Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.04.2016, 15:30
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Beitrag Genel Bakis , "MEDYA YALANI "

SON DÖNEM MEDYA, : Bir cok komik ve basit konulari (Magazin) HABER olarak yayimlar, ve millete bunu haber diye yutturur...

Zeka orani düsük ve hatta , kendi derdini unutup , bu haberlerdeki insanlar hakkinda Ileri geri konusan , Insanlara ulasiyorlar.

Bu gercekleri biraktim, ; konu (Magazin kültürel günlük ) hakkinda yorum yazanlar , sanirim ISLAM düsmanligini BILINCALTLARINA okadar isletmislerki (medyanin sayesinde) , ne olursa olsun, haberin türü yazilisi, aktarilisi ve sunumu , ; MÜSLÜMAN, ISLAM öcü kötü gibi , yorumlara basliyorlar....

Bazan düsünüyorum , konu nerden nereye gelmis, nasil gelmis , ve bakiyorum ,kim getirmis sorusunun cevabi = her defa ayni KARAKTERSIZ Karakterler...

Allah askina, yahu ayiptir sormasi, sizin burdaki (ISLAM KARSITI) yorum hakkinizi kullanmanizla, kisiliginizde veya hayatinizda ne degisiyor ??

Size gercekten para falan mi veriyorlar, cennetin anahtarini mi sattilar sizede ???

bu yaptiklarinizin sonucunda ne oluyor ???

soruyorum: SIZCE ISLAM ,yok mu olacak sayenizde ??

AMA komik olan , bu yazanlarin coguda korkusundan gercek Ismini dahi kullanamiyorlar...
NEDEN hepiniz ADSIZ kahraman olmaya calisiyorsunuz ??

Gerci sizin amaciniz: sonucta ISLAM küfre maruz kalsin, Müslüman olan incilsin !!!

ayip günah ......

Yinede Elhamdülillah : benim inancim bana SIZINKISI size !!

Ama insanligi , kardesligi ve hatta paylasimciligi dahi unutmaya calisan su durumunuza cok aciyorum....

Klavye arkasinda kendini DEV gören kisilikler, SIZLER icin ÜZÜLÜYORUM...

ve yinede ALLAH sizleride Dogru yolundan saptirmasin diliyorum !!

Salih Güven

Geändert von 1978salih (28.04.2016 um 15:37 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche