Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.04.2015, 19:52
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Secime dogru: haziran 2015

En cok kadin aday HDP den. Erkeklerin cogu dagda galiba diye kafaya sorular takiliyor

HDP: 268 kadýn aday 282 erkek aday,
CHP: 103 kadýn aday 447 erkek aday,
AKP: 99 kadýn aday 451 erkek aday,
MHP: 40 kadýn aday 500 erkek aday gösterdiler.
40 artý 103 artý 99 eþittir=242 268>242
Alt 07.04.2015, 20:31
NurBanu

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
En cok kadin aday HDP den. Erkeklerin cogu dagda galiba diye kafaya sorular takiliyor

AYULARA YEM olurlar insallah
Alt 07.04.2015, 22:13
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
AYULARA YEM olurlar insallah

7 haziran 2015 nasýl olur bilmem ama 7 haziran 2016 tarihi geldiðinde hiç birþey kalmamýþ olabilir..
Alt 07.04.2015, 22:47
Nitzsche58

Standard

Hmm dogru senin sehirdeki akp ve mhp ciler dagda degiller
ama tecavüz ve taciz isinden iyi anlarlar. senin de ne güzel yosuna gidiyor)

Ama dagda dedigin kisiler onurlu ve vicdanlilar.
Alt 08.04.2015, 03:48
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von Nitzsche58 Beitrag anzeigen
Hmm dogru senin sehirdeki akp ve mhp ciler dagda degiller
ama tecavüz ve taciz isinden iyi anlarlar. senin de ne güzel yosuna gidiyor)

Ama dagda dedigin kisiler onurlu ve vicdanlilar.
Bunun gibi mi?
http://www.milliyet.com.tr/pkk-kampi...30/default.htm

Bir adam oldugunde erkek kardesini 'tore' geregi olen adamin karisiyla evlendirme gelenegi hangi milletten? Mide bulandirici.

Namussuz 'namus cinayetleri' en cok hangi bolgeden?

En fazla 'cocuk gelin' cikaran bolge neresi?

Turkler almanya'da senin o 'vicdanli, onurlu' dedigin barzolar yuzunden yanlis taniniyor cunku seninkiler bir bk yapinca kendilerini 'Turk' olarak tanitiyor.
Alt 08.04.2015, 03:52
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen

HDP'nin uye listesindeki kadinlardan biri de terorist Abdullah Ocalan'in yegeni, e iste ona da 'kadin' diyorlar nerede akrabasi ailesi terore bulasmis var oraya koymuslar. Demirtas'in abisi Nurettin Demirtas da PKK uyeliginden 11 sene hapiste yatti https://pbs.twimg.com/media/CB_uCkFXIAATIJk.jpg:large

Cogu da ilkokul mezunu, dogru ya o bolgenin temsilcileri olsa olsa anca bu egitimsizler olur. Oyle yonetilmek istiyorlar demek ki.

Geändert von Bosphorus_ (08.04.2015 um 03:54 Uhr).
Alt 09.04.2015, 13:19
seyrangah

Standard HDP baraji gececek!

Türkiye'de gariblikler ülkesi ama bazi seyler hala beni sasirtiyor.
Onlar bile HDP'ye oy veriyorsa HDP sirf Firat ile Dicle arasi sIkI$mI$liktan cikmis ve toplumun merkezine gelmis ve Kizilirmak'in berisini asmis demektir.

Geändert von seyrangah (09.04.2015 um 13:25 Uhr).
Alt 09.04.2015, 23:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
HDP'nin uye listesindeki kadinlardan biri de terorist Abdullah Ocalan'in yegeni, e iste ona da 'kadin' diyorlar nerede akrabasi ailesi terore bulasmis var oraya koymuslar. Demirtas'in abisi Nurettin Demirtas da PKK uyeliginden 11 sene hapiste yatti https://pbs.twimg.com/media/CB_uCkFXIAATIJk.jpg:large

Cogu da ilkokul mezunu, dogru ya o bolgenin temsilcileri olsa olsa anca bu egitimsizler olur. Oyle yonetilmek istiyorlar demek ki.

Bakalim, ne kadar dagda ovada insan varsa topladilar; yeterki gitsinler yerine kim gelirse gelsin düsüncesi. Acaba türkiye o yüzdenmi son 100 yilda bu kadar geride kaldi?

Gercek ülkücü degildir. Ben inanmadim.
Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Onlar bile HDP'ye oy veriyorsa HDP sirf Firat ile Dicle arasi sIkI$mI$liktan cikmis ve toplumun merkezine gelmis ve Kizilirmak'in berisini asmis demektir.

Alt 13.04.2015, 07:17
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen

EPIC FAIL !!!

Anti-teziniz olsa olsa bu kadar patlak olur. Yalan dolan haberlerle sacma sapan propagandayla bir yere gidilemeyecegini HDP sempatizanlari anlamali artik. Cunku alintiladigin twitter hesabi Bagimsiz Ulkuculer'in degil. Tipik HDP 'false flag' operasyonu. Bak bakalim link kiminmis: https://mobile.twitter.com/xalehaciebazer

He bu arada 'xale' kürtce 'yakamoz' demek, 'haci ebazer' de kürt ismi.. Yahu ulkuculer niye kÜrtce adda twitter hesabi alsin biraz mantik Ulan madem sahte profille ulkuculer adina konusmaya calisiyorlar insan biraz kafasini kullanir da ulkucu terimde bir twitter hesabi alir, daha inandirici dururdu. Kafa yok ki adamlarda

Su patlak yalan dolan kaynaklari ortaya cikarmakten ben biktim millet uretmekten bikmadi.... simdi, yalan kaynagindan dolayi ozur dileyecek misin milletten?

Ama kendini kandirmaya istedigin gibi devam edebilirsin, baraji degil dereyi bile gecemezsiniz bu kafayla.
Alt 13.04.2015, 18:42
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
EPIC FAIL !!!

Anti-teziniz olsa olsa bu kadar patlak olur. Yalan dolan haberlerle sacma sapan propagandayla bir yere gidilemeyecegini HDP sempatizanlari anlamali artik. Cunku alintiladigin twitter hesabi Bagimsiz Ulkuculer'in degil. Tipik HDP 'false flag' operasyonu. Bak bakalim link kiminmis: https://mobile.twitter.com/xalehaciebazer

He bu arada 'xale' kürtce 'yakamoz' demek, 'haci ebazer' de kürt ismi.. Yahu ulkuculer niye kÜrtce adda twitter hesabi alsin biraz mantik Ulan madem sahte profille ulkuculer adina konusmaya calisiyorlar insan biraz kafasini kullanir da ulkucu terimde bir twitter hesabi alir, daha inandirici dururdu. Kafa yok ki adamlarda

Su patlak yalan dolan kaynaklari ortaya cikarmakten ben biktim millet uretmekten bikmadi.... simdi, yalan kaynagindan dolayi ozur dileyecek misin milletten?

Ama kendini kandirmaya istedigin gibi devam edebilirsin, baraji degil dereyi bile gecemezsiniz bu kafayla.
Güldürdün yine beni
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche