terorizmini sadece kürtler destekliyor.

Turkiye'de yasamis kimseye kursun sikmamis bizler insan degiliz siz teroristler insansiniz evet ) terorist kurulari.
Alt 01.06.2015, 07:31
__KAAN__

Standard :)))

Zitat:
kürt oldugunu nereden bildim ama hahaha cunku baska kimse HDP'yi desteklemiyor.

Tayyip'i Türkler, kürtler, aleviler, cerkezler, egeliler, herkes destekler ama HDP terorizmini sadece kürtler destekliyor.

Turkiye'de yasamis kimseye kursun sikmamis bizler insan degiliz siz teroristler insansiniz evet ) terorist kurulari.
Tayyoşu desteklese desteklese,pedofil moruklar,hırsız imamlar ve din üzerinden rant elde eden din tacirleri destekler.Hiçbir alevi,altını çiziyorum hiçbir alevi tayyoşu desteklemez.Çünkü''Bizim köpekleriz bile haram yemez''Şiarı vardır.Aptal olmasan,suriyeden tutda,ta libyaya kadar arap yarım adası ve afrikada ortaya çıkmış tüm katil müslüman gruplarına tayyoş ve din bezirganlarının lojistik destek sağladığını görürsün,ama sen ve senin gibiler,bunları görmez,çünkü kan emecilik ruhunuzda var.Pedofil,hırsız,organ tacirleri ve kadın satıcılarının son zamanlarda hep müslüman olması hiç dikkatinizi çekmiyor mu sizin?Tayoş terörüde bitecek,bak geliyor halkın cocukları,akıttığınız kanda sizi boğmaya.İdama karşıyım ama,tayyoş asılsın diye imza toplarım bunu bil.....
Alt 01.06.2015, 15:38
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ne yaparlarsa yapsinlar, su ilerlemelere bakin:

Bu günleride görecekmisiz, sükürler olsun!

Çok yüksek hızlı tren Ankara - Konya seferine başladı
Hızı saatte 250 km'ye kadar ulaşan yüksek hızlı tren, yerini 320 km yapan çok yüksek hızlı trene bıraktı.
Haber Merkezi | 25.05.2015 - 13:59

http://www.ensonhaber.com/cok-yuksek...015-05-25.html
Alt 01.06.2015, 20:24
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Yüzde eli alsallar bile hayalleri havada kalacaktir

YÜZDE ELLI ALSALAR BILE HAYALLERI HAVADA KALACAKTIR

Müslüman Kürt Halkıda Uyandı Artık
Alt 01.06.2015, 23:22
__KAAN__

Standard Çin ata sözü

Filler kapışınca,çimler ayak altında ezilir.
''Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az gelir''Buda türk ata sözü.
Buda benim sözüm,kendinizi avutmak için aptalca şeyler paylaşmayın))
Alt 03.06.2015, 06:54
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tayyoşu desteklese desteklese,pedofil moruklar,hırsız imamlar ve din üzerinden rant elde eden din tacirleri destekler.Hiçbir alevi,altını çiziyorum hiçbir alevi tayyoşu desteklemez.Çünkü''Bizim köpekleriz bile haram yemez''Şiarı vardır.Aptal olmasan,suriyeden tutda,ta libyaya kadar arap yarım adası ve afrikada ortaya çıkmış tüm katil müslüman gruplarına tayyoş ve din bezirganlarının lojistik destek sağladığını görürsün,ama sen ve senin gibiler,bunları görmez,çünkü kan emecilik ruhunuzda var.Pedofil,hırsız,organ tacirleri ve kadın satıcılarının son zamanlarda hep müslüman olması hiç dikkatinizi çekmiyor mu sizin?Tayoş terörüde bitecek,bak geliyor halkın cocukları,akıttığınız kanda sizi boğmaya.İdama karşıyım ama,tayyoş asılsın diye imza toplarım bunu bil.....
Gec bu ayaklari. Turk milleti gelisimi gordu, 3 secimdir ust uste AKP'ye oy veriyor. Turkiye'nin gelisimini tek tek anlatmakla zamanimi kaybetmeyecegim nette ac oku. Gerizekali.

Anlamadigim sey su, bu projeleri o kadar cok elestirenler neden kopruleri, barajlari, santralleri, marmaray'i vs bu kadar cok kullaniyor madem haram malla yapildi, madem AKP yapti kullanmayin kardesim. Aleviler kurtler catir catir bu projeleri kullaniyor. Hem sikayetciler hem en onde kullaniyorlar. Nankorler. Su an bile PKK uyeleri daglarda gebertilmiyorsa AKP'ye sukredin Turk ordusunu 'cozum sureci' sacmaligiyla engelledigi icin.

Musul'u teroristler 1 gecede AKP yardimiyla degil korkak şii askerlerin yerlerini terketmesiyle aldi, ustelik askerler teroristlerden 6-7 kat daha fazlaydi. Turkiye'nin hicbir kuzey afrika ya da ortadogu bolgelerinde askeri yok, ahmak. Suriye de kendi beceriksizligini Turkiye uzerine yikmaya calisiyor.

Ben Tayyip sevdalisi degilim, senin HDP'yi Selo'yu fanatik sekilde destekledigin gibi kimseyi desteklemem ama: butun namussuz namus cinayetlerinin hep guneydogululardan cikmasi bir tesaduf mu?

Yengesiyle abisi olunce sirf bosta kalmasin ''TÖRE'' diyerek evlenenler, 3-4 kadinla nikah kiyanlarin hep kürt olmasi bir tesaduf mu?

PKK terorizmini bu ulkede sadece kürtlerin destekliyor olmasi tesaduf mu?

kürtlerin Suriye, Irak ve Iran'da da hic sevilmemesi bir tesaduf mu?

Cunku hep o ulkelerin topragina goz diktiniz. Vatan hainlerine bu ulkede yer yok, gidin Irak'ta yasayin madem 'kurdistan' diye tutturuyorsunuz ne isiniz var izmir'de istanbul'da. Yiginla geliyorsunuz yerlesmeye, ne oldu len kurdistan'iniza. Selo istanbul'dan disari cikmiyor, basi sıkısınca, evine hirsiz girince, got korkusu olunca Turk polisini ariyor yardim istiyor, Turk guvenligi tarafindan mitinglerde korunuyor, Turk ucaklariyla seyahat ediyor, Turk mali kullaniyor bir de Apo posteri acacagiz, kurdistan kurulacak diyorsunuz. Ne nankorsunuz boyle.
Alt 03.06.2015, 07:21
__KAAN__

Standard Sallantıdan bağlantı:))))

Zitat:
Gec bu ayaklari. Turk milleti gelisimi gordu, 3 secimdir ust uste AKP'ye oy veriyor. Turkiye'nin gelisimini tek tek anlatmakla zamanimi kaybetmeyecegim nette ac oku. Gerizekali.

Anlamadigim sey su, bu projeleri o kadar cok elestirenler neden kopruleri, barajlari, santralleri, marmaray'i vs bu kadar cok kullaniyor madem haram malla yapildi, madem AKP yapti kullanmayin kardesim. Aleviler kurtler catir catir bu projeleri kullaniyor. Hem sikayetciler hem en onde kullaniyorlar. Nankorler. Su an bile PKK uyeleri daglarda gebertilmiyorsa AKP'ye sukredin Turk ordusunu 'cozum sureci' sacmaligiyla engelledigi icin.

Musul'u teroristler 1 gecede AKP yardimiyla degil korkak şii askerlerin yerlerini terketmesiyle aldi, ustelik askerler teroristlerden 6-7 kat daha fazlaydi. Turkiye'nin hicbir kuzey afrika ya da ortadogu bolgelerinde askeri yok, ahmak. Suriye de kendi beceriksizligini Turkiye uzerine yikmaya calisiyor.

Ben Tayyip sevdalisi degilim, senin HDP'yi Selo'yu fanatik sekilde destekledigin gibi kimseyi desteklemem ama: butun namussuz namus cinayetlerinin hep guneydogululardan cikmasi bir tesaduf mu?

Yengesiyle abisi olunce sirf bosta kalmasin ''TÖRE'' diyerek evlenenler, 3-4 kadinla nikah kiyanlarin hep kürt olmasi bir tesaduf mu?

PKK terorizmini bu ulkede sadece kürtlerin destekliyor olmasi tesaduf mu?

kürtlerin Suriye, Irak ve Iran'da da hic sevilmemesi bir tesaduf mu?

Cunku hep o ulkelerin topragina goz diktiniz. Vatan hainlerine bu ulkede yer yok, gidin Irak'ta yasayin madem 'kurdistan' diye tutturuyorsunuz ne isiniz var izmir'de istanbul'da. Yiginla geliyorsunuz yerlesmeye, ne oldu len kurdistan'iniza. Selo istanbul'dan disari cikmiyor, basi sıkısınca, evine hirsiz girince, got korkusu olunca Turk polisini ariyor yardim istiyor, Turk guvenligi tarafindan mitinglerde korunuyor, Turk ucaklariyla seyahat ediyor, Turk mali kullaniyor bir de Apo posteri acacagiz, kurdistan kurulacak diyorsunuz. Ne nankorsunuz boyle.
Geçenlerde bir klip izledim,afganistanda aşırı sapık islamcılar,televizyon şeytan icadıdır diye kırıyorlar,ardındanda tüm diğer müslümanlar,ellerindeki telle video çekiyor,ayrıca fetvayı verende videoya kaydedip yuotube de yayınlıyor.Şimdi bir gerizekalınn Akepe li olduğunu nasıl ablarsınız?Herşeyden kaçıp,yol yaptık derse biri o kesin Akepe lidir.Bahsettiğin o kürtlerin,hepsinin eskiden beri islamcı partileri ayakta tutan olduklarını bilmiyorsan,sen gerşekten gerizekalısın?Hizbukontra elemanlarıda genelde kürt oluyor biliyormuydun?Senin gibi onurunu satançok yani.Ayrıca 6 yaşındaki çocuklala evliliği savunan kürtler mi,yoksa sapkın müslümanlar mı?Anlaşılan sapıklığınız,müslümanlığı saptırmanızdan olsa gerek..
Alt 03.06.2015, 08:26
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Geçenlerde bir klip izledim,afganistanda aşırı sapık islamcılar,televizyon şeytan icadıdır diye kırıyorlar,ardındanda tüm diğer müslümanlar,ellerindeki telle video çekiyor,ayrıca fetvayı verende videoya kaydedip yuotube de yayınlıyor.Şimdi bir gerizekalınn Akepe li olduğunu nasıl ablarsınız?Herşeyden kaçıp,yol yaptık derse biri o kesin Akepe lidir.Bahsettiğin o kürtlerin,hepsinin eskiden beri islamcı partileri ayakta tutan olduklarını bilmiyorsan,sen gerşekten gerizekalısın?Hizbukontra elemanlarıda genelde kürt oluyor biliyormuydun?Senin gibi onurunu satançok yani.Ayrıca 6 yaşındaki çocuklala evliliği savunan kürtler mi,yoksa sapkın müslümanlar mı?Anlaşılan sapıklığınız,müslümanlığı saptırmanızdan olsa gerek..
_EZEL_ kokusu aliyorum, her hafta profil degistirme sebebin vaybee'de sapikliklarinin sikayet almasindan dolayi mi?

Her ulkede insanlar hizmet gordukleri zaman o hizmeti saglayanlara oy verirler.

Konuyla alakali oldugundan, bir onceki mesajda siraladigim ve kürtlere ait olan 'geleneklere' cevap veremeyisini anliyorum.

Maho seni. AKP kürtlere ozerklik verse hemen gotlerine yapisirdiniz ama, degil mi? Eger bir HDP'li AKP'den nefret ediyorsa anlayin ki AKP dogru yoldadir! Maho. Barzo. Haysiyetsiz, kitapsiz. kürtlerin bazilari o kadar FASIST ve terorist ki, kendi irklarindan insanlara bile iskence etmeyi, kendi kadinlarini dovmeyi, ama onlardan 8-10 cocuk yapmayi, sirf farkli gorusten diye kendi milletini oldurmeyi ONUR sanarlar. Kobane olaylarinda guneydogu'da katlettikleri kürtler gibi. Nasil bir millet ise, kendini oldurmekten bile zevk aliyor. Sonra da ah anam vah anam devlet bize bakmiiiiiyyyy. Bu fasist kürtlerde ozellikle muslumanlara saldirmak vardir, cunku bunlar ya dinsizdir ya ZERDUST'tur. Bu yuzden ''muslumanlar soyle, muslumanlar boyle'' demen sasirmiyor beni.

kürtler neden bolgede hic sevilmiyor acaba?!? O degil de HDP'yi fanatikce savunmandan kürt oldugunu nasil anladim be )))
Alt 03.06.2015, 09:02
__KAAN__

Standard Bosphorus

Sen aptalmısın?Ben panoda zaten kim olduğuma ilşkin bir açıklama paylaştım.Ayrıca sana cevap verdim ama ne hikmetse,paylaşamadım.Ayrıca benim engellenen tek bir nickim var oda _Cenk_ eğer aptal değilsen anlarsın.Sizin gibi siyasetten bi haber,pragmatistler,meselenin özünü gölgelemek için,tartışmayı kişiselleştirmeye çalışır,sende bunu yapıyorsun.son 10 yılda 1.5 milyondan fazla müslüman,müslüman ülkelerde,müslmanlar tarafından katledilmiş.Her katliamın arkasındanda bunlar müslüman değil,islamiyet böyle değil savsatasını yutturmaya çalıştınız...Ben kürt politikacısı veya milliyete dayalı politika yapan biri değilim.Ateist olduğumu belkide burda onlarca kez paylaştım.Fakat senin gibi pedofil ve sapkın müslümanlar ne hikmetse kabullenmek istemedi?Ha birde müslümanlıkla bir bağlantın varsa,Akepe ne demek,birde neden ismi akepe acaba merak ettim)))))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche