Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.04.2013, 23:35
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Hahahah du bekloppter! Er ist nicht ruhiger, er hat sich nur eine andere Beschäftigung gefunden. Senin hayatinla ugrasti diye kizdim, simdi benimle ugrasiyor. Su müsstest dich bei mir bedanken! Hafifletmisim seni bayagi. Kadinlarin gücü iste her yasta baskin. Kücücük bir kiz seni kurtardi. Kocaman bir adam simdi seninle degil o kücük kizla ugrasiyor. Kuduruyor simdi benim hakkimda dedikodu malzemesi bulmak icin.
Danke dir, aber jetzt du dich auch nocht mit der Pest und Cholera in Person angesteckt

Ab jetzt gilt dem mein Augenmerk, sollte sich dir gegenüber weiterhin so verhalten, dann werde ich mal ganz andere Saiten aufziehen und mit ihm ein Exempel statuieren!
Alt 13.04.2013, 23:38
OnMyOwn

Standard

:-)

Yok ya bosver. Ben kavgalar bitsin diye elestirdim ama adam o kadar seviyorki kavga etmeyi. Birini bitirse digerine basliyor. Bisey yapmana gerek yok. Ben onun gibi on tanesiyle bas ederim evelallah. Street Fighter Chung Lee Ya da birakirim kendi kendine konussun dursun. Kendi basini yesin.
Alt 13.04.2013, 23:38
the_last_time

Standard Burasina cevap yazmayi unutmustum

@OnMyOwn

Kadinlarin gücüne gelince, kadinlarin gücü fizik kurallarina aykiri ve ötürü bir sey. Dogum esnasinda kadinlari cekti aci, bir insanin kemiklerinin kirilmasindan cok daha yüksekteymis! Bir erkegin insan olmasi kadinlara saygidan gecer.
Alt 13.04.2013, 23:39
the_last_time

Standard

Zitat:
:-)

Yok ya bosver. Ben kavgalar bitsin diye elestirdim ama adam o kadar seviyorki kavga etmeyi. Birini bitirse digerine basliyor. Bisey yapmana gerek yok. Ben onun gibi on tanesiyle bas ederim evelallah. Street Fighter Chung Lee Ya da birakirim kendi kendine konussun dursun. Kendi basini yesin.
O dilden anlamaz, ona gereken dilden kimi zaman ben cevap veriyorum zaten.

Küfür bile yerinde güzeldir (Aziz Nesin)
Alt 13.04.2013, 23:40
OnMyOwn

Standard

Evet cok dogru. Allah kadinlari aciya daha dayanikli yaratmis. Ama Assitoni bana elbetteki aci veremez. It ürür kervan yürür. PC yi kapatinca gider.Hic sansi yok. :-)

Geändert von OnMyOwn (13.04.2013 um 23:43 Uhr).
Alt 13.04.2013, 23:42
the_last_time

Standard

Zitat:
Evet cok dogru. Allah kadinlari aciya daha dayanikli yaratmis. Ama Assitoni bana elbetteki aci veremez. It ürür kervan yürür.
Ona gereken aciyi ben verdim zaten. Her iki kelimesinden birisi benim Konustugu yalanlarla sözüm ona inanciyla nasil bagdastiriyor bilmiyorum.
Eger simdu Mülltoni rüyalar alemine daldiysa iddiasina varim, elinde bir makinali tüfek beni kovaliyordur kel kafasinca
Alt 13.04.2013, 23:44
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Eger simdu Mülltoni rüyalar alemine daldiysa iddiasina varim, elinde bir makinali tüfek beni kovaliyordur kel kafasinca
:-))) ++ Yarin Forumdaki en disli/zeki üyelere ne yazsam da sinir etsem diye düsünüyordur kendince.
Alt 13.04.2013, 23:50
the_last_time

Standard

Zitat:
:-))) ++ Yarin Forumdaki en disli/zeki üyelere ne yazsam da sinir etsem diye düsünüyordur kendince.
Yarin görecegiz bakalim Aber ich bereite mich auf das allerschlimmste vor
Alt 13.04.2013, 23:52
OnMyOwn

Standard

Yarin hava bugünkinden daha güzel olacakmis. Degerlendirmek gerek. Istedigini yazsin sallaa.

Ben cikiyorum, iyi geceler.
Alt 13.04.2013, 23:53
the_last_time

Standard

Zitat:
Yarin hava bugünkinden daha güzel olacakmis. Degerlendirmek gerek. Istedigini yazsin sallaa.

Ben cikiyorum, iyi geceler.
Hele Türkiye'deki hava cok güzel. Aksama söyle bir göz atarim..

Birazdan bende cikacagim, sana da iyi geceler dillerim..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche