Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.05.2014, 00:11
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Batinin kompleksli cocuklarinin dilinde doladigi sözler.Evrim devrim, cagdas, yoldas, sosyalizm kapitalizm, zart zurt... Milleti 1 asir bu laflarla uyutanlar 80 yilda bir WC kagitinin bile bulusuna imza atamadilar.Kapitalizm düsmani görünüp kapitalizmin öncü kuvvetleri gibi calistilar.
Sözün özü 80 yilda yapilamiyanlari, 10 yilda yarim islamcilar yapti
Siyonistlere ABD ye cobanlik etmeyen bir Türkiye var

Ideal olmasada gelecege ümit veriyorlar.
Buyüzden müstemleke ruhlu zavalillar kuduruyor.
Alt 07.05.2014, 00:36
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Aptallik baki degil sanirdim,meger örümcek beyinlilerde baki imis?
Bir insanin;yazmasindan,konusmasindan ve tavrindan,o kisinin psikolojisini anlayabilirsiniz?
Islamci rasizm diye bir kavram doguyor artik,bir önceki asirda alman hegomanyasi altindaki Türk burjivasi,gördügü büyük dünya rüyasini,islamci sahtekarlar araciligiyla sürdürüyor....
Size arastirmaniz icin bir örnek;Amerika herhangi bir ülkeye müdahale ettiginde(ki özellikle türki cumhuriyetlerinde)mutlaka su üc kuvvet orda var;1 soroz,2 Gülen okullari,3 CIA ...
Bu organizasyonla kemirmeye baslayip,sonrada istedigi gibi degisiklik yapiyor....
Söyledim ama yine söyliycem,cünkü basma kalip zihniyetler hala anlamamis?Su ana kadar Israil le en cok ticari anlasma yapanlar bu islamci hükümet....
Söyledim ama yine söyliycem;Cumhuriyet tarihinden beri yapilan tüm yolsuzluklarin,3 mislini bu islamci rasistler gerceklestirmistir....
Donuna kadar soyulmus bir toplumun, tuvalet kagidi örnegi vermesi normal....
Sen körsen,sana gösterecek birsey yok bence,üc maymun heykelini al,aksama kadar onlarla calisma yürüt...
Sözde abd ye ve israile cobanlik yapmiyorlarmis?Günün fikrasi olabilir bu bence,Irak savsinda,amerika bombardiman ucaklarini nerden kaldirdi?
Füze savunma sistemlerini nerde kuruyor?Kimin askerinin kafasina cuval gecirdiler?
Irak savasinda Türkiye ne kadar para aldi amerikadan?
Siz anca iki üc cocugu kandirirsiniz!Sirtini amerikaya vermeyen hicbir hükümet türkiyede iktidarda kalamaz....
Alt 07.05.2014, 01:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Aptallik baki degil sanirdim,meger örümcek beyinlilerde baki imis?
Bir insanin;yazmasindan,konusmasindan ve tavrindan,o kisinin psikolojisini anlayabilirsiniz?
Islamci rasizm diye bir kavram doguyor artik,bir önceki asirda alman hegomanyasi altindaki Türk burjivasi,gördügü büyük dünya rüyasini,islamci sahtekarlar araciligiyla sürdürüyor....
Size arastirmaniz icin bir örnek;Amerika herhangi bir ülkeye müdahale ettiginde(ki özellikle türki cumhuriyetlerinde)mutlaka su üc kuvvet orda var;1 soroz,2 Gülen okullari,3 CIA ...
Bu organizasyonla kemirmeye baslayip,sonrada istedigi gibi degisiklik yapiyor....
Söyledim ama yine söyliycem,cünkü basma kalip zihniyetler hala anlamamis?Su ana kadar Israil le en cok ticari anlasma yapanlar bu islamci hükümet....
Söyledim ama yine söyliycem;Cumhuriyet tarihinden beri yapilan tüm yolsuzluklarin,3 mislini bu islamci rasistler gerceklestirmistir....
Donuna kadar soyulmus bir toplumun, tuvalet kagidi örnegi vermesi normal....
Sen körsen,sana gösterecek birsey yok bence,üc maymun heykelini al,aksama kadar onlarla calisma yürüt...
Sözde abd ye ve israile cobanlik yapmiyorlarmis?Günün fikrasi olabilir bu bence,Irak savsinda,amerika bombardiman ucaklarini nerden kaldirdi?
Füze savunma sistemlerini nerde kuruyor?Kimin askerinin kafasina cuval gecirdiler?
Irak savasinda Türkiye ne kadar para aldi amerikadan?
Siz anca iki üc cocugu kandirirsiniz!Sirtini amerikaya vermeyen hicbir hükümet türkiyede iktidarda kalamaz....
Neden kacamak oynuyorsun be zavali

Yaran varmis ki üzerine alindin

Ben hicbir hükümeti savunmuyorum

Ben hicbir beseri ideolojinin hovardaligini yapmiyorum

Sadece realiteden bahs ettim

Bu sisteminde bu sistemi kuranlarlarida elestiririm hatalarini aslanlar gibi yazarim.

Bu demek degildir ki , dogru yapilanlari ketm edecegim

Mevcut Hükümet kemalist sistem icinde kurulmus laik kavramlara bagli hükümettir

Hicbir zaman Islam partisiyizde demedi

Bu baglamda bunun yanlislarini kimse Islama mal edemez.

Icerisinde dindarlar olabilir

Bu gercegi degistirmez

Fakat agzinizi actinizmi islamci diye salyalariniz etrafi rahatsiz ediyor

ISLAM KIMSENIN INHISARINDA DEGIL
O YEGANE HAYAT NIZAMIDIR
CÜRÜMEYE YÜZ TUTMUS BATI EMPERYALIZMI ISLAMI TERÖRLE YAN YANA KOYARAK INSANLARI ISLAMDAN UZAK TUTMAYA CALISSADA BUNU ONLARIN YERLI KUKLARININDA YAPMASI TÜRKLUK ADINA YAPMASI, AHMAKLIGIN DEGILSA HAINLIGIN DANISKASIDIR

Be sömürgecilerin kuklalari !GENELE YAZIYORUM

Neden batida Hiristiyan partilerine hiristiyanci demiyorsunuz?
Dünyada insanlari en cok katl eden onlar oldugu halde ölüm makinalari onlarin oldugu halde hiristyanci musevici teröristler diyemiyorsunuz
Diyemezsiniz cünkü onlarin kuklasisiniz
Farkinda olarak veya olmayarak onlara hizmet ettiginizin farkinda bile degilsiniz

Neden ülkeyi 80 yildir batinin kuklasi sömürgesi yapan, Siyonis israili ilk taniyan kemalistleri kinayamiyorsunuz#

Neden

Türkiye 10 cente muhtacken, Basbakan cilintonun karsisinda elpence dururken

IMF ye dilenirken

Hastalar hastahene kapilardinda ölürken

Cenazeler hastahanelerde rehin kalirken

Yer yüzünde cinganelerle Türkler ayni gözle bakilirken gikiniz cikmiyordu

Milli gelir 240 milyar$
(840 Milyar cikincami havalariniz cikmaya basladi

Yok efendiler yok bu capulcular vatan millet diye diye Türkiye yi bugüne kadar sömürenlerin degirmenine su tasiyorlar

Iste Kemalist zangolar
Fetocu zangolar#
Mason biraderler= Bati emperyalizmi Siyonizm idealleri..

Artik sizin ayaklara deniz suyu vurdu

kendi zavali perisan halinizi görmeden milleti salakmi saniyorsunuz.Aynaya iyi bakin yüzeysel degil aradiginizi görebilirsiniz

Saygi saygi degerlere

Geändert von turkogluturkiye (07.05.2014 um 01:50 Uhr).
Alt 07.05.2014, 02:16
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
bence bu bir subjektif bakis. genel olarak bakmak gerek birde.birde aksiyon reaksiyonu düsünmeliyiz. bazi yaptiklarimiz birileri icin dogru olmasada coklari icin belki dogru olabilir.
Haklisin insan kendini kücük görürsa kücük islerle mesgul olur.Süper gücleri gözümüzde fazla büyütmemeliyiz.fazla degil 2-3 yüz yil evvel bizler süper güctük...Hayat tekerrürden ibaret
Senin ve Türkoglutürkün yazdiklariniza katiliyorum
Objektif bir bakis acisi sergilediniz
Alt 07.05.2014, 03:52
Benutzerbild von Milliirade
Milliirade Milliirade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Türk Halki

Zitat:
Simdi ben ne diyebilirim ki?
Kalkmislar burda boyali basinin agziyla konusuyorlar!Bu tip insanlara birsey anlatmak zor tabi?Cünkü onlar;iktidarda kim varsa onun pesinden gider ve onun yalanlarina inanir,kadana beygiri gibidir ve hep kisir döngüde döner......
Beyin göcü ne ya?
Türkiye kendine ait makinalar ürettide,millet sirf is olsun diye mi baska yerlere calismaya gitti?
Neyin göcü bu?Türkiye ne zaman demokratik devrimini tamamlayip,kapitalist sisteme gecti?
Bazi seyleri kulaktan dolma bilgilerle savunmak yerine,biraz inceleyin....
Islamist sahtekarlarin gercek yüzünü görün!
Türkiyede yabancilara satilmadik birsey kalmadi!
1 minut diye ahkam kesenler,cumhuriyetin varligindan beri israil ile en cok ticari anlasma yapanlardir!
Gercekleri görün diye diye dilimizde tüy bitti.....
Kisaca;Türk halkindan bir nane olmaz.......

Senin gibi soysuzuun 7 ceddini si ksin ermeni artigi kizibas
Alt 07.05.2014, 12:56
Erfahrener Benutzer

Standard milli sapik

Zitat:
Zitat von Milliirade Beitrag anzeigen
Senin gibi soysuzuun 7 ceddini si ksin ermeni artigi kizibas
Kuklasin anladik; insan bu kadar seviyesiz olurmu, bu eğer sensen olurmuş?
Alt 07.05.2014, 23:34
Caka_Bey

Standard

Sence süper güc olmamiz gerekli mi?

Ben diyorum ki, biz Kültürümüzü yasayalim yeter, gerisi pek de önemli degil..

Insan serefiyle yasadimi, Atalarinin meziyetlerini tasidi mi büyük basari saglamis demektir, varsin Dünya onaylamasin...

Bize basit bir Ülke desinler, ne ehemniyeti var?

Fatih Sultan Mehmed Istanbul'u fethettiginde; cicekleri bana degil, Aksemseddin'e atin demis..

Ne güzel ki, Fatih kendi nefsini tatmin etmek icin fetih'i gerceklestirmeye calismamis...

Osman Gazi; '' Kuru cihangirlik davasinda degiliz '' demistir.

Sunguroglu, Memleketinde isminin duyuldugunu ögrenince beni övmesinler, bana özel muamele göstermesinler diye baska memlekete göcmüs...

onaylanmasakta olur ne oldugumuzdan biz emin olalim yeter...
Alt 08.05.2014, 00:13
Erfahrener Benutzer

Standard Türkoglutürkiye kisisine cevap

Yaram var tabi,cünkü ben o topraklarda dogdum,o topraklarda her alcaklik yapana kin duydum....Yaram var tabi,sözde ekonomiyi düzelttik adi altinda uydurulan safsatalara,cari acik ne kadar ondan hic bahsedilmeden,yunanistan yalanina sarilmalarini gördüm...
Allahtan KIT var ve heryil parsel parsel onlari satiyorlar,allahtan yap islet devret modelleri var Tünel,köprü ve karayollarini öyle yapiyorlar.....
Ekonomiye iliskin bir yazi sonra yazicam burda,bu ara yogunum birileri gibi,iki üc yandas gazete kupüründen cevap vermek istemiyorum....
Islamiyet cagimizin kukla olmaya muktedir yegane dinidir....
Öyle olmasaydi eger,emperyalistler,islamiyetin yogunluk nüfüsunu olusturdugu yerde iki dügmeye basip iktidarlari degistiremezlerdi....Tunustan-suriye,afrika ülkelerinden-iran a uzanan bir yikim stratejisi cizmezlerdi...
Bugün eger irana tam müdahale edemiyorlarsa,bu onlarin iran müslümanlarindan korktugu icin degil,iran in hic birzaman sömürge altina girmemis bir ulus statüsünden dolayidir....
suan iktidarda olan sözde laik cumhuriyet cercevesi icinde haraket eden hükümet,sirf amerika istedi diye iktidardadir,aksi olsa tipki özal döneminin anap´i gibi tarumar olurdu....Anapli yöneticiler ne zaman kürt sorununu bariscil sekilde cözelim politikasi ortaya atti,o zaman ilk adnan kahveciyle baslayan suikastler devreye girdi.....(bu konu biraz genis bir konu bunu kisaca geciyorum)
12 eylül askeri fasit cuntasi,nasilki amerikali emperyalistler tarafindan ortaya sürüldüyse,o zamanlar sözde aranan fetullah gülen,calismalarina hizli bir sekilde devam etti(hemde ordu karargahlarina 15 km uzaklikta bir yerde)...
Suan amerikada ilticaci ve oturumu yok,ayni zamanda yüzlerce korumayla bir ciftlikte yasiyor?Isin ilginci de su,amerika ne kadar islam ülkesi varsa burda oyunlar oynayip,saldirip,isgal edip,tüm islamistleri dünyaya terörist diye gösterirken,burnunun dibinde olupta,1.5 milyondan fazla müridi olan birine karismiyor?Ilginc gercekten degil mi?
Suan iktidarda olan hükümeti,destek vererek iktidara tasiyan kisi bizzat amerika ve fettullah gülendir,bu kuklalar miyadini doldurdugunda bir baska kukla gelecektir bu asikar....
Hiristiyanlik,ekol olarak varligini rönesans ve reform dönemlerinde yitirmis oldugundan,toplumlar tarafindan cokta umursanmiyor.Hiristiyan ülkelerde yasayip hiristiyan oldugunu söyleyen ve bu ibadeti yerine getiren cok insan yok,iste islamiyet burda devreye giriyor,insanlari korkutarak dine baglayan islamiyetin taktiklerini kullaniyorlar...
Zaten robotlasip monoton hayat yasayan hiristiyan alemi bu fanatik islamcilar(ki suanda bana cevap veren de dahil olmak üzre,amerika ve avrupalilar tarafindan yönetilen islamcilar)Bu tavriyla hiristiyan toplumlari bir araya getirmeye calisiyorlar?Aslinda kurnaz bir strateji,bir tas iki kus var ortada)
Su islamistler nekadar yavuz hirsiz oynamayi seviyorlar?Agzi acildimi,kan ölüm sacan bu fanatik yaratiklar,söz kunusu tartisma oluncada kin kusuyorlar,tipki önderleri gibi...
Fetullah gülen,dersimde 12 eylülden sonra örgütlenmek icin her türlü yola basvurdu,örgütlenemeyince "Bu kizilbas alevilerinin katli vaciptir bunlar imana gelmez!"dedi
Yogun bir tepki alip,kendi sözde ilimli islam kimliginin ic yüzü ortaya cikincada;"bu dersimdeki kizilbas aleviler,aslinda ermenidir ondan imane gelmiyorlar!"dedi
Bu savsatalari cidiye almadigim gibi,sözde tartisma adi altinda alevilere kin kusmani ve insanlari tahrik ederek,seviyesizce saldirmani,senin vahsi katliamci islamist felsefen bagliyorum...Birde sunu ekliyorum;ortacag felsefeleri yerle bir oldu,tarih yeniden yazildi,kopyaci islamist anlayisindan bir kurtulup gercekleri gör,dinler sirf insanlari uyusturmak icin kullanilir,senin beyninde uyustugu icin,uyanman zor ya neyse.....
Alt 08.05.2014, 14:30
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yaram var tabi,cünkü ben o topraklarda dogdum,o topraklarda her alcaklik yapana kin duydum....Yaram var tabi,sözde ekonomiyi düzelttik adi altinda uydurulan safsatalara,cari acik ne kadar ondan hic bahsedilmeden,yunanistan yalanina sarilmalarini gördüm...
Allahtan KIT var ve heryil parsel parsel onlari satiyorlar,allahtan yap islet devret modelleri var Tünel,köprü ve karayollarini öyle yapiyorlar.....
Ekonomiye iliskin bir yazi sonra yazicam burda,bu ara yogunum birileri gibi,iki üc yandas gazete kupüründen cevap vermek istemiyorum....
Islamiyet cagimizin kukla olmaya muktedir yegane dinidir....
Öyle olmasaydi eger,emperyalistler,islamiyetin yogunluk nüfüsunu olusturdugu yerde iki dügmeye basip iktidarlari degistiremezlerdi....Tunustan-suriye,afrika ülkelerinden-iran a uzanan bir yikim stratejisi cizmezlerdi...
Bugün eger irana tam müdahale edemiyorlarsa,bu onlarin iran müslümanlarindan korktugu icin degil,iran in hic birzaman sömürge altina girmemis bir ulus statüsünden dolayidir....
suan iktidarda olan sözde laik cumhuriyet cercevesi icinde haraket eden hükümet,sirf amerika istedi diye iktidardadir,aksi olsa tipki özal döneminin anap´i gibi tarumar olurdu....Anapli yöneticiler ne zaman kürt sorununu bariscil sekilde cözelim politikasi ortaya atti,o zaman ilk adnan kahveciyle baslayan suikastler devreye girdi.....(bu konu biraz genis bir konu bunu kisaca geciyorum)
12 eylül askeri fasit cuntasi,nasilki amerikali emperyalistler tarafindan ortaya sürüldüyse,o zamanlar sözde aranan fetullah gülen,calismalarina hizli bir sekilde devam etti(hemde ordu karargahlarina 15 km uzaklikta bir yerde)...
Suan amerikada ilticaci ve oturumu yok,ayni zamanda yüzlerce korumayla bir ciftlikte yasiyor?Isin ilginci de su,amerika ne kadar islam ülkesi varsa burda oyunlar oynayip,saldirip,isgal edip,tüm islamistleri dünyaya terörist diye gösterirken,burnunun dibinde olupta,1.5 milyondan fazla müridi olan birine karismiyor?Ilginc gercekten degil mi?
Suan iktidarda olan hükümeti,destek vererek iktidara tasiyan kisi bizzat amerika ve fettullah gülendir,bu kuklalar miyadini doldurdugunda bir baska kukla gelecektir bu asikar....
Hiristiyanlik,ekol olarak varligini rönesans ve reform dönemlerinde yitirmis oldugundan,toplumlar tarafindan cokta umursanmiyor.Hiristiyan ülkelerde yasayip hiristiyan oldugunu söyleyen ve bu ibadeti yerine getiren cok insan yok,iste islamiyet burda devreye giriyor,insanlari korkutarak dine baglayan islamiyetin taktiklerini kullaniyorlar...
Zaten robotlasip monoton hayat yasayan hiristiyan alemi bu fanatik islamcilar(ki suanda bana cevap veren de dahil olmak üzre,amerika ve avrupalilar tarafindan yönetilen islamcilar)Bu tavriyla hiristiyan toplumlari bir araya getirmeye calisiyorlar?Aslinda kurnaz bir strateji,bir tas iki kus var ortada)
Su islamistler nekadar yavuz hirsiz oynamayi seviyorlar?Agzi acildimi,kan ölüm sacan bu fanatik yaratiklar,söz kunusu tartisma oluncada kin kusuyorlar,tipki önderleri gibi...
Fetullah gülen,dersimde 12 eylülden sonra örgütlenmek icin her türlü yola basvurdu,örgütlenemeyince "Bu kizilbas alevilerinin katli vaciptir bunlar imana gelmez!"dedi
Yogun bir tepki alip,kendi sözde ilimli islam kimliginin ic yüzü ortaya cikincada;"bu dersimdeki kizilbas aleviler,aslinda ermenidir ondan imane gelmiyorlar!"dedi
Bu savsatalari cidiye almadigim gibi,sözde tartisma adi altinda alevilere kin kusmani ve insanlari tahrik ederek,seviyesizce saldirmani,senin vahsi katliamci islamist felsefen bagliyorum...Birde sunu ekliyorum;ortacag felsefeleri yerle bir oldu,tarih yeniden yazildi,kopyaci islamist anlayisindan bir kurtulup gercekleri gör,dinler sirf insanlari uyusturmak icin kullanilir,senin beyninde uyustugu icin,uyanman zor ya neyse.....
Yazilarini kismen okudum ana hatlariyla vurgularini gördüm..

Ben kimsenin vatan perverligini ölcmeye kalkmam

Öyle bir selahiyet ve aletimde yoktur

Hangi kimlikten olursan ol yeterki sinirini bileceksin

Halendaha islamci diye zirvalar okuyorum
Bende sana kuklaci, ahmakci,zirvaci, oyuncakci, ekmekci, sömürgeci,diye hitab ederim
Senin kimligini mezhebini söz konusu edip senin seviyene inmem..

Islami terörle yan yana getirme islamifobi islamci vs vs deyimler sömürgecilerin plananidir.Sovyetleri yiktilar yerine islami koydular.Cünkü yer yüzü insanligi haril haril islama kosuyor aradigini islamda buluyordu.Buna engel teskil etmek icin, soveyetler bilincli yikildi.Düsman olarak yerine islam konuldu ..Birileri bu oyuna alet olurken bazileride sizin gibi , Oyun kuranlari degil kuklalari sayesinde Islami Müslümanlari suclamakla sömügecilerin oyununa geliyor.

Sana diyorum ki acan yaran varidi

80 yildir nerdeydiniz?
Acan yaran vardi
Dersimi yerle bireden chp capulcularina neden yaltakcilik ediyorsunuz?

Acan yaran varidi

12 adalari musul ve kerkuku. Bati trakyayi,batumu, lozanda hediye eden satan capulculara karsi neden sesiniz cikmadi Cikmiyor?

Acan yaranvardi
80 yildir 2 milyon azinligin kaymak takiminin yiyip sömürdügü TC icin neden ses cikaramayip sus pus oldunuzda

Bugün garip halkimin cebi para karni ekmek görünce havalara girdiniz.?
(hic calisamayan fakirin bile sosyal güvencesi var, 300-800 lira alabiliyor)

Önceden veremezmiydi devlet?
Neden hastalar hastahanelerde rehin kaliyordu?
Verirdi tabii
fakat
Bu paralarin toplami mason biraderlerin,
Kemalist azinliklarin,
Sömürgeci batililarin cebine iniyordu
YARANIZIN DEPRESTIRILMENIN NEDENI BUDUR.
Gercekten vatan perversen
Senin yarani derpestirenleri görebilirsin

Az degil yilda 500 MILYAR $
bugüne kadar sömürenlerin
ceblerinden ciiyor halkimin cebine ihtiyaclarina harcaniyor..
Bunu göremiyenler ya kördür ya yanlis yoldadir yada ihanetcidir.

Vatanimiz icin kusku duyuyorsak vatanin üstün cikarlari icin kosku duymaliyiz.
Islam bu milletin mayasidir.Varlik nedenlerimizden biridir.Gayri müslim olsaniz bile sadece vatan perverliginizden dolayi Islama düsmanlik etmemliyiz.
Zira Sadri Islam Tüm sömürü sistemlerinin yollarini tikayan
Kula kulluk etmeyi engelleyen
Insanligi hürriyetin zirvesine tasiyan yegane hayat nizamidir.Bu din ne fetonun ne Akp nin ne onun bunun insiyatifinde degildir.
Beseri sistemlerin cürüdügü iflas ettigi bu cagda, ondan baska alternatif olmadigini entelektüel dünya aydinlari bile anlamisken, bizim hazinenenin üzerinde acliktan alternatifsizlikten kivrananlar gibi birbirimize saldirmamiz.sömürgecilerin degirmenine su tasimaktan baska birsey ifade etmez.
Bunlar benim görüslerim, daha iyi alternatifim var diyenler varsa buyursunlar onlari anlatsinlar.ona buna saldirmadan bunu yapanlara saygi duyariz.

Yok kalkip islama olan kin ve nefretinizi onu bunu bahane ederek ortaya döküp, hürriyet adina özgürlük adina sömürgecilerin öncü gücleri gibi calisirsaniz ,bunu artik kimse yemez.
Böyle sapikilasyon zihniyetin agzina ot tikamayida pek ala biliriz

Saygi sygi degerlere

Geändert von turkogluturkiye (08.05.2014 um 14:40 Uhr).
Alt 08.05.2014, 17:27
Erfahrener Benutzer

Standard Sana son cevap...

Ben ve benim gibi düsünenler,asla chp nin destekcisi olmazlar...
Dersim katliamai chp döneminde,bizzat onlarin eliyle yapilmistir..Chp bana göre fasist bir partidir,yok olana kadarda öyle kalir.......
Islam bana göre gerici bir dindir ve öylede kalacak!Cünkü;"aynasi istir kisinin"derler,islamin aynasi ortada,hatta diger dinlerinde islam dininden asagi kalir yani yok,örnegin israilin filistine yaptigi zulm veya afrikada hiristiyanlarin müslümanlara yaptigi zülm veyahut hindu larin müslümanlara yaptigi zülm gibi......
Ben suanda islam ön plana cikti diye öyle yaziyorum,yoksa din bana göre afyondur ve sadece toplumlari uyusturmak icin kullanilir....
Sen yazdiklarimi tam okumamissin,bu oyunlara alet olan baska cikarlari icin alet eden baska,bunlari tek tek yazdim sanirim....
Bu sosyal yardima güldüm ben.....
Cünkü;yardim yanliz yalak ve yandaslara yapiliyor,bunu herkes bilir....Van depreminde kendi gercek yüzlerini gösterdi herkes,bu bile o senin sözde sosyal yardim ediliyor savsatasini cürütmeye yeter......
Gelisen cagda,ekonomik savas,dogal olarak kuklalarinada yansir,dün eski nesil politikacilari nasil ki,gece ansizin borsayi alt üst eden spekülasyon yapip,sonrada kendilerine göre düzenledilerse kuklacilar,bugünde halkin agzina bir parmak bal caldigi hikayesini yutturacak elbet......
Ben bu masonlara iliskin birsey demiyorum,orda sana katiliyorum,fakat bir farkla;o mason dediklerin nasil yönettiyse türkiyeyi,bu hükümetide onlar getirdi....
Türkler,kültürleri geregi;yenilige acik ve farkli degerleri kabul eden bir toplumdu,islamiyet dini ile hasir nesir olunca,araplarin hain,cikarci kendine düsman vb...
Bir cok yönü bulasinca,tipki araplar gibi gericilesmeye basladi......
KISACA ISLAMIYET TÜRKLER VE ANADOLUYA YARAMADI....
Kimse bunun aksini iddia edemez........
Bu konu bence burda bitsin,yoksa bireysel düsmanliga dönecek,ben kimse ile düsman olmayi istemiyorum,hayatimda yeterince oldu zaten........
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche