Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren

Umfrageergebnis anzeigen: Tüp bebek tedavi için hangi ülkeyi seçecektiniz?
Türkiye 2 50,00%
Yunanistan 1 25,00%
Almanya 150 100,00%
Çekya 0 0%
ABD 2 50,00%
Rusya 0 0%
Ukrayna 1 25,00%
Gürcistan 0 0%
Fransa 1 25,00%
İngiltere 0 0%
Multiple-Choice-Umfrage. Teilnehmer: 4. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.09.2017, 10:54
Benutzerbild von Mirem
Mirem Mirem ist offline
Neuer Benutzer

Frage Tüp bebek tedavi için hangi ülke en uygun olabilir?

Merhabalar!
Tecrübem ile sizinle paylaşmak isterim arkadaşlar. Bende kocaman problem var. Sağlığımla ilgili bir problemdir. Gebe kalmak 3 yıl boyunca istedim ama hiçbir şey olmuyordu. Doktora gittim. Bebeği doğuramam dedi. Polikistik over sendromudur. Taşıyıcı anne yardımıyla sadece bebeğe sahip olabilirim. Türkiye’de Almanya’da bu yasaktır. Kıbrıs’ta yapmak mümkün ama başka ülkelerde mesela Çekya’da hizmetler ve tedavi daha kalitelidir. Kocamla uzun bir zaman süre düşünüyorduk. Ukrayna’daki kliniği seçtik en sonunda çünkü Çekya’daki gibi çok pahalı değil ve orada çevirmen dışında sürücü ile araba rehber tıp eğitimi ile dadı ve çocuk doktoru sağlanır. Bunu beğeniyorum. Ama oradaki klinikte bir eksik var. Kıbrıs ile karşılaştırıldığında daha pahalı ama positif sonuç en önemli bir şeydir bence.Hep tanıdıklarım bana biotexcom adlı kliniği tavsiye ediyorlar çünkü derler ki çok kaliteli tedavi orada var. Personel size iyi davranıyor ama açıkçası Kıyivi beğenmiyorum çünkü çok kalabalık...
Alt 03.09.2017, 14:41
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Merhaba,

Tup bebek tedavisi baska tasiyici anne olmak baska seylerdir.Tup bebek tedavisi Türkiyede cok gelismis durumda rahatlikla türkiyede yaptirabilirsiniz....Tasiyici Anne bambaska bir sey....Neticede cocugunuzu dünyaya baska bir insan getirecektir.Hernekadar sizin embriyolar enjekte edilecek olsada, genlerinizi tasiyacagi gibi,tasiyici anneninde ceninin gelisim döneminde DNA si biyolojik etkenleri cocugunuza sirayet edecektir.Dolayisiyle bu cocuk yüzde yüz bizim cocugumuz deme imkanina sahip degilsiniz.Konu cok karisik,ahlaki sosyal parazitlere sebebiyet vereceginden bazi ülkelerde yasaklanmis olmasi normaldir.

Bildigim kadariyla sizin hastaliginizin tedavisi mümkündür.Tedavi yöntemlerini denemeniz belkim daha mantikli olacaktir.Unutmayin ki;Dünya bir sinav yeridir.Kimi cocuguyla kimi cocuksuzlukla kimi hastalik kimi saglikla vs vs ... bir sinav meydanindayiz...Dertlerin dermanini aramak lazim,olmuyorsa sabr etmek en cikar yol olsa gerek...

Zitat:
Zitat von Mirem Beitrag anzeigen
Merhabalar!
Tecrübem ile sizinle paylaşmak isterim arkadaşlar. Bende kocaman problem var. Sağlığımla ilgili bir problemdir. Gebe kalmak 3 yıl boyunca istedim ama hiçbir şey olmuyordu. Doktora gittim. Bebeği doğuramam dedi. Polikistik over sendromudur. Taşıyıcı anne yardımıyla sadece bebeğe sahip olabilirim. Türkiye’de Almanya’da bu yasaktır. Kıbrıs’ta yapmak mümkün ama başka ülkelerde mesela Çekya’da hizmetler ve tedavi daha kalitelidir. Kocamla uzun bir zaman süre düşünüyorduk. Ukrayna’daki kliniği seçtik en sonunda çünkü Çekya’daki gibi çok pahalı değil ve orada çevirmen dışında sürücü ile araba rehber tıp eğitimi ile dadı ve çocuk doktoru sağlanır. Bunu beğeniyorum. Ama oradaki klinikte bir eksik var. Kıbrıs ile karşılaştırıldığında daha pahalı ama positif sonuç en önemli bir şeydir bence.Hep tanıdıklarım bana biotexcom adlı kliniği tavsiye ediyorlar çünkü derler ki çok kaliteli tedavi orada var. Personel size iyi davranıyor ama açıkçası Kıyivi beğenmiyorum çünkü çok kalabalık...

Geändert von YigitAdam (03.09.2017 um 20:13 Uhr).
Alt 03.09.2017, 19:37
seyrangah_06

Reden Bayramdan bayrama güzel yazilarda yazabiliyomussun

Bravo,

ilk defa dogru dürüst, seviyeli, manali, okunabilecek bir yazi yazdin.

@Lara hanim bu forumda$imiza bir tebrik gönderecegim...

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Merhaba,

Tup bebek tedavisi baska tasiyici anne olmak baska seylerdir.Tup bebek tedavisi Türkiyede cok gelismis durumda rahatlikla türkiyede yaptirabilirsiniz....Tasiyici Anne bambaska bir sey....Neticede cocugunuzu dünyaya baska bir insan getirecektir.Hernekadar sizin embriyolar enjete edilecek olsada, genlerinizi tasiyacagi gibi tasiyici anneninde,ceninin gelisim döneminde DNA si biyolojik etkenleri cocugunuza sirayet edecektir.Dolayisiyle bu cocuk yüzde yüz bizim cocugumuz deme imkanina sahip degilsiniz.Konu cok karisik,ahlaki sosyal parazitlere sebebiyet vereceginden bazi ülkelerde yasaklanmis olmasi normaldir.

Bildim kadariyla sizin hastaliginizin tedavisi mümkündür.Tedavi yöntemlerini denemeniz belkim daha mantikli olacaktir.Unutmayin ki Dünya bir sinav yeridir.Kimi cocuguyla kimi cocuksuzlukla kimi hastalik kimi saglikla vs vs ... bir sinav meydanindayiz...Dertlerin dermanini aramak olmuyorsa sabr etmek en cikar yol olsa gerek...

Geändert von seyrangah_06 (03.09.2017 um 20:28 Uhr).
Alt 03.09.2017, 23:35
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Bravo,

ilk defa dogru dürüst, seviyeli, manali, okunabilecek bir yazi yazdin.

@Lara hanim bu forumda$imiza bir tebrik gönderecegim...

gönder, gönder 'de sen neyin algisini yapmaya calisiyorsun onu anlami$ deyilim.....istersen git öp,kucakla falan ,bana ne?

Forum babamin Mali deyil ,Forum yazarlari'da benim babamin oglu deyil herkes özgürce görüsünü aklinin yedtigi kadar yazabilir....

ama yok ! ben aklimin yettini deyil yetmedigini yazarim yalan,iftira,pislik atarim diyorsa kendi bilir......ben bana bulasanin 7 sülalesine bulasirim........

bir i$e giriyorsan ya ölümü göze alicaksin ya'da hic yerinden kimildamayacaksin-Allahtan ba$ka kimseden korkum yok benim.....sende korkma rahat ol, özgürce düsüncelerini yaz bunun icinde kimseden izin isteme.....

bu ara bu tüp bebeb mi her neyse paylasimi okumadim ,okumayida düsünmüyorum...$imdi bu kalas yine 29 yil övünür tebrik mesajlari aliyorum diye

Geändert von Lara__ (03.09.2017 um 23:44 Uhr).
Alt 04.09.2017, 18:14
seyrangah_06

Standard

Öff Lara,

alle tausend Jahre gab es mal diese Sternenkonstellation, wo das Bayram-Fest, meine gute Laune und sein zufällig guter Text zusammengekommen sind.
Und hinzu kam noch Dein "Wunsch", dass Du von mit hattest, von wegen ihm ein Kompliment zu machen. Das ist alles.

Ama ben yanlis bir iltifatta da bulunmam.. Dostuma da yanlis iltifat etmem , düsmani hele hic etmem...
Bayram dedim seyran dedim, bende Kurban bayraminin verdigi o pozitif enerjiyle dolmustum. Bir kere iyi oluyum dedim bayramlik ne$emi o bicim ettin...

Senden izin almadim, sadece ricani yerine gitirdigimi bildirmistim ama sen galiba ricani unutmussun.

Bende Af$ar kani var, Af$ar kani nedir bilirmisin? Afsarlar deli olur.. 500 tanesi Afsar yigidi, bes bin soysuz, kansiz, anasi belli babasi yüz elli olan Osmanli askerlerini telef etti.

Bana birisi rica da bulunursa düsünürüm ve uygun görürsem yerine getiririm... YASAKLARI BEN YASAKLARIM, ÖZGÜRLÜGÜN KAPISINI BEN TEPER ACARIM..

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
gönder, gönder 'de sen neyin algisini yapmaya calisiyorsun onu anlami$ deyilim.....istersen git öp,kucakla falan ,bana ne?

Forum babamin Mali deyil ,Forum yazarlari'da benim babamin oglu deyil herkes özgürce görüsünü aklinin yedtigi kadar yazabilir....

ama yok ! ben aklimin yettini deyil yetmedigini yazarim yalan,iftira,pislik atarim diyorsa kendi bilir......ben bana bulasanin 7 sülalesine bulasirim........

bir i$e giriyorsan ya ölümü göze alicaksin ya'da hic yerinden kimildamayacaksin-Allahtan ba$ka kimseden korkum yok benim.....sende korkma rahat ol, özgürce düsüncelerini yaz bunun icinde kimseden izin isteme.....

bu ara bu tüp bebeb mi her neyse paylasimi okumadim ,okumayida düsünmüyorum...$imdi bu kalas yine 29 yil övünür tebrik mesajlari aliyorum diye

Geändert von seyrangah_06 (04.09.2017 um 18:21 Uhr).
Alt 05.01.2018, 17:13
Benutzerbild von s3s
s3s s3s ist offline
Neuer Benutzer

Standard tüp bebek merkezleri

Merhabalar, sitesinde tüp bebek merkezleri hakkında bilgi verilmektedir.
Alt 26.10.2018, 13:26
Benutzerbild von yarensevimli
yarensevimli yarensevimli ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Tüp bebek tedavisi Türkiye'de oldukça gelişmiştir. Türkiye'de güven rahatlığı ile yaptırlabilirsiniz. Tüp bebek tedavi yöntemleri ve aşamaları hakkında detaylı bilgiye Bahçecinin hazırladığı yazı ile ulaşabilirsiniz:
Alt 23.03.2021, 19:44
Benutzerbild von Lorex42
Lorex42 Lorex42 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

8 sene kızımızı kucağımıza 2nci Tüp Bebek denememizde aldık. Rabbim evlat sahibi olmayı herkese nasip eder inşallah. Çok farklı bir duygu. Kimse umudunu kaybetmesin.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche