Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.04.2015, 17:02
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen To Selina87

Zitat:
Zitat von selina87 Beitrag anzeigen
Warum viele Türken massiv psychische Störungen haben?

We don't know you, lady. If you know Turkish language, you should speak Turkish. The Turkish people are not bad people. You are wrong about it!!! Don't hide yourself please. Who are you?
Alt 27.04.2015, 18:27
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
Was mich immer wieder wundert, ist dass professionelle banu's & lara's mehr an das Wort timeraiser's & seyrangah's glauben, als an manbee's mit wahren Absichten.

Wie verdreht die Welt doch ist! - Ausgleichende Gerechtigkeit - oder exponentielle Dummheit?

Wahre Absichten? Die Antwort gibst du bereits mehrmals selber!

Zitat:
das liegt daran dass sie mich alle anhimmeln.

T9 ist wählerisch er nimmt nicht jede.

die sollten das ganze etwas sportlicher sehen. es ist wie mit den autos.

bevor ich ein auto kaufe probiere ich viele aus und mache probefahrten. dann weiss ich nämlich wie schlecht gebrauchtwagen, dicke autos, dünne autos, weinende autos, stalkende autos, klebende autos und andere billigmodelle sind.

so weiss T9 was für ein gutes model er aktuel fährt und schätzt dieses auch.
Zitat:
weshalb spricht die wut aus dir, lass doch jeden so leben wie er/sie will.

der eine liebt es wehselnde partner zu haben der andere will nur eine einzige.

der eine kann sich vor lauter angeboten nicht retten der andere sucht jahre lang und findet nichts.

anstatt jetzt die playboys anzugreifen solltest du dir überlegen woher diese agressionen kommen.

vergiss nicht der playboy kann nichts dafür dass er angehimmelt wird. vielleicht solltest du sauer auf die frauen sein die solche playboys anhimmeln
Da war noch dieser eine Beitrag von dir, wo du erzähltest, die Eine verarscht zu haben, bis sie merkte, dass du noch zwei andere Frauen im Gebraucht-Auto-Rennen hattest Wo ist der nochmal?

Zitat:
...
manchmal muss ich mir natürlich auch an die nase fassen und den jungs recht geben. alpha hab ich die freundin ausgespannt. timeraisers jegliche flirtversuche haben viel lieber mir geflirtet, dombilis prinzessin ist eine ex die mich angehimmelt hat.

ich sollte mehr verständniss aufbringen für die jungs. welcher kerl wäre da nicht sauer?[/size]
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr

Geändert von timeraiser (27.04.2015 um 18:35 Uhr).
Alt 27.04.2015, 20:10
selina87

Standard

Zitat:
danke selina.

ich dachte mir da wir beide nett sind könnten wir auch virtuelle freunde werden.
Bitte, wir können uns gerne weiterhin hier nett unterhalten
Alt 27.04.2015, 20:27
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen muhabbet tellalına hitaben;

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
ben naciyenin kendisi ile konustum. defalarca!! ve herseferinde, ayni seyleri söyledi. milleti rahatsiz ettigini, igrenc bir adam oldugunu, sülük gibi yapistigini, ve ne yaptiysa bir türlü senden kurtulamadigini.

senin kus beynin anlamiyor, ama naciye seni istemiyor sirf nihayet senden kurtulsun diye, milletten yardim istedi!! sürekli tehditlerinden, biktigi icin, senin yüzünden polise bile gitti!! ama sen inatci oldugun icin, vurdum duymaz kör ayvaz oldugun icin anlamiyorsun! daha kac insani tehdit etmek istiyorsun!! dünyada kim olursa olsun, senin gibi bir adami istemez!!

sen sevginin ne oldugunu bile bilmiyorsun! kadin senin yüzünden evden cikmaya korkuyor! defalarca tehdit, defalarca, seni vurcam, seni vurdurcam. ayni zamanda duygu sömürüsü! naciye anlatti, söyledigin hastahaneyi aramis, ve sen hasta degilmissin. hastayim diye birde milleti acindirmaya calisiyorsun kendini!

bir de kendi anlattigin yalanlara bi bak! BIKKINLIK GETIRDIN!!

Ben kendimi acındırmıyorum (!) öyle bir şeye ihtiyacım da olmadı (!). Bu arada 17 ağustos 2014 te intihar girişimim oldu, evet aramış hastaneyi ama adli vak'a olduğu için bilgi vermemişler gerizekalı Feyzade hanım (!)...Ve tam 40 gün sonra ulaşabildim kendisine elimde o hastanede 2 gün boyunca yattığıma dair. Ben bugün de belirttim gene de belirteyim o kuş beyninize girsin diye, kanıtsız delilsiz bir insnaı yüceltmem suçlamam da (!). N....nin ne anlattığı umurumda değil, eğer yalan söyleyen birisi tüm kimlik bilgilerini açıklar mı üstelik umuma açık bir yerde? (!) Gerizekalısınız anladık ama bu kadar da olmaz.
Alt 27.04.2015, 20:40
Erfahrener Benutzer

Zitat:
sen bana ölüm hastasi oldugunu, ve zaten ölecegini dedin!
hangi akli basinda insan kendini intihar etmeye kalkar! al iste, kendin ne oldugunu, kendi ellerinle yazdin.

senin ne dedigin umrumda degil, deli oldugun her yazindan belli. naciye, senin hastahanede olmadigini, ve sadece numara yaptigini söyledi. bu kadar basit. baska insanlara bile bulasman senin gercekten hasta oldugunu gösteriyor. ne yazikki, o söyledigin hastalik degil.
git dedavi ol. ve burdaki insanlari rahatsiz etme.
Değerli Manukyan teyze, ben Ankara diyorum siz '' my ass'im kara'' diyorsunuz (!) Kuşbeyninize sokun şunu 17 ağustos 2014 te intihar girişimim ve 19 ağustosta taburcu oldum. Ben akciğer kanseri olduğumu ise Ocak 2015 in ortasında öğrendim (!) Evet ben yediğimi de, içtiğimi de , ağzımdan çıkmış olanı da inkar etmem. Eğer öyle olsaydı, bugün '' harfi harfine, kelimesi kelimesine'' kendi yazdıklarımında içinde olduğu tüm konuşma kaydında oynama yapardım (!) Ama olduğu gibi yayınlamıştım sizin o olmayan vicdan yargınız bunu algılayamıyor değil mi? Deli bu arada '' yiğidin iyisine '' derler...Sizin yaptıklarınıza ise başka (!) şeyler diyorlar ama bilen biliyor anlayan da anladı üstelik. Ve şu an tedaviye başlasam tedavi şansı hala sürüyor ama ben kendim reddediyorum (!) Aklınız sıra bana laf söylüyorsunuz değil mi? Yazık. Hakim bile muhakeme ederken ( yargılama yaparken) at gözlüğü takıp sabit kararlar vermez. Her iki tarafı da dinler ona göre karar verir. Bu arada kkomik oluyorsunuz yapmayın.
Alt 27.04.2015, 20:41
Erfahrener Benutzer

Zitat:
banu sende hic bu kadar ikiyüzlülügü göstermeye utanmiyormusun?
sürekli, hastalar icin para topluyorum numarasi yaparsin, yok insanlari "kurtarmak" istersin. ama ulu ortada, bir adam masum bir bayani tehdit ettiginde onu destekliyorsun.

ne kadar igrenc bir insansin, tarif etmek icin kelime ulamiyorum.
Maumiyet mi? Bir daha düşünün (!) bir daha o embesil beyninizle...Lafıma dikkat edin bir daha düşünün bunu söylerken (!)...
Alt 27.04.2015, 20:46
Erfahrener Benutzer

Reden T9 orospuevladına hitaben;

Zitat:
feyzade bu hastalara niye yaziyorsun.

bunlara yazdikca kendilerini muhatap aldigini zannederler.

burada ilk boynuz taktigim erkekte degil sonda olmayacak. hepside böyle ortalikta agliyorlar.
Haass siktiirr ordan DEYYUS. Ba ba bagg kendini nimetten sanıyor göt Ulan İPNE, esas biz muhatap alıp yazmasak bir bok değilsin (!) PUŞT, manipülasyon mu yapıyorsun aklın sıra? Sendne ala boynuzlu mu var GAVAT ? Götü ayrı başı ayrı oynayan, hani tıpkı şu hacı yatmaz oyuncakları gibi olan sensin (!)...Siktiğiminin PİÇİ aklı sıra manipülasyon yapıyor
Alt 27.04.2015, 22:35
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Hakiki ruh hastası orospu çocuğuna hitaben;

şimdi Aşağıdan Itibaren Okursanız Kronolojik Olarak Forum Konularının Yayınlanışını Anlayacaksınız (!). Ruh Hastası Damgası Vurmaya çalışan, Kıvırmada üstüne Olmayan, şeref Ile Yakındna Alakası Olmayan Bir Orospuevladının, Sözüm Ona Başka Bir Rumuzu Kullanan Kişiyle ''aklı Sıra'' Akıl Oyunu Gerçekleştirmeye çalışmasıdır. üstteki Konuşma Kaydını Iyi Okursanız, Benim Yazışma Yaptığım Bayanın ( Orası Da Meçhul Tabii Bayan Olduğu) T9 Denen Ipneye Sözde (!) Ulaşamadığı Iddiası Var T9 Denen Orospuevladına (!). Fakat Işin Tuhaf Ve En önemlisi '' Götüyle'' Gülünecek Tarafı Ise, Bu Konuşmayı Yaptığım Bayan ( Artık Hangi çakalsa) T9 Ipnesinin Arkadaş Listesinde (!!!) çok Tuhaf Değil Mi? :d Sözüm Ona Bir Başkasının Ağzından Manipülasyon Yaptıracak , '' Manbee Vahşi Erkek, Iktidarlı Erkek, Işadamı ''....:d
Konuşma Kaydına Dikkat Edecek Olursanız, Yazışmayı Yaptığım Hanım Ile ( Hangi Orospu Veya Hangi Orospuçocuğu Olduğu Bilinmiyor Gerçi) Benimle Ilk Defa Diyalog Kurduğunu Anlarsınız. Ilk Defa Diyalog Kurduğu Bir Insana, özellikle De Bir Erkeğe ( özel) Sırrını Bölüşüyor (!) Vayy Anasını Sayın Seyirciler. Tam Cıa'ye Göre Bir Iş Bu. Akıl Tutulması, Manipülasyon, şerefsizlik, Yalan Herşey Var (!)...sen Ne Imişsin Be Manbee,t9, Kenan, Murat, Mükremin :d :d:d Ben Demiyorum Yazışmadaki Hanım Söylüyor '' Mükremin'i ''...vahşi Erkek Manbee
Alt 27.04.2015, 22:39
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Alphawolf-guel_pinari yazışma kaydı 25.04.2015

2 gün önce guel_pinari rumuzlu şahısa yazdığım mesajdır aşağıda okuyacağınız. Ve cevap ise ancak 2 gün sonra geldi.

> > Merhaba özür dilerim gerçek rumuzunuz nedir? Ve T9 arkadaşınız mı?
Alt 27.04.2015, 22:43
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Alphawolf-guel_pinari yazışma kaydı 27.04.2015

Kimden: guel_pinari [ Blokla ] Konu: RE: ... Tarih: bugün, 20:19 niye sordun?

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:20 Merak ettim sadece.

Kimden: guel_pinari [ Blokla ] Konu: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:20 sen kimsin?

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:23 Ben Engin Damarcı tanımazsınız hanımefendi. TheCount diye rumuzum vardı bundakindne önce. Esas siz kimsiniz öğrenebilir miyim?

Kimden: guel_pinari [ Blokla ] Konu: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:25 memnun oldum engin. benim ismim pinar. TheCount nikinide tanimiyorum. gerci henüz pek kimseyi tanimiyorum, cünkü henüz yeni üyeyim. sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin. sorun yok.

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:27 Bilmukabele Pınar hanım o memnuniyet bana ait. Elbette ilerleyen zamanlarda gerektiğinde sorarım. Umarım o anlarda cevap verirsiniz kaale alarak? Rahatsız ettiğim için de özür dilerim ayrıca.

Kimden: guel_pinari [ Blokla ] Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:29 rica ederim engin bey. rahatsiz ettmediniz,

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:32 Peki Pınar hanım... Ama ben nezaketen değil, laf olsun torba dolsun diye de değil, içimden geçen samimi düşüncem bu olduğu için özür dilemiştim. Bu hayatta ikiyüzlülüğü, çok bağışlayın '' ruh orospuluğunu'' sevemedim gitti. Anlayacağınız ben de herşey net ve aşikar.

Kimden: guel_pinari [ Blokla ] Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:34 peki engin bey, cok dürüst, ve kibar bir bey efendiye benziyorsunuz. o yüzden size karsi dürüst olmak istiyorum. ama önceden benim size bir sualim olacak. siz T9u taniyormusunuz?

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:37 Bir şeye benzemek çok farklı, bir şeyin ta kendisi olmak çok farklıdır Pınar hanım (!). Hayır tanımıyorum kendisini, çok iyi bir iyi aile evladı olduğuna dair rivayetler ( söylentler) var, yakışıklı, güçlü, nüfuz sahibi bir işadamıymış kendisi. Siz nedne sordunuz peki bu soruyu? Dürüstçe cevaplar mısınız?

Kimden: Alphawolf Konu: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... Tarih: bugün, 20:45 Sustunuz hayırdır Pınar hanım ? Ben bildiğim kadarıyla cevapladım sorunuzu siz de benim sorumu cevaplar mısınız lütfen?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche